IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 11th June 2014, 10:13
foxy38 foxy38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета.Нова съм в този сайт и незнам към кой форум да се обърна за съвет.Някой може ли да ми даде информация за коригиране на слабини.Имам голям проблем.Искам да си коригирам слабините и незнам кой хирург е добър в тази област.Миналата година си поставих импланти в гърдите при док. Динев и съм много доволна,но незнам дали е добър в тази област която ме интересува в момента....Бях пална и отслабнах и слабините ми също отслабнаха,увисна ми много кожа и е много неприятно и грозно.Моля пишете ми ако някои знае нещо по проблема ми.Благодаря ви
Отговори с цитат
  #102  
Стар 11th June 2014, 14:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Чак толкова пък да е грозно, може би само на теб така ти се струва. Аз даже се сетих, че някой мъже имат фетиш към големи срамни устни !

Може да погледнеш ето тук - https://www.google.bg/search?q=%D0%B...Jsfc8geUlYGoCg
най-отдолу даже има тема в бгмама с доста страници по това което те интересува.
Виж първите сайтове има и цени. Задължително обаче ако се решиш избери хирург, който оперира с лазер, това е много по добрият вариант от колкото със скалпел.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 11th June 2014, 14:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Все пак няма да те лъжа ако е много голямо увисването и това ти действа на самочувствието, по добре да си направиш тази корекция.

Виж тук (само за лица над 18г.)- https://www.google.bg/search?q=Labia...h=773#imgdii=_ има много снимки на преди и след Лабиопластика. В някои случаи от снимките ми се струва ненужна такава корекция, но в други след корекцията е станало много добре !
Отговори с цитат
  #104  
Стар 5th April 2015, 13:18
kemi123 kemi123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Аз също го имам този проблем и не знам към кого да се упътя Имам нужда от препоръка за хирург който се извършва такава операция. Имам проблем и искам да направя обрязване . Много ще съм ви благодарна ако можете да ми помогнете!!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 11th May 2015, 06:36
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране Za estetika

Zdr niy v tursiya pravim takıva iperasii ako İmate viprosi moje da pitate za vriska fecbook ayshe rasimova
Отговори с цитат
  #106  
Стар 27th May 2015, 22:11
sladkataf sladkataf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Zdr niy v tursiya pravim takıva iperasii ako İmate viprosi moje da pitate za vriska fecbook ayshe rasimova
Zdravei a tuk moga li da te popitam na lichni otnosno intervenciite koito tochno se pravqt pri vas v Turciq
Отговори с цитат
  #107  
Стар 27th October 2015, 02:03
Amelia84 Amelia84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
По подразбиране Лабиопластика

Здравейте момичета,имали някоя ,която наскоро си е правила лабиопластика и дали има доволни от д-р Николаи Георгиев.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 7th June 2017, 15:03
teodorina teodorina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2017
Мнения: 1
По подразбиране Лабиопластика

Здравейте,моля препоръчайте ми добър хирург за лабиопластика.Нека някой,който си е правил сравнително скоро да ме упъти къде,какво,колко пари...за самата процедура съм наясно какво представлява,изчетох всичко по форумите и сайтовете на клиниките...Тук намерих мнения на Te_dda, моля ако някой знае в коя клиника работи,нека да ми пише.Тя казва,че при тях се извършват ежедневно такива процедури,но не споменава къде...Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #109  
Стар 27th July 2017, 16:59
Геринка Геринка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей teodorina, моята операция беше на 03.07.2017 при доктор Калчев извършена в София.
Аз съм доволна, прочетох добри коментари за доктора и се свързах с него, смятам че е професионалист. Ако ти е необходима допълнителна информация нямам против да ти я дам.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 23rd November 2017, 20:50
WES WES не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, прочетох доста полезна информация във форума и благодаря на всички. Вече не се чувствам сама в проблема си. Моля за препоръки и цени за манипулация. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лабиопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.