IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 16th March 2014, 19:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Чета разни статии сега и ви викам това е важно и трябва да се сподели със форума и мисля, че темата е идеална за целта. Преди да ги споделя искам да кажа нещо което съм си го мислил и то е, че жените без мъже много по лесно биха оцелели, но мъжете без жени мисля, че няма никакви шансове, а и свят пълен със гейове е просто отвратително само като си го помислиш

Има такива научни данни, че сега се раждат все повече жени за сметка на мъжете и ако тенденцията се запази, а тя дори се увеличава един ден светът ще си стане едно женско царство.

Започвам със първата статия - http://www.puls.bg/health/sex/news_15406.html

Цитат от нея:

Цитирай:
Това е и поводът напоследък все по-модерна да става пластичната операция за импантиране на бобоподобно образувание с повишена чувствителност, което на практика представлява изкуствено поставена G-точка. С интервенцията се цели да повиши сексуалното желание у младите жрици на любовта.
Ето и още една "натискаш бутона и летиш в облаците" - http://www.tialoto.bg/a/33-sexologia...-e-fantastika/


Като отворих първата страница на темата да видя първите постове и видях един коментар на Мариса и аз много съжалявам, че не пише вече във форума, а с нея винаги беше интересно
Този и коментар е много ценен и някои мъже ако го прочетат може и да прозрат нещо важно, а не да се чудят защо понякога става така, че жените им да си хващат любовник !

