IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th February 2010, 20:04
mouza mouza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране Препоръчайте ми специалист!!!

Приват на всички!
Искам първо да отбележа колко е полезен този сайт. Всички сте толкова информирани, че се чувствам неудобно Сигурно въпросът ми не е нищо ново, но просто нямам търпение да преповя всичко тук.
И така: през лятната ваканция ( живея в чужбина) ще прекарам около 2 седмици в София и 2 седмици в Бургас.Ще съм безкрайно благодарна ако някой ми препоръча изпитан дерматолог или пластичен хирург, който работи с филъри. Стува ми се, че съм най- навита на poly L lactic acid ( млечна киселина предполагам), но ако има нещо по- добро, трайно и безопасно съм отворена за съвети
На 33 съм и имам наченки на фини бръчици около устата, а също и загуба на обем на бузите, струва ми се, че кожата под скулите ми вече се поотпусна, Нямам ясно изразени бръчки, само тези хлътнали бузи.
Пътувам с малкия, така че можете да си представите, няма да имам време за много обикаляне и консултации, чувала съм че при млечната киселина често се налага второ и трето поставяне.
На кратко препоръчайте ми доктор, ако клиниката има сайт или поне знаете адреса ще е супер.

Надявам се, че не съм прекалила. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th February 2010, 20:05
mouza mouza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Еееее, хайде някой няма ли да помогне?!
А и малко лични впечатления от млечната киселина?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръчайтемиспециалист
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:40.