IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3811  
Стар 7th December 2015, 10:53
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

добре съм, мерси, зимата започна и децата неистово боледуват, астмата им се влошава, почнах едно бизнесче и направо съм се омаяла. Ще се нащракам и ако снимка.бг не ми е изтрила албума (което вече се случи два пъти), ще покажа...ама то аз в тях не виждам кой знае каква разлика отпреди 3 мес. примерно. ама аз и не очаквам-нямаше какво да се оправя или донамества.
Тук изпуснах да видя снимките на новите попълнения и сега ми е неудобно да си искам...
Nnacheva, и аз съм с 325 кубика. Това би трябвало да е от отоците наистина, пък и щом си на преглед, питай си, да те успокои лекарят.

barbi_didi, смятам, че ако имаш предвид кремове против стрии-т.е. кожата ти да е по-еластична и овлажнена,за да не се спраска, тр.да започнеш поне месец преди операцията. в зависимост колко е податлива на подобни неща. Аз започнах 2 месеца преди това с мнооого мазен ръчно правен лосион от масла. След това аз мажех с арника- за синините и отока (а,да, и 2 седм.преди това пиех арника).

нащраках се.
http://kanari325.snimka.bg/photos-fr...72077.35664679
Парола- до поискване.

Последно редактирано от kanari : 7th December 2015 на 17:55
Отговори с цитат
  #3812  
Стар 7th December 2015, 11:31
barbi_didi barbi_didi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Kanari Благодаря много за отговорът!
Отговори с цитат
  #3813  
Стар 8th December 2015, 09:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
добре съм, мерси, зимата започна и децата неистово боледуват, астмата им се влошава, почнах едно бизнесче и направо съм се омаяла.
Схващам картинката ... не ти е лесно, особено с времето, дано има кой да ти помага. А децата колко са големи? Ако са над 3 год. можеш да им даваш клеева тинктура - ако са болни 3 пъти дневно, ако не - веднъж на ден (най-добре сутрин преди закуска). Лошото е, че като са 2 и си предават едно на друго вирусчета. Витамин С също помага - 2-3 до 5 грама (не милиграма) дневно - веднага като ги усетиш, че нещо не е у ред. Работим в аптека, затова си позволявам такива съвети. Иначе капки за нос, спрейове, сиропи, антибиотици - те лекарите си ги изписват, пък и някои майки също. Можеш да ме използваш за справка, още повече, че сега на работата хич няма работа и издивявам ...

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
... ако снимка.бг не ми е изтрила албума (което вече се случи два пъти) ... нащраках се. Парола- до поискване.
Да, нещо се трият албумите там ... Искам парола ...
Отговори с цитат
  #3814  
Стар 8th December 2015, 12:11
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Офф... на 2 и половина са. Обаче едната е с алергична астма и не и е разрешен мед. На другата вместо на капки, и мажа тампонче и и обтривам нослето отвътре с клеева- доста помага. За щастие родителите ми ги поемат и не отсъствам много от работа, но пък и те едва им смогват на хуните, изкл.диви същества се пръкнаха. Но понеже от много малки боледуват, та съм претръпнала и вече със затворени очи раздавам лекарства, инхалации, разтвори, сиропи и добавки. тази год., да чукам на дърво засега само 1 път АБ съм давала, че миналата имаха период, в който АБ всеки месец и беше ужасно. И мен ме заразяват непрекъснато, та тогава преди операцията супер много се притеснявах да не прихвана някоя настинка.
Иначе, гледайки снимките, всъщност има разлика- поотпуснали са се и са застанали по-естествно отпреди. Не съм ви разправяла май, че бях на един тиймбилдинг мин.месец и на басейна един колега ме гледа и ми вика: абе... аз как не съм забелязал толкова години досега какви хубави гърди имаш (щото аз нали, на никого не съм казвала...) Викам му-а де, как не си )))

Последно редактирано от kanari : 8th December 2015 на 14:43
Отговори с цитат
  #3815  
Стар 8th December 2015, 12:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
... Иначе, гледайки снимките, всъщност има разлика- поотпуснали са се и са застанали по-естествно отпреди. Не съм ви разправяла май, че бях на един тиймбилдинг мин.месец и на басейна един колега ме гледа и ми вика: абе... аз как не съм забелязал толкова години досега какви хубави гърди имаш (щото аз нали, на никого не съм казвала...) Викам му-а де, как не си )))
Сега ще ги видя и аз ... мда, отпуснали са се, само хубави емоции да ти носят!
Ех, тоз колега ... ами да гледа сега.

Последно редактирано от ina.ina : 8th December 2015 на 13:05
Отговори с цитат
  #3816  
Стар 5th January 2016, 13:41
vmik vmik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.
От 2008г имам импланти от френските PIP, но ги смених с Ментор миналата година. Шест месеца след операцията едната се разкърца(лявата) и спря, сега скрибуца дясната. Само при допир нагоре надолу и то през ден през два. Няма изминения и болки, само това неприятно скрибуцане. Има ли други момичета с такива наблюдения?
Нося сутиени постоянно. Отслабнах около 10кг и незнам дали има връзка с това!?
Леко ми е разтревожено
Отговори с цитат
  #3817  
Стар 5th January 2016, 17:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Възможно е да има връзка с отслабването.... най-добре звънни на хирурга си.
Отговори с цитат
  #3818  
Стар 6th January 2016, 15:18
Аватара на Antoaneta87
Antoaneta87 Antoaneta87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
Question прясно силиконче

здравейте дами ☺ В понеделник се сдобих и аз с чифт гърдички при доктор Ильо Стоянов...450 кк кръгли....Освен че са ми все още под мишниците отколкото на предназначеното им място имам друго което ме тревожи.Не очаквах цикъла си в близките 2 седмици но днес забелязах че ми процапва Случвало ли се е при някоя от вас? мислите ли че се дължи на антибиотици и всякакви др дивотии които вливат по време на престоя?
Отговори с цитат
  #3819  
Стар 6th January 2016, 17:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Antoaneta87 Виж мнението
здравейте дами ☺ В понеделник се сдобих и аз с чифт гърдички при доктор Ильо Стоянов...450 кк кръгли....Освен че са ми все още под мишниците отколкото на предназначеното им място имам друго което ме тревожи.Не очаквах цикъла си в близките 2 седмици но днес забелязах че ми процапва Случвало ли се е при някоя от вас? мислите ли че се дължи на антибиотици и всякакви др дивотии които вливат по време на престоя?
По-скоро от емоциите покрай операцията (в по-малка степен на приема на лекарства) може да се дължи. На мен често ми се случва да ми подрани цикъла, особено при кофти емоции, т.е. стрес.
Отговори с цитат
  #3820  
Стар 6th January 2016, 18:42
Аватара на Antoaneta87
Antoaneta87 Antoaneta87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
По-скоро от емоциите покрай операцията (в по-малка степен на приема на лекарства) може да се дължи. На мен често ми се случва да ми подрани цикъла, особено при кофти емоции, т.е. стрес.
благодаря ти за отговора....силно се надявам да е така но под стрес при мен става обратното....спира всичко ..Утре съм на първа превръзка и ще питам док що съм сбъркана хихихи
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.