IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 19th May 2015, 20:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ок, нека е на ЛС
Отговори с цитат
  #562  
Стар 21st May 2015, 06:45
Natali6666 Natali6666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Zdraveite, izminaha 4 dni ot rinoplastikata mi I oshte ot pyrviqt den na svalqneto na tamponite, nosyt mi beshe zapushen. No sqkash e zapushen kato ot hrema I techat sopoli. Ne moga da migna po celi noshti. Ta vyprosa mi e dali nqkoi e imal podobni problemi I dali e redno da polzvam Olint vednaga sled rinoplastika. Chetoh mnogo po temata, qvno e normalno zapushvaneto sled operaciq, no pak kazvam, pri men e ot sopoli I e na 100% zapushen, vse edno vse oshte sym s tamponi.
Отговори с цитат
  #563  
Стар 21st May 2015, 10:50
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Natali6666, нормално е да ти е запушен носа все пак са минали само 4 дена. Никакъв олинт, вътре в носа ти в момента е като отворена рана, най-многото което може да ползваш е стеримар и ринопантенол.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #564  
Стар 21st May 2015, 13:28
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Natali6666, нормално е да ти е запушен носа все пак са минали само 4 дена. Никакъв олинт, вътре в носа ти в момента е като отворена рана, най-многото което може да ползваш е стеримар и ринопантенол.
Абсолютно е прав ..вс на този етап е нормално..просто го пази и бъди внимателна
Отговори с цитат
  #565  
Стар 22nd May 2015, 00:00
Natali6666 Natali6666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Blagodarq vi za otgovora, prosto poredna nosht ne moga da migna I veche sym mnogo iztoshtena I tyrsq vsqkakvi varianti. Tyi kato nosyt mi e naistina na 100% zapushen. Qvno shte prodyljavam taka, dano da se opravi skoro.
Отговори с цитат
  #566  
Стар 22nd May 2015, 13:34
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Предполагам, че имаш пластини в носа? Ако е така - като ти ги свалят на 7мия ден ще си задишаш нормално. Освен пластините сигурно имаш и съсиреци кръв, които също запушват носа. Пръскай по малко стеримар, той ще поизчисти съсиреците и в никакъв случай не се опитвай да си издухваш носа.
п.с - пожелавам ти бързо възстановяване и много да се харесаш
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #567  
Стар 22nd May 2015, 18:29
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Предполагам, че имаш пластини в носа? Ако е така - като ти ги свалят на 7мия ден ще си задишаш нормално. Освен пластините сигурно имаш и съсиреци кръв, които също запушват носа. Пръскай по малко стеримар, той ще поизчисти съсиреците и в никакъв случай не се опитвай да си издухваш носа.
п.с - пожелавам ти бързо възстановяване и много да се харесаш
ще те поправя само .. пластините се свалят на 14 ден .. както и вс останало .. това е по решение на докторите по тяхна преценка ....моята ..едната беше стигнала толкова навътре ..4ак до гърлото ми но все още съм жив ... тка 4е ако искаш орав нос търпи .. колкото да боли хахха
Отговори с цитат
  #568  
Стар 22nd May 2015, 21:08
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Бокос, благодарение на Джамбаза се наложи да мина през 4 операции, не че съм експерт, но ти казвам - обикновенно пластините се свалят на 7мия ден, лонгетата на 14ти.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #569  
Стар 22nd May 2015, 21:16
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
Бокос, благодарение на Джамбаза се наложи да мина през 4 операции, не че съм експерт, но ти казвам - обикновенно пластините се свалят на 7мия ден, лонгетата на 14ти.
ей мнз на мен трябваше на 5 ден да се сменят првръзките . но го пропуснах и отидох на следващия . пластините до 14 ден + вс останало .и резултата при мен е пове4е от перфектен
друго което се сещам и ми бе казано е 4е пластините се слагат за да не се слепи преградата с лигавицата ... предпазва .. и това на всеки е разли4но и според това което е правено ... неколкоратно казах какво ми е правено и какво исках тка . успех на вс на4инаещи .. тва е от мен снимки достаъ4но съм ка4ил ...!вижда се как е преди как е сега ... перфект choice направих и съм пове4е от доволен ... който има въпроси лс ...

Последно редактирано от bokos : 22nd May 2015 на 21:23
Отговори с цитат
  #570  
Стар 23rd May 2015, 10:29
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

профила всеки го докарва и се перчи, кво ще му е да изпилиш една гърбица....
обаче фаса
ей там е истината
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:20.