IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th January 2014, 12:21
nadia_08 nadia_08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 19
Unhappy Защо ми изневерява

Здравейте! Аз съм на 40 години. Живея с партньора си от година и 3 месеца. Разликата във възрастта ни по-голяма - той е на 58. Обичаме се много, но ... ми изневерява. /много ми е трудно да пиша всичко това/
След сериозен разговор призна за изневярата си, но каза че това е нищо. Каза че много държи на мен и че не иска да го напускам. Научих че жената, с която е бил е негова стара връзка и е на неговите години. Бил с нея 2 пъти, когато мен ме е имало в живота му. Обяснението което ми даде той е, че се страхува от това какво би станало след време - когато няма да бъде пълноценен мъж. Аз не мога да си обясня защо стана всичко това, каква е истинската причина, защо ми изневери, защо с някаква стара, почти забравена връзка???? Всичко това ме направи много мнителна и от няколко месеца проверявам телефонните му разговори. С нея разговарят много рядко. Не знам какво да кажа ... много ми е тежко и трудно. Сякаш светът се свърши за мен. Всичко се срина ...
Ако някой може да ми даде съвет или обяснение, ще бъда много благодарна.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th January 2014, 14:01
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Хванало го е шубето,че като няма да става след време,наборката му ще е до него,защото нея кой ще я иска,а ти би си намерила друг..Затова поддържа "огъня".Това според мен е обяснението,иначе как да повярвам ,че би избрал първо бивша,второ доста възрастна женица пред теб??!А съвет какво да направиш,наистина не знам.Моят принцип е ,че всеки заслужава втори шанс,досега съм го прилагала веднъж и не се получи,но аз да знам,че съм постъпила справедливо.Ако те предадат втори път,вече може с чисто сърце да теглиш майните и да не поглеждаш назад.Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th January 2014, 15:59
nadia_08 nadia_08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Ех, Polinka1 ... дано да се окажеш права. Ако е тази причината, сякаш ще страдам по-малко. И през ума ми не мина за това. Всъщност това е вторият шанс, който му дадох.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th January 2014, 16:22
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Казват,че мъж ако изневери веднъж,може никога повече да не се случи,но направи ли го втори път е много вероятно това да му стане навик,то който отърване няма.Ще го видим
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th January 2014, 16:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Има много варианти и възможни причини и аз ще ти кажа през погледа на мъж възможните такива, но за да стесним кръга и да съм по конкретен е добре да ми отговориш на някои въпроси.
Тези неща които ако може да ги споделиш, ще ми помогнат много да ти кажа и най-вероятните причини и въобще как гледа той на теб.

Разкажи ни какво ви е съжителството, кой при кого живее в собствен апартамент или под наем и нещо много важно, дали той издържа теб финансово, защото може да има и по високи доходи или по равно си разпределяте издръжката или ти него, дали си домакиня вкъщи, да му готвиш и всичко останало което върши една домакиня. Това наистина са много важни неща, за грижите, издръжката, жилищата за това как би гледал един мъж на жената, дали реално има чувства или просто има изгода и колкото повече подробности ни споделиш толкова повече правилни мнения и съвети ще получиш, иначе така стреляме на посоки и само гадаем.

Има логика и в на Poli мнението и тази изневяра е малко по специфична, тъй като се случва със бивш партньор и то на 58г, а ти си на 40г , макар и да не знаем как изглежда тази жена както и ти и също така дали той е бил инициатора или просто тази жена го е поискала и най важното дали тази изневяра е чисто сексуална и тук става все по сложни и ние само може да гадаем. Нещо също много важно трябва да ни кажеш и то е, дали всичко във сексуалните ви отношение ви ОК, има ли разминаване в сексуалната активност, на него да му се иска по често от колкото на теб.

Разкажи ни повече подробности и ти обещавам подробно и обосновано мнение от което ти самата ще стигнеш до истината. Не забравяй, че си анонимна и не трябва да се притесняваш да ни споделиш и най дребните детайли които ще ни помогнат да ти дадем и най-добрите съвети.

Също така не искам да чувам за сринати светове и свършени животи, ти си още много млада жена и имаш още много живот пред себе и ще имаш много щастливи мигове, независимо със този човек или с друг !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th January 2014, 17:42
nadia_08 nadia_08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 19
По подразбиране

f

Последно редактирано от nadia_08 : 8th September 2014 на 10:08
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th January 2014, 19:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега вече е много по лесно, защото след тази информация отпадат много варианти. Преди да напиша обаче възможните причини видях и един друг проблем за който също ще коментирам.
Винаги съм се чудил и не мога да разбера защо повечето двойките не могат да говорят на тема секс, защо ?

Тук имаме перфектният пример за това, ясно е че ти го обичаш този мъж и секса е ти е най важното нещо във връзката ви, но въпреки това защо не му споделяш какво ти харесва и какво не, той дори ще е доволен от това нещо, защото сигурно мисли и за твоето удоволствие, но ти като си мълчиш и дори симулираш оргазми, то той ще си мисли, че прави всичко както трябва и ти си доволна !

Не не мога да ги разбера тези хора, защо не смеят да говорят на тази тема, това никога не съм можел да го разбера. Просто му кажи, че те боли като те пляска толкова силно и не можеш да се насладиш на секса така. Предполагам, че и да го няма пляскането пак няма да е достатъчно да имаш най хубавият секс, но това вече е друга тема и друг проблем и за теб определено, не ти на първо място секса и виждам, че държиш много на този човек.

