IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3261  
Стар 5th August 2011, 14:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Изпъчи се и право напред. На теб не ти трябват палци!
Отговори с цитат
  #3262  
Стар 5th August 2011, 14:35
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Мерси, момичета, вече съм по-добре

Нелс, стискам палци с младежа и после да ни кажеш какво е станало

И аз като Сюзън преди четири години, моята приятелка си беше харесала едно момче и постоянно слушах "лелеее, виж го какъв е сладък и тн", накрая ми писна и един път в една дискотека го засякохме отново и отидох директно при него и му казах, че тя иска да се запознае с него-той много странно ме изгледа, но дойде От тогава са заедно, така че..... но това ако на мен ми го направят, много ще ме е срам )))
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 5th August 2011 на 14:51
Отговори с цитат
  #3263  
Стар 5th August 2011, 16:11
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Нелс, ти трябва да си много скромно момиче, щом така си се притеснила.Нищо лошо не си направила, това е просто комуникация.Ако младежът те отхвърли, дори не виждам място за срам.Приемай нещата, като се смееш винаги.

Според мен той просто не е видял още ЛС-то.

Деска, вируси посред лято, бляяяяк!!!!! Да ги изхвърлиш в коша ей!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #3264  
Стар 5th August 2011, 16:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Абе всички в тоя форум я знаят Сю, че е директна, като куршум в челото.
Аре, аз отивам да погледна съдбата си в очите.... Палци, моля!
Стига бе не ме издавай ся
А ти ,ако довечера не ми донесеш една шепа вълна от оназ работа на младежа , ще ти връча приза за най голяма шматка на годината
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3265  
Стар 5th August 2011, 16:17
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението

И аз като Сюзън преди четири години, моята приятелка си беше харесала едно момче и постоянно слушах "лелеее, виж го какъв е сладък и тн", накрая ми писна и един път в една дискотека го засякохме отново и отидох директно при него и му казах, че тя иска да се запознае с него-той много странно ме изгледа, но дойде От тогава са заедно, така че..... но това ако на мен ми го направят, много ще ме е срам )))
Деси, аз го казах на пича докато се пързаляше на зимни кънки и познай как му се подкосиха краката , чак щеше да падне хахаххаха
Иначе тукашните мъже са чуство за хумор и дори да не те хареса ще се усмихне и ще се запознае с тебе Никой не би ти се присмивал или да се държи високомерно
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3266  
Стар 5th August 2011, 17:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Стига бе не ме издавай ся
А ти ,ако довечера не ми донесеш една шепа вълна от оназ работа на младежа , ще ти връча приза за най голяма шматка на годината
Съвсем тържествено приемам приза за "Най-голяма ШМАТКА", не на годината , а изобщо. Ей така - Мис Най-Голяма Шматка на Света!

Такаааа... На тавана на фитнеса има 8 редици, с по 3 прожектора, един не работи. Също така 26 вградени крушки, 2 не работят и една голяма дупка, от която капе нещо съмнително....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3267  
Стар 5th August 2011, 17:48
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Съвсем тържествено приемам приза за "Най-голяма ШМАТКА", не на годината , а изобщо. Ей така - Мис Най-Голяма Шматка на Света!

Такаааа... На тавана на фитнеса има 8 редици, с по 3 прожектора, един не работи. Също така 26 вградени крушки, 2 не работят и една голяма дупка, от която капе нещо съмнително....
Неллс един мъж който не си прави труда да те сваля ,значи не те заслужава
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3268  
Стар 5th August 2011, 17:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бъди обективна Цуце. Тоя мъж като я види да брои прожекторите и ламБите по тавана дали няма да се уплаши, че не си е пила хапчетата. Сори Нелка.... гоуем бамбон си и много ме разсмя с тоя пост. Изглеждаш страхотно и трябва да имаш повече самочувствие!
Отговори с цитат
  #3269  
Стар 5th August 2011, 17:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Неллс един мъж който не си прави труда да те сваля ,значи не те заслужава
Олеее, майкатааа... А тея, дето ме свалят Сю, са приказни направо - удари единия да падне последния на редицата... През последната седмица само старци ме занимават, единия толкова много приличаше на дядо ми, че за малко да се изтърва да му го кажа...
Няма пък! Следващия АЗ ще го избера! Казала съм си!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3270  
Стар 5th August 2011, 17:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Бъди обективна Цуце. Тоя мъж като я види да брои прожекторите и ламБите по тавана дали няма да се уплаши, че не си е пила хапчетата. Сори Нелка.... гоуем бамбон си и много ме разсмя с тоя пост. Изглеждаш страхотно и трябва да имаш повече самочувствие!
То целта на поста беше да ви разсмее, все пак никой не е тежко болен(поне физически), а разигравам едни драми тука...

Знам аз! Грешни сигнали подавам! Имам сега 2 седмици в Бг да размишлявам над поведението си, да прочета спец литература("Защо мъжете си падат по кучки" за н-ти път) и се завръщам с нови сили, тен и натопорчени устни!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:50.