IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 3rd July 2007, 20:21
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Хора, много сме несериозни тоя път!

Цветя от БГ няма смисъл да се пращат, а един пакет кой знае колко ще пътува и струва! Аз днес гледах едни плюшени играчки в Интернет + доставка до Белгия оттук колко ще струват. За жалост не намерих нищо приемливо, може ли да се включи и някои френскоговорящ да види как стоят нещата в Белгия? С парите ще го измислим, ако може да се плати с кредитна карта най-добре.

Ако не намеря нищо, или никoй не намери в четвъртък бих купила един мечок оттук и бих го пратила. Ходих да питам колко струва доставка до Белгия, ядва се цената. Във всеки случай има повече смисъл отколкото да пътува от БГ подаръка. С цветята ще го измислим. каприс, ти имаш ли някаква банкова сметка там? Само не пиши тук данните, моля те!
Аз се справям добре със френския, само кажи къде да търся
__________________
Ich blick nicht gern zur
Отговори с цитат
  #172  
Стар 3rd July 2007, 20:27
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Там е работата че и аз незнам. Мисля да се спра на амазон най-накрая, аз само от там съм поръчвала.

Доколкото видях, мога да пратя играчката и до Белгия - я си изберете тогава!
Отговори с цитат
  #173  
Стар 3rd July 2007, 21:46
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Мили хора, виждам , че става много сложно и скъпо!Нека остане за друг път. Аз сметка нямам никъде, нито в Бг , нито в Белгия. . А ако твърдо сте решили да пращате и да харчите, на мен лично ми хареса сивото зайче, но е много скъпо. Нели утре в два часа я превеждат с линейка в другата болница, но още не знам никакви подробности.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #174  
Стар 3rd July 2007, 21:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз с мойте никакви познания по френски се мъчих да открия някакъв сайт в Брюксел, където евентуално да се поръчат цветя или някаква плюшена играчка, ама до никъде не я докарах.
Ако не успеем, Каприс, моля те, пиши дали има пак телефон в стаята и номера му и предлагам всеки, който може, да й се обади на рожденния ден и да и каже две мили окуражителни думи. Сигурна съм, че минимум 20-30 човека от форума ще й се обадят, така пряко ще усети колко много хора мислят за нея
П.п. Казаха ли нещо лекарите от новата болница, някакви прогнози?
Отговори с цитат
  #175  
Стар 3rd July 2007, 22:01
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Не знам нищичко, нейния лекар днес каза ,че е уредил преместването. Утре ще разбера повече.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #176  
Стар 3rd July 2007, 22:28
Аватара на s1m3on
s1m3on s1m3on не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: БЛАГОЕВГРАД CiTy
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kapris
Не знам нищичко, нейния лекар днес каза ,че е уредил преместването. Утре ще разбера повече.
Браво каприс това да се слуша сега ще стискаме палци. Ще чакаме утре подробности.
__________________
Моля гласувайте за мен http://nagradite.net/s1m3on
Отговори с цитат
  #177  
Стар 3rd July 2007, 23:00
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Идеята ти apoklistika , също е супер. Така на всеки ще му е по-лесно. От друга стана ще и остане много мил спомен едно животинче. Понеже kapris спомена, ето едно КУЧЕНЦЕ, също много ми хареса този сладур и и това магаренце
Ако успеем да направим нещо ще е супер. katie само кажи къде и как паричките после.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #178  
Стар 3rd July 2007, 23:10
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Ако има телефон и разбера номера ще го напиша!
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #179  
Стар 4th July 2007, 08:49
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

То в амазон от хубави по-хубави играчки. Харесаха ми играчките с номер - 6,40,148,170,219,241,245,247,255,281,502,538,544,5 61 и 743
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #180  
Стар 5th July 2007, 08:51
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Ето това е новия и адрес:



[color=red]H
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФорумнакартичказаNeli4ka
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:32.