IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 14th June 2007, 08:32
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

За съжаление фризьора не дойде. Защото била под карантина, зарди някаква бактерия. А и състоянието и си е все същото с дренажите, без захранване.Страшно се мотаят за всичко.Само рехабилитатора мога да похваля , че е много активен , всеки ден и прави масажи и я вдига да седи, но той е испанец, с гореща кръв.Тия белгийци много мудни и безчувствени.Правят се ,че те разбират и съчувстват и после те забравят. Тук разбрах ,че всеки обещава и никой нищо не прави, независимо за какво става дума.А най-интересното е ,че сестрите не знаят как се борави с техниката, събират се по 3-4 и се чудят какво да правят с апаратурата.Накрая викат човек от реанимацията да им свърши работата. Господи, грижи се за Нели,за да оцелее , въпреки усилията на медицинския персонал! Амин!

П.П. А днес сина ми прави 30 г ,а аз не мога и с него да бъда! Не бях и на рождения ден на малката дъщеря, надявам се поне на Нелиния рожден ден да е извън болницата вече и да съм си в България за рождения ден на внука, на 10 август.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #762  
Стар 14th June 2007, 09:02
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Kapris, не се притеснявай, скоро всичко ще е наред.



Неличке, обичаме те и те чакаме!!!

__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #763  
Стар 14th June 2007, 10:34
curka94 curka94 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 737
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Kapris, не се притеснявай, скоро всичко ще е наред.



Неличке, обичаме те и те чакаме!!!

Отговори с цитат
  #764  
Стар 15th June 2007, 11:29
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Да е жив и здрав сина ти kapis и цялото ти семейсто. На теб също желая здраве и сили и все по-малко притеснения да имаш.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #765  
Стар 15th June 2007, 17:08
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Някакви новини от днес?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #766  
Стар 15th June 2007, 17:33
KalinkaZlateva KalinkaZlateva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
Да е жив и здрав сина ти kapis и цялото ти семейсто. На теб сыщо желая здраве и сили и все по-малко притеснения да имаш.
аНА НЕЛИЧКА КАЖИ ЧЕ И СТИСКАМЕ ПАЛЦИ
Отговори с цитат
  #767  
Стар 15th June 2007, 22:35
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Благодаря за честитките! Няма новини, все така е всичко - един ден добре, другия зле, казват, че всичко е нормално, но два месеца да е така, изобщо не е нормално. Вече ще пиша само ако наистина мога да напиша новина, нещо хубаво и окончателно!
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #768  
Стар 15th June 2007, 22:49
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Kapris, ще продължаваме да очакваме хубави новини за Неличка!
Надявам се, че ти се чувстваш вече по-добре!
Пази се!
Отговори с цитат
  #769  
Стар 18th June 2007, 13:20
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Каприс, какво става с Нелката? Минаха няколко дни - надявам се е по-добре! Поздрави!
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #770  
Стар 18th June 2007, 23:27
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Утре ще я гледат на скенер, дано да е по-добре.Досега не можеха ,че имаше някаква бактерия и беше под карантина. Температура няма, но много и се гади и боли и я наливат с лекарства от които почти през цялото време спи. Хемоглобина и беше много нисък 70 онзи ден, преляха и кръв и днес е 95. Има много учестен пулс - цялото легло се тресе от ударите на сърцето и. Мисля , че прекалено бързо и вливат много течности и сърцето и се товари. Моля се на Господ да ми я пази и помага.Амин! Аз само рева, вече съм ужасно уморена, а тя капризна от болките. Надявам се след скенера да може вече да се захранва.Моля се за добри резултати!Господи искам си я вече здрава, няма ли да свърши този кошмар?
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стискайтемипалци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:59.