IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2801  
Стар 4th October 2009, 09:41
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

aniK, снаха ми много повръщаше и лекарят я посъветва да си държи пакет крекер, сухар или солети до леглото. Сутрин като се събуди да хапне една две хапки и после леко да се надига. При нея помагаше. Стискам палци бързо да мине това неразположение и да се радваш на лека и безпроблемна бременност
  #2802  
Стар 5th October 2009, 12:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

АниК....спря ми тока, мацко :P Чудесна новина е това... гледам аз, че влизаш напоследък и много много не пишеш и затова реших да те питам тук; ако не се почувствах удовлетворена от отговора ти - щях и на лични да те тормозя
Айде леко бременеене тогава от мен... ще отминат тия неща с неразположението, ще останат само хубавите емоцийки...знаеш как е, мило Цунки по коремчето и пиши отвреме навреме, да не те подсещам
  #2803  
Стар 5th October 2009, 15:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Gwen, Само да ми помине, пак ще стана от активните
  #2804  
Стар 5th October 2009, 16:01
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ееее, Аниккк Ей, много якооооо!!! Честитоооо! И дано скоро ти помине прилошаванетоо ))
  #2805  
Стар 5th October 2009, 16:47
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
... Тя Гуен май за гърдите ме пита ...
И аз това си помислих , ... Не ви познавам и затова трудно се включвам в поздрави , но се радвам за теб . Лека бременност , мислех че е първа , но поне ще си по-спокойна .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #2806  
Стар 6th October 2009, 13:50
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Снощи гледах Анелия Раленкова , колко годишна е тази жена, тя прилича на някаква запусната селска тетка, какво е това лице и какво е това тяло , за бивша гимнастичка.Робева като че ли не й е треньорка а,връстничка. А и Н.Робева, не могат ли да отидат малко да се пооправят ( не говоря за красота, защото те не са хубави, а за визия за пред ТВ).
  #2807  
Стар 6th October 2009, 15:55
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Снощи гледах Анелия Раленкова , колко годишна е тази жена, тя прилича на някаква запусната селска тетка, какво е това лице и какво е това тяло , за бивша гимнастичка.Робева като че ли не й е треньорка а,връстничка. А и Н.Робева, не могат ли да отидат малко да се пооправят ( не говоря за красота, защото те не са хубави, а за визия за пред ТВ).
Раленкова е не 46г. и има три деца. И аз не съм й фен, но важното е тя да се харесва и да се чувства добре в кожатата си...
Не знам кое е по-добре, щото и прекалената суета е тежко бреме, поне за мен старостта е страшен бич...понякога се питам, дали нямаше да живея по-добре, ако суетата ми беше малко притъпена
  #2808  
Стар 6th October 2009, 15:58
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

И аз така , ама суетата ми се притъпява от липса на достатъчно средства за необходимостите ми .
  #2809  
Стар 6th October 2009, 16:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Раленкова има супер крака, а тялото и е ОК за възрастта и 3 раждания. Аз малко се възмутих на побелелите и корени на косата, но във фейса не е нужно да се пипа. Всички, подложили се на пластични операции във фейса придобиват сходни физиономии (бих дала за пример д-р Кръстинова и шефката на ПИБ Мая Георгиева, без никакви лоши чувства, даже напротив). Скоро при Росен Георгиев гостуваше една май Екстра Нина беше - същата работа....
За фейса аз приемам козметични процедури, хубави кремове, здравословен начин на живот. Започне ли да играе ножа да опъва и реже.... лошава работа
И на Нешка нищо и няма, има други приоритети, не външния вид...
  #2810  
Стар 6th October 2009, 17:13
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Борянка Христова , как си , планира ли нещо ..
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:53.