IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3281  
Стар 19th January 2010, 19:12
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristiana
забравих 400сс над мускула аризина нали и ти си при Калкова
Ахам...
  #3282  
Стар 19th January 2010, 21:12
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Имам намерение февруари месец да отида при Динев и да се разберем евентуално за март за операция! Кои други доктори работят с ПИП,еи така за информация?
__________________
390/405 надмускулно
  #3283  
Стар 19th January 2010, 22:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
А колко време може да се ходи с КК до реоперация?
Колкото по-малко,толкова по-добре.Има момичета който така си ходят и след 1 година мускулите са им атрофирали в следствие от к.к.Нали си представяте какво е к.к..........гадости,гной и какво ли още не.
Много е опасно
Ходят си и с години така, въпросът е че с времето тъканите,които ангажира се увреждат повече и корекцията после е по-трудна и за сметка на повече тъкани..гной няма, но е удебелена нефункционална тъкан,която деформира гърдата и колкото по-малко тъкан е ангажирана в срастването и удебеляването, толкова по-добър е резултата след корекцията...при надмускулното към капсулата с включват тъкани на подкожие и в някои случаи- и на млечната жлеза, а атрофията на мускулите е опастност при подмускулното, при което пък ако има кк не се засяга млечната жлеза, тк тя не е в околните на импланта тъкани...т.е засягат се тъканите в непосредствена близост до импланта, които са различни за двата метода .
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3284  
Стар 19th January 2010, 22:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Имам намерение февруари месец да отида при Динев и да се разберем евентуално за март за операция! Кои други доктори работят с ПИП,еи така за информация?
Пловдивските масово ! Тонев, доц. Анастасов, Енчев....като влезеш в темата със снимките и ще видиш тези с ПИп при кого са оперирани.., ако те интересува специално за сф- повечето момичета, оперирани в сф с ПИП са при НГ и Динев !.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #3285  
Стар 20th January 2010, 10:08
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

te_dda много добре си го обяснила.
Аз имах в предвид подмускулната опасност от к.к-там е мускул,докато над-е тъкан.
  #3286  
Стар 20th January 2010, 10:55
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

При подмускулните опасността от КК е по малък процент. А колкото до времето с КК аз лично си ходех с деформирана гърда повече от 3-4 години, затова като ми извадиха имплантите видях нещо , което не го пожелавам на никого...
  #3287  
Стар 20th January 2010, 19:22
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Имам намерение февруари месец да отида при Динев и да се разберем евентуално за март за операция! Кои други доктори работят с ПИП,еи така за информация?
Аз мила съм с PIP подмускулно микротекстурирани импл. При Н.Г. и засега нямам никакви проблеми, освен че заради упорития ми мускул все още са по-твърдички.
  #3288  
Стар 21st January 2010, 11:20
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

И аз сам с импланти на PIP,микротекстурирани, подмускулно поставени. Скоро ще направя една година от операцията и вече са напълно омекнали и изглеждат много естествени. За сега нямам проблеми.
  #3289  
Стар 21st January 2010, 11:40
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
И аз сам с импланти на PIP,микротекстурирани, подмускулно поставени. Скоро ще направя една година от операцията и вече са напълно омекнали и изглеждат много естествени. За сега нямам проблеми.
Извинявай, би ли ми казала кога започна да носиш сутиени и какви по-точно, че другата седмица ще трябва да обикалям за ново бельо, а нямам никаква идея какво да е то. Ластичният ще ми е само за спане вече. Поне така се надявам да е.
  #3290  
Стар 21st January 2010, 11:46
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Айде аз пак да си кажа(така и обещах )...........

................ [size=18]Честит празник Теда[/size]..................

Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.