IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd January 2014, 13:04
takimir takimir не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 14
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аз си признавам най-чистосърдечно , че редовно мастурбирам. Не използвам никакви играчки, само ръцете си. Станала съм идеалната си любовница, за две минути се изстрелвам в космоса. Няма значение дали съм с мъж или не, харесва ми и го правя.
Даже според мен тя е полезна. Чрез нея разбрах що е оргазъм и как да го получа най-добре. Вече когато съм и с мъж знам точно как да стигна до оргазъм.
Идеално, обаче само да вземеш да пренебрегваш мъжете. Че тогава ще излезем извън концепцията за секс.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th January 2014, 14:16
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Е то тва е несериозно ако ти го е казал, наистина мъжете "сме" доста егоистични същества. Все едно той ще си го вре в ...... та да го интересува колко ще е голям.

Той по скоро да се радва, че не си го заменила с друг мъж и да си мълчи, ами чак и се обажда. Ама другият път му го каже точно това, разбира се ако не е от онзи дето биха полудели като го чуят.

Аз мисля, че всяка една жена трябва да има хубав вибратор вкъщи, ама и мъжа да знае за това и да го приема един вид като конкуренция и да се раздава на макс за любимата си, а не после да четем теми, как някоя била изневерила на мъжа си.

Ами то изневерите не става ей така, като не можеш да направиш щастлива жена си много ясно, че тя ще отиде при друг мъж който може !!! Животите не ги продават в магазина, за да си купиш нов и да се надяваш, че в следващият ще срещен по добър мъж.

Живейте си живота на макс, че втори шанс няма да имате момичета и момчета !
Неговата гледана точка беше,да не би после да не ми е "достатъчен",ако едва ли не свикна с друг размер,не че не би ми разрешил или нещо подобно Няма нищо общо с това ,че ми писнал,че не ми харесва,просот с правилния човек ти се иска да пробваш толкова неща..И при положение,че не бих понесла 3-ти човек,както и той,това е идеален вариант.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th January 2014, 20:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми освен, че съм вкарал и не малко хумор във коментара си, също така говоря и по принцип, не визирам само твоят случай. Може да му обясниш, че няма от какво да се притеснява и че, вагината може да се приспособява като цяло към различните ширини.

Глупаво ще е да си вземеш нещо малко и тясно, съвсем друго си е нещо което те изпълва максимално
А пък той щом не е с голяма бабанка тогава ще може да правите двойни игри, като той ще запълва задният вход, а вибратора предният и ако има и клитор стимулатор и кефа ще ти е на макс.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th January 2014, 21:38
ivoslav ivoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
По подразбиране

А аз ще кажа,че няма вариант вибратора да е по добър любовник от мъжа! Искам също така да отбележа,че едно е да е по добър от мъж,а съвсем друго е,че е доста по различно Дано само да не смесвате тези 2 понятия мили дами,но няма как да ме убедите,че най- готиният вибратор,е по добър нещо от най-смотаният мъж
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МастурбацияЖЕНИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:21.