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Комплексно е винаги,защото зависи от настроението,човека насреща ми.Свършвам лесно във всяка поза почти,като изключим прекалено акробатските.Най-трудно е свършването с човек,който само "блъска" и няма никво чувство в него.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 24th March 2014, 13:52
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Трябва да знае как да се чука!!!Пък и не всяка жена може да се справи с нещо по-голямо от нормалното,така че и жените има доста да се одялвате :P
Отговори с цитат
  #123  
Стар 24th March 2014, 23:06
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy Виж мнението
Трябва да знае как да се чука!!!Пък и не всяка жена може да се справи с нещо по-голямо от нормалното,така че и жените има доста да се одялвате :P
няма нужда да е нещо по-голямо от нормалното, за да знае как да чука....това го казвам от собствен опит...и съвсем нормалните чукат страхотно и могат да те свършат невероятно, мокро и напълно задоволяващо...
из този форум като цяло пишат хора на възраст над 18год. с опит в секса и с немалко партньори, видели и големи и малки....така, че нека да не си даваме уроци за живота и да се одялкваме излишно!
(и с това си изявление опита доста неуспешено да привлечеш вниманието към себе си...или искаш да ти е достатъчно голям, за да ти го забележат.....
Отговори с цитат
  #124  
Стар 27th March 2014, 15:14
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Ако всички,знаеха как,какво и къде надали щеше да има толкова много жени и мъже да ходят да изневерят,а и това,че ви го казвам директно,а не искам да ви правя комплименти говори достатъчно колко ме интересува вниманието ви!!!Ако бе направила труда да прочетеш цялата тема,най вече и въпроса щеше да разбереш,че за жените тук явно размера има значение щом даже им ги мерят,ама и нали се сещаш,че мъжа може да знае какво прави и на жената да и е кеф,ама жената ако само лежи и чака мъжа да свърши работата.Друго което е ако ще и най грозната да е един мъж никога няма да и каже директно,че не се е справила добре както вие умеете да ни лъжете,че е било страхотно така и ние можем
А щом всички сме толкова издялани защо сме в този форум и търсим винаги съвети?
Отговори с цитат
  #125  
Стар 27th March 2014, 22:41
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy Виж мнението
Ако всички,знаеха как,какво и къде надали щеше да има толкова много жени и мъже да ходят да изневерят,а и това,че ви го казвам директно,а не искам да ви правя комплименти говори достатъчно колко ме интересува вниманието ви!!!Ако бе направила труда да прочетеш цялата тема,най вече и въпроса щеше да разбереш,че за жените тук явно размера има значение щом даже им ги мерят,ама и нали се сещаш,че мъжа може да знае какво прави и на жената да и е кеф,ама жената ако само лежи и чака мъжа да свърши работата.Друго което е ако ще и най грозната да е един мъж никога няма да и каже директно,че не се е справила добре както вие умеете да ни лъжете,че е било страхотно така и ние можем
А щом всички сме толкова издялани защо сме в този форум и търсим винаги съвети?
интересно изказване...хм, явно ти е отнело дълго време да го измислиш... но по твоят пост-мъж, който си е "прибрал" грозна жена, че и е спал с нея значи не може да си позволи хубавата и ще се задовори, с онова, до което може да се докопа, факт!..жената не хвали мъж, който не може да я задоволи, респ.не й е харесало с него, изключение прават онези, които го правят с/у някакви стимули - пари, подаръчета и т.н.т....Жените лъжат мъжете, защото това се очаква от тях, а вие си лъжете, защото така сте решили, ваша воля!
В този форум пишат различни хора, повечето са готини,определено нямат проблеми и не търсят съвети, а просто се забавляват и си чатят просто за удоволствие....е, явно твоите цели са други, или имаш проблеми, чието разрешаване търсиш точно тук-успех!
Прочетох цялата тема и не всичко беше интересно, и да-за жените е важен размера, но не по-малко важно е какво прави мъжът с този размер.И нека не се убеждаваме, че малката, спортна п...шка правела чудеса от храброст, а големият хобот бил пълната скръб в леглото....
Отговори с цитат
  #126  
Стар 29th March 2014, 15:44
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Ами извинявай,че не съм постояно в интернет да следя кога отговаряш,просто има хора който имат живот извън кибер пространстово и нямат време да висят от сутрин до вечер в интернет да следят кой,кога,какво е отговорил,писал или т.н.
Колкото до това дали един мъж е прибрал грозна жена , май нещо не схващаш мисълта ми или не ти е изгодно,един истински мъж независимо дори и жената да е супер красива или супер грозна няма да е запостави както и една жена която обича мъжа си няма да му каже в лицето не ставаш!!!
Боклуци винаги има който ще кажеш,че са си го намерили на пътя и благодарение на такива много се мислят за нещо повече отколкото са,ама това пак няма нищо общо с темата.
Жените който се продават незнам как даже да го коментирам само те си знаят.
Колкото до това кой,защо лъже явно ти на такива си попадала и от двете страни има който си лъжат било за изневери било за секса било за каквото и да било,не се различаваме толкова много,но винаги си има свестни.
Доколкото знам в форумите хората споделят преживяванията си било то от лекари,било то от нещо друго,а не са дошли тук да се запознават,но явно ти за това си тук може би търсиш истинската любов ли знам ли,щом имаш време от сутрин до вечер да си тук
Аз мога да си призная имам си проблеми,било то зъб било то съвет за някой лекар признавам си без бой,а когато знам за даден проблем нещо споделям може за теб да не ти върши работа моето мнение,но за някой е цено.Колкото до това за големият и малкият най сетне може би си дойдохме на думата,както казах още първият път както една жена знае как да се справи с големият хобот така и друга незнае,както един мъж трябва да подържа форма така и жената трябва,по просто няма как да ти го кажа за да го разбереш.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 29th March 2014, 16:20
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Джеси, аз малко извън темата, но почнах да чета и вяравай ми, стреснах се като ти видях аватъра, в първия момент си викам, боже тоя да не е умрял...че така се е изплющял.
С най-добри чувства иначе
Отговори с цитат
  #128  
Стар 29th March 2014, 21:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Така хвърлих по едно око по страниците тук таме и виждам пак излишни спорове, "мерене на пишки" и разни уроци на професионалисти. Ок, поучих се . И отговарям направо на въпроса на темата
- " кога изпитвате най-силен оргазъм?"
- когато си го правя сама!!!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 30th March 2014, 22:20
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy Виж мнението
Ами извинявай,че не съм постояно в интернет да следя кога отговаряш,просто има хора който имат живот извън кибер пространстово и нямат време да висят от сутрин до вечер в интернет да следят кой,кога,какво е отговорил,писал или т.н.
Колкото до това дали един мъж е прибрал грозна жена , май нещо не схващаш мисълта ми или не ти е изгодно,един истински мъж независимо дори и жената да е супер красива или супер грозна няма да е запостави както и една жена която обича мъжа си няма да му каже в лицето не ставаш!!!
Боклуци винаги има който ще кажеш,че са си го намерили на пътя и благодарение на такива много се мислят за нещо повече отколкото са,ама това пак няма нищо общо с темата.
Жените който се продават незнам как даже да го коментирам само те си знаят.
Колкото до това кой,защо лъже явно ти на такива си попадала и от двете страни има който си лъжат било за изневери било за секса било за каквото и да било,не се различаваме толкова много,но винаги си има свестни.
Доколкото знам в форумите хората споделят преживяванията си било то от лекари,било то от нещо друго,а не са дошли тук да се запознават,но явно ти за това си тук може би търсиш истинската любов ли знам ли,щом имаш време от сутрин до вечер да си тук
Аз мога да си призная имам си проблеми,било то зъб било то съвет за някой лекар признавам си без бой,а когато знам за даден проблем нещо споделям може за теб да не ти върши работа моето мнение,но за някой е цено.Колкото до това за големият и малкият най сетне може би си дойдохме на думата,както казах още първият път както една жена знае как да се справи с големият хобот така и друга незнае,както един мъж трябва да подържа форма така и жената трябва,по просто няма как да ти го кажа за да го разбереш.
опитваш да станеш интересен, но не ти се получава изобщо...аз, за разлика от теб не стоя тук по цял ден (само за инфо, за да не говориш празни приказки - за последно съм била във форума преди цели три дни...)живея си живота, работя, гледам си детето, мъжа и приятелите..ежедневието ми е интересно и динамично.Не търся истинската любов, защото съм я намерила и в момента е до мен.
И понеже явно си в голЕма грешка - тук, в този форум или из различните други сайтове едва ли нормален човек ще търси любов, още повече истинската!!!Така, че спри да се правиш на интересен и интригуващ из тези редове, ами вземи да си използваш чара навън, сред хората, на живо-пък може и някоя най-сетне да ти пусне,да охлабиш жилата та да се успокоиш малко....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: когаизпитватенайсиленоргазъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:15.