IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3831  
Стар 16th January 2016, 11:24
sneji_bs sneji_bs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 2
По подразбиране

здравеите момичета,на 26.01.сам на консултация при И Стоянов.Чета ви от доста време и се надявам скоро да сьм вьв вашите радици и да сбьдна една моя мечта.не знам дали не сьм закьсняла - на 40 сьм.но милото не беше сьгласен до сега.Харесвам по- крьгли форми и сьм си приготвила снимки които да покажа на доктора,моите преди раждане и диети бяха крьгли,но сега са направо празни,дано да се случат нещата и да се харесам и аз.
Отговори с цитат
  #3832  
Стар 18th January 2016, 11:39
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Ами да- между третия и шестия месец още са си нито улегнали, нито омекнали. но това си зависи и от старта- аз бях без нищичко-нулева мастна тъкан и няма как да очаквам да станат меки, след като в момента всичко, което имам в гърдата е силикон )) но пък мен не ме дразни. нищо не разбирам от проекция, моята е висока, смятам, че изгледат естествено, доколкото е възможно, така я определи лекарят и аз го послушах.
Отговори с цитат
  #3833  
Стар 19th January 2016, 09:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sneji_bs Виж мнението
здравеите момичета,на 26.01.сам на консултация при И Стоянов.Чета ви от доста време и се надявам скоро да сьм вьв вашите радици и да сбьдна една моя мечта.не знам дали не сьм закьсняла - на 40 сьм.но милото не беше сьгласен до сега.Харесвам по- крьгли форми и сьм си приготвила снимки които да покажа на доктора,моите преди раждане и диети бяха крьгли,но сега са направо празни,дано да се случат нещата и да се харесам и аз.
Айде, ще чакаме да се отчетеш след консултацията.
Отговори с цитат
  #3834  
Стар 19th January 2016, 09:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Ами да- между третия и шестия месец още са си нито улегнали, нито омекнали. но това си зависи и от старта- аз бях без нищичко-нулева мастна тъкан и няма как да очаквам да станат меки, след като в момента всичко, което имам в гърдата е силикон )) но пък мен не ме дразни. нищо не разбирам от проекция, моята е висока, смятам, че изгледат естествено, доколкото е възможно, така я определи лекарят и аз го послушах.
Канари, мнооо те харесвам как никога не мрънкаш и си позитивна. Бравос! Как си в това студеничко време?
Отговори с цитат
  #3835  
Стар 19th January 2016, 10:41
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте. Не съм писала отдавна, но да дам отчет и да питам нещо, което ме притеснява...Изкривяването, от което се оплаквах изчезна напълно след масажите. Като стегна гръдните мускули, тогава се изразява и забелязва, но в отпуснато положение имам идеален кръг отдолу и на двете гърди.. Сега към въпросите, дано да можете да ме успокоите...
1. Дясната гърда е една идея по-твърда, зърното й все още сочи надолу и гърбица от мускула се забелязва в профил. Деснячка съм. Като стоя пред огледалото в спокойно положение - не се забелязва разлика между двете гърди, както и като вдигна ръцете си нагоре... Но дали така ще остане или да се въоръжа с още търпение? Само да напомня, че операцията ми беше на 06.11.2015 г.
2. Усещам една тъпа болка понякога ту в едната, ту в другата гърда, основно в областта на зърното, все едно гърдата е ударена. Така дискомфортно се усещам основно като съм в цикъл. Това нормално ли е? До кога се усеща болка?
3. Понякога гърдите ми се втвърдяват и се напрягат без да разбирам причината за това
4. Като се наведа и леко докосна гърдата от външната страна, усещам леки вълнички, които не се виждат визуално, не се и усещат, ако натисна с пръсти мястото, но ако леко докосна кожата ги чувствам...
Моля ви, споделете си вашите усещания, съвети и мнение, защото не искам да откачам...Иначе продължавам с масажите сутрин и вечер по 5 мин на гърда, спя нощем с ластичната лента, защото се чувствам по-сигурна, но не я пристягам много, както в началото. Денем съм със спортен сутиен, който ги позиционира донякъде, но май не е особено стегнат...Благодаря ви предварително, момичета!
Отговори с цитат
  #3836  
Стар 19th January 2016, 11:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ей Мере.... мислила съм си за теб! Начи отговори на въпросите ти:

за нумбар уан.... нормално е да имаш различни усещания в двете гърди. Тази гърбица от мускула, която описваш не мога да си я представя, но да.... има още време да се отпускат.

въпрос 2... тъпата болка също е нормална... ще отминат и тези болежки

въпрос 3... втвърдяването е контракция на мускула... също нормално и доста неприятно в студените дни

въпрос 4... вълничките ги имаме всички... видими или невидими с просто оЧо
Отговори с цитат
  #3837  
Стар 19th January 2016, 11:06
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Оф, Господ да те поживи!!! Оправи ми деня!
Отговори с цитат
  #3838  
Стар 19th January 2016, 11:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Скрий огледалото и спри да ги гледаш
Отговори с цитат
  #3839  
Стар 19th January 2016, 11:14
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Аз, ако стоя права, с двете обърнати към огледалото, съм доволна. Проблемите настъпват като започна да ги оглеждам от всички страни...Като казвам гърбица..това е една заобленост на гърдата от горната страна, която заобленост веднага след операцията е внушителна и потресаваща... Лявата вече изглежда що-годе нормално.., зърното сочи нагоре, докато тежестта на гърдата си е в долната част...При дясната още се забелязва тази заобленост (гърбица) отгоре...
Благодаря ти много. Поуспокоих се. Най-много ме притеснява болката, която усещам в момента, но съм в цикъл...Ще видим като ми свърши, вероятно е от това...Щот хич ни щЪ да мрЪ, па макар и с цици...

Последно редактирано от merijaan : 19th January 2016 на 22:40
Отговори с цитат
  #3840  
Стар 19th January 2016, 11:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нема да се мре.... небой се Нормално е да те болят еле па около и по време на цикъл.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:56.