IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 3rd January 2015, 23:35
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

не мога да кача снимкки но който иска да види какво е правено в моя случай мога да покажа на лс ...

Последно редактирано от bokos : 4th January 2015 на 16:59
Отговори с цитат
  #522  
Стар 7th January 2015, 23:12
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

най накрая успях да кача снимчици в албумчето който иска да види работата на професора на 2 месеца съм или 9 седмици вечеее ..............дано ви помогне при избор на доктор който да оправи вашия проблем
има преди как съм изглеждал и как съм в момента !
http://bokos.snimka.bg/other/039.763318.30944736
име - bokos
парола - 666666
Отговори с цитат
  #523  
Стар 7th January 2015, 23:30
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

ето подкрепих със снимков материал :1: дискусията оставам на вас ;'д; хахахаххаха ::banwashing::fir st_move::thi:: this_sucks:
дайте да побутнеме темата .. мъничко...
Отговори с цитат
  #524  
Стар 19th January 2015, 13:25
kose-bose kose-bose не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
valq, мерси много за обективното мнение !
Аз да се ,,похваля" - отидох на корекция номер 7 , пак при хирурга , при когото са правени предишните корекции, Истината е там,че е той е толкова неинвазивен , че чак понякога резултат няма ! - той си прави нещо вътре , подобрява функционалността на носа като орган на обонянието и толкова. Моите уважения за което , но просто не това търся .

Martin_N , няма да отричам , че даже много съм вглъбена в носа си , но един път не се ли направи като хората , положението става ужасно . Към момента самата ми кост е удебелена от всичките ,,удари" на чукчето , които е понесла.

А по същинската тема - Джамбазов , мисля да се пробвам със запазване на час за консултация и ако е съгласен да коригира само върха на носа ми , да рискувам. Лошото е , че се случва да си ,,ползвам" лицето с търговска цел и съответно не мога да си позволя да оставя тоз пустия му нос на самотек .
Ако някой все пак има опит с частична корекция само на връхче , много ще съм благодарна да го сподели
Не е лошо да се консултираш и с друг специалист-за проблеми с главата... Ужас, след 6 ревизии и пак си недоволна, не знам дали ще се намери, някой който да ти даде това, което искаш. Все пак успех.
Отговори с цитат
  #525  
Стар 19th January 2015, 22:44
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kose-bose Виж мнението
Не е лошо да се консултираш и с друг специалист-за проблеми с главата... Ужас, след 6 ревизии и пак си недоволна, не знам дали ще се намери, някой който да ти даде това, което искаш. Все пак успех.
Moмичето търси някой да ин аправи товал

Което иска..сега може и 20 корекции да си направи...като е недоволна..въпрос на личен избор..
Отговори с цитат
  #526  
Стар 20th January 2015, 16:45
Аватара на veroniii
veroniii veroniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

bokos, много хубаво ти се е получило нослето - ЧЕСТИТО !!!
Искам да те попитам ти кога си звънял за час за консултация и за кога си записа час (ако можеш горе/долу с дати да ме ориентираш, много ще съм благодарна).
Отговори с цитат
  #527  
Стар 20th January 2015, 23:34
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от veroniii Виж мнението
bokos, много хубаво ти се е получило нослето - ЧЕСТИТО !!!
Искам да те попитам ти кога си звънял за час за консултация и за кога си записа час (ако можеш горе/долу с дати да ме ориентираш, много ще съм благодарна).
Благодаря ти ! ми при мен е доста дълга история ..от 2012 се борех за час за консултация .. тогава списъка наброяваше 200 и няколко ... аз бях тогава 222.. и някой си в списъка .. като вземи напредвид 4е в момента е достигнал над 400 и няколко души. и няма значение ... близо 3 години се борех за консултация бях се отказал тотално ... то в един момент ти писва ... звънял съм отдавна ... водят те по списък както ти обясних и един вид си чакаш реда .. последно бях звънял Март месец 2013г.
и се отказах ... докато в един хубав красив момент мин година .. Юни месец ми се звънна по телефона към 18:30ч. , бях се прибрал от работа и бях решил да си легна , че ми се спи ..и вдигам си телефона , неадекватен , сънен и Алоо .. - и оттам добър ден ,, името ми казаха и обаждаме се от Пловдив и дрън дрънн .. и моята реакция беше -- крайно време беше по дяволите ;'д .. насрочиха ми дата за консултация следващия месец Юли ,, потвърждавате ли - потвърждавам и тка .. ориентировъчно -- звънаха ми покрай 20 Юни и консултацията беше покрай 17 до 20 не си спомням - общо взето около месец е интервала
Отговори с цитат
  #528  
Стар 21st January 2015, 14:14
Аватара на veroniii
veroniii veroniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

и при мен е подобна историята, но при теб е с повечко упоритост и късмет !
И аз от 2011 се опитвам да се свържа по телефона, но все неуспешно.. Постоянно ми даваше заето, или пък изобщо никой не вдигаше телефона, или (редките случай когато ми отговаряха) ми казваха определена дата, на която да звънна и тогава да се уговаря час и каквото и да е, но когато идваше въпросната дата беше невъзможно да се свържеш с тях.... и така времето си минаваше. В крайна сметка бях загубила надежда, че ще се получи с този доктор и започнах да разузнавам за други в София, въпреки че съм се спряла на доц. Джамбазов (като не се получава, няма какво да направя ).
Но като видях твоето носле, толкова се възхитих и зарадвах, като че ли получих нова доза..... да продължа да настоявам и да звъня по телефона за час. Надявам се някой ден, да мога да се свържа и аз с тях.
Отговори с цитат
  #529  
Стар 21st January 2015, 21:28
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Ако веднъж си разговаряла с тях и записана в списъка...не се притеснявай ще се свържат с теб рано или късноо..моята консултация се отлагаше 3-4 пътии...докатоо последня път март месец 2013 надух телефона от звънене цял ден но никой не ми вдигна и аз се отказах...тоталлно...беше ми писнало вече!!!да се занимавам
Отговори с цитат
  #530  
Стар 28th January 2015, 20:19
Аватара на veroniii
veroniii veroniii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Тази година някой успял ли е да се свърже с тях или да си запише час за консултация ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.