IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 4th February 2012, 12:55
stunnyto84 stunnyto84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте преди 2 дни посетих студио Париж понеже в друг форум прочех само хубави неща за него. Останах крайно разочарована тъй като явно собствениците сами си правят реклами по форумите. Козметичката е фризиорка, маникюристка и козметик. Аз отидох за почистване на лице и вежди. Относно почистването тръгнах си със черните точки както бях и дошла, за веждите да не говорим, по- лошо дори сама не съм си ги правила. Апела ми е към всички, много внимавайте за салоните които избирате и ако са от форуми не се знае кои си прави реклама. Ползваите само изпитани услуги от близки и приятели.
Аз все още търся добър салон
П.П. Konstans престани да го навираш този салон по форумите, всички разбраха , че е твой и рекламираш услугите
Отговори с цитат
  #92  
Стар 15th March 2014, 16:35
Nomer7 Nomer7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране Денкова!

Денкова може би е по-добре!
От Тачева не може да се очаква нещо човешко!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 17th May 2014, 07:55
mihaela67 mihaela67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Д-р Мария Мингова е топ дерматолог.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 21st March 2015, 22:07
ddvv ddvv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Привет, виждам, че в темата не е писано нищо от година.
Моля, ако някой си е правил лазерна терапия на розацея при д-р Денкова да даде инфо дали е доволен, какви са резултатите. какъв лазер се прилага и самата докторка ли го прави?
Благодаря!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 21st September 2015, 01:37
Radostina Pesheva Radostina Pesheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 1
Angry не препоръчвам въпросната Денкова

Преди около 3 години реших да си направя химичен пилинг на лицето и избрах известната д-р Денкова.Вярвах, че мога да й се доверя. Но тази така наречена дерматоложка ми съсипа кожата. Направо е за съд! . Започваше пилинга като ми слагаше киселината под очите, за да се махнели ситните бръчици....продължаваше с обл. на устните и мажеше по устните и накрая скулите, където имах най-голяма нужда. Резултата беше- изгоряла кожа под очите, съответно останах с перманентни черни кръгове, каквито никога не съм имала през живота си и ситните бръчици станаха дълбоки; никакъв ефект в областта на скулите, където имам разширени пори. Да не споменавам ужасното отношение. Не ми дори спомена да си слагам крем със слънцезащитен филтър след процедурата, за щастие поне това го знаех тогава и си носех крем, защото тя не нанасяше никакъв крем след процедурата. Жалко, че такива некомпетентни хора дават интервюта и съвети, мястото им е в затвора! Не я препоръчвам на никого!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 23rd January 2016, 17:13
Natalybenek Natalybenek не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране Не я препорачвам на никого.Самозабравила се машина за пари.

През лятото на 2015 ходих при Др Денкова. Никои не ми я препорачал ,просто толкова я рекламират с появяването си по телевизята ,че реших да отида.Това ,което исках е лифтинг на лицето с мезоконци.Исках да обясня какво точно искам ,но тази доста известна Дерматолойка ,дори се ядоса от това че И казвам каквак ефekт искам да постигна .Накрая ми слоjи няколко цонеца ,платих около1200 лв И ефекта беше точно никакав. Не бих я препорачала никога.Тази Дерматолоjка ,моjе би е много лубезна с водещи на предаваня ,които И правят реклама , но когато седнах в кабинета видях савсем друг човек. Там се работи за време,не се обраща внимание какво пациента иска И не се дава обяснение,ваjното е да ти вземе парите.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 25th January 2016, 10:02
TheWorld TheWorld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, радвам се, че има такъв форум .Сега малко писания относно д-р Денкова.И аз съм си правила лазери при нея ....ами какво да ви кажа много съм съгласна с казаното самозабравила се машина за пари.Всичко мина като цяло добре с процедурата и на мен ми каза да се мажа само с вазелин и слънце защитен крем за ефекта който е минимален не е нещо за което си струва да дадете толкова много пари, много е бърза като работи, защото и друга процедура съм си правила....не обяснява професионално и изобщо като съм седяла там и наблюдавала общо това е била съм и клиентка, но може би това ще ми бъде при нея.Иначе съм с проблемна кожа в момента си правя билков пилинг и мисля да редувам с дерма ролера плюс някакви други процедури.С повечко търпение, добра грижа, правилно хранене, пиене на полезни течности и по преценка подходящи процедури за типа кожа се получават нещата според мен.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 19th July 2016, 10:03
Аватара на pepimili
pepimili pepimili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 41
По подразбиране

Здравейте имам проблемна кожа ще ми препоръчате ли дерматолог, който може да ми помогне. Имам дерматит, които е на алергична основа. Бих се радвала ако ми дадете и ценови ориентир.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:25.