IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 24th December 2010, 19:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Всички известни марки предлагат различни дължини Просто в Бг не се предлагат , а ако си ги купуваш от нета още по добре !Оня ден си купих дънки от нета и забелязах че имаха дължина, 29, 30, 32 които са нормалните дължини !
Не купувам нищо от нета.Не мога ли да пробвам на място,и ако ми хареса да го купя-НЕ.
Даже мисля да нося на шивачка да ми скъси крачолите на Replay скини модела,че ми е много готски.В понеделник ще видя кво ще харесам тук в Кьолн.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #72  
Стар 24th December 2010, 23:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Мариизабела ,и на мен са ми дълги дънките,но аз ходя с много високи обувки и така стават
И аз-над 10см винаги,но пак са ми предълги.Ти си висока.Давам ти поне 170.Аз нямам 160

Те сякаш ги правят за манекенки,но има такива с нормални крачоли до глезените.Последно видях в зара.
Позна 170 съм .
Аз също няма да си купя нищо от интернет.кора с ипоръчах сутиен съ силиконав гръб.Поблазни ме това че предлагаха 75Д и си поръчах.Първо дойде без силиконов гръб и с бримки по чашките Това ми беше първата и последна поръчка по интернет
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 26th December 2010, 08:06
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

И аз много харсвам skiny, тези ми стоят най-добре! Всички останали модели не ми стоят, освен ако не са хептем широки и развлечени да не личи какво има отдолу.

В GAP започват от 24 размер, като 24 на мен ми е тесен на ханша, а на дупето ми виси (42кг съм)..... Много са малки наистина.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 26th December 2010, 22:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
купувам си номер 26, но винаги са ми дълги . Принципно трудно си избирам, защото тук на пазара, всичките са с плитка талия, което честно казано, хич не ми харесва. Но такава мода им е тръгнала, като помня преди 3-4 години беше дошла някаква мода, всичките дънки да са със кабзи, "красоти", etc . Направо си беше цяло изкуство да си намериш най-обикновенни дънки .
Бях си харесала едни розови, но докато се усетя...
Дълги са ти не защото са 26 размер!Гледа се втората цифра която отговаря за дължината на размера примерно ако си много ниска размера ще бъде 26/29 а ако си висока ще бъде примерно 26/33.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 26th December 2010, 22:19
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

want, в България не съм виждала такива размери. В повечето магазини размерите са просто XS, S, M, L ИЛИ 24, 26...
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 26th December 2010, 22:21
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от want
Всички известни марки предлагат различни дължини Просто в Бг не се предлагат , а ако си ги купуваш от нета още по добре !Оня ден си купих дънки от нета и забелязах че имаха дължина, 29, 30, 32 които са нормалните дължини !
Не купувам нищо от нета.Не мога ли да пробвам на място,и ако ми хареса да го купя-НЕ.
Даже мисля да нося на шивачка да ми скъси крачолите на Replay скини модела,че ми е много готски.В понеделник ще видя кво ще харесам тук в Кьолн.
Купувам от нета без да се замисля , но купувам марки които знам как ми седят или пък другиа вариант вече съм имала един такъв чифт и си купувам втори .
Отговори с цитат
  #77  
Стар 26th December 2010, 22:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

сега погледнах на един чифт пише 32 номер,което не знам на какво означава.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #78  
Стар 26th December 2010, 22:54
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от want
Всички известни марки предлагат различни дължини Просто в Бг не се предлагат , а ако си ги купуваш от нета още по добре !Оня ден си купих дънки от нета и забелязах че имаха дължина, 29, 30, 32 които са нормалните дължини !
Не купувам нищо от нета.Не мога ли да пробвам на място,и ако ми хареса да го купя-НЕ.
Даже мисля да нося на шивачка да ми скъси крачолите на Replay скини модела,че ми е много готски.В понеделник ще видя кво ще харесам тук в Кьолн.
Купувам от нета без да се замисля , но купувам марки които знам как ми седят или пък другиа вариант вече съм имала един такъв чифт и си купувам втори .
И аз купувам от нета. Колкото и да е странно за жена, мразя да обикалям магазините с часове, а и нямам време. Просто знам си размерите и до сега не съм правила грешен избор. Обикалянето магазините ме изнервя, а и във Финландия нямат хубави женски дрехи общо взето. Не случайно финландките ходят на шопинг тур в Русия или Швеция.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 26th December 2010, 22:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
сега погледнах на един чифт пише 32 номер,което не знам на какво означава.
32-eur-европейски мярка
4-uk-английска?
22-mex?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #80  
Стар 26th December 2010, 22:58
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
сега погледнах на един чифт пише 32 номер,което не знам на какво означава.
32 e дължината от вътрешната страна на крачола измерена в инчове
За височина 158 см по всяка вероярност ти е 29 инча Просто гледайте като купувате за по малка дължина
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прилепналидънки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:34.