Мога да ти кажа как да разбереш, дали изневярата с тази жена е чисто сексуална или има и нещо повече, но за това трябва да разбереш дали често си говорят и колко са им дълги разговорите и за срещите също, но там ще е по сложно. Ако просто му се е приискало да разнообрази секса, макар и вие да не сте от много дълго заедно, той ще се среща с нея за кратко само за секса, но ако някакви чувства са му минали през главата той ще иска да я вижда по често и да е с нея по дълго време.

Аз лично залагам, че става въпрос само за секс, този мъж макар и да взима виагра има голям апетит за секс и като сподели каква е и професията му, а на този въпрос защо някои мъже избират тази професия - "гинеколог", също съм опитвал да търся отговори и имам доста интересни предположения. Не е случаен този избор на специалност в това съм сигурен !

Някои мъже просто са си такива, които не могат да правят секс само с една жена, дори и да е хубав секса, ние мъжете сме много по различни в сексуално отношение от вас жените и много често трябва да се съпротивляваме срещу желанията ни и нагона, ако примерно ни се появи някоя силно изкушава жена, а ние сме обвързани.

Аз мисля, че той държи на теб и предполагам се разбирате много добре, но не съм сигурен дали би могъл да спре да ти кръшка, просто трябва да разбереш, че има мъже които не могат да правят секс само с една жена, а и ти нищо не сподели, дали му постави ултиматум, той даде ли някакво обещание ! Опитвам се да изключа и едни от вариантите той да не е доволен от секса ви и смятам, че тази причина мога да я отхвърля и най вече, че не си му отказвал като му с прииска, което не винаги е правилно.

Също така разбирам, че той държи на теб и иска да сте заедно и това не е заради секса, защото има и точно обраните случаи в които един мъж може да иска да има връзка с една жена само заради секса, но това като цяло са случаи в които на мъжете секса им е на първо място и повечето не са способни да изпитват любовни чувства и да обичат.

Не знам дали не трябва да се настроиш, макар и това да изглежда абсурдно и много малко жени биха могли да го направят освен ако и те също не изневеряват и това всичко си е идеално. Почти сигурно е, че изневерите са му чисто сексуални и дали би могла да го приемеш и да живееш така, защото ако трябва да съм честен познавайки много добре как възприемат мъжете смятам, че ще му е трудно да не ти кръшне отново. Но пък ако не го е правил преди и това сега му е изключение може и да има шанс да не го прави повече, но ти може още по лесно да разбереш ако знаеш миналото му и дали тогава е кръшкал ако го е правил, ще е доста трудно сега да се спре.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th January 2014, 20:12
nadia_08 nadia_08 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Разбира се, че не трябва да се мълчи на темата секс. Но това сега не ми е проблем и мисля, че мога да се справя.
В предния пост бях написала, че случаите на изневяра са 2. Първия път му поставих ултиматум, но явно той си е мислил, че няма как да разбера ако се повтори. С въпросната госпожа се чуват много рядко и разговорите им не са дълги. Когато се случи за втори път, му напомних за ултиматума. Той каза че мрази да бъде ограничаван и ми обеща това повече да не се повтори. Аз бях готова да си тръгна, а той се разплака и седна на земята от отчаяние. Тогава склоних да остана, защото много го обичам. Остана много озадачен как получавам тази "секретна" информация за изневерите му, дори си помисли че съм наела хора да го следят, или че телефонът му се подслушва, или че съм ясновидка За мен е смешно, но за него е ужасно.
Искам и друго да кажа. Няма как да внеса кой знае какво разнообразие в секса, например да го изненадам неочаквано, понеже няма как да се е подготвил с хапчето и едва ли нещо ще се получи. Просто ръцете ми са вързани. Знам че почти всичко зависи от мен ... ако го играя палава мръсница, това ще се хареса и много по-малка ще бъде вероятността да ми кръшне.
И така ... от всичко това, разбирам че е женкар по душа и нищо не е в състояние да го накара да си седне мирно на дупето.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th January 2014, 21:27
ivoslav ivoslav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Най-неприятното е,че твоят човек,май е вложил и чувства,или по точно, чувствата му от преди,не са се изпарили. Това е плачевното и жалкото. Ако не беше така,нямаше да повтаря грешката си,въпреки искрените ти предупреждения и молби. Според мен,или се примирявай с този факт или пали мотора с 200. Такава връзка не си е работа. По добре сама и щастлива,отколкото с него,но нещастна.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th January 2014, 22:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За мнението на ivoslav мога да кажа, че няма значение, че му е бивша приятелка и това не означава автоматично, че той има чувства може и преди тази жена да е била само секс за него, а и да е имало чувства преди това пак не е гаранция, че и сега ги има.

Нещо много важно което споменах в предният пост и сега ще го подчертая !

Както казах има мъже които дори и да получават страхотен секс от партньорката си пак биха кръшвали, те просто обичат да имат нови и нови завоевания, за тях новото е голяма тръпка. Има мъже на които секса ако им е хубав и достатъчно и си обичат жената не биха кръшнали, но всичко е много индивидуално, за това и причините за изневерите са най различни.

Знаеш ли от това което чета разбирам, че при вас всичко останало е идеално и той също те обича или поне се надявам да е така, но със сигурност държи на теб. Понякога и тези мераци са по силни от волята, секса е нещо много силно и изкушаващо, но това мисля всеки го знае и може би той просото не може да се противопостави на това изкушение. Както споменах за някои мъже тръпката е от разнообразието е много голяма да го правят с различни жени, макар и в случая тя да му е бивша приятелка.

Трябва да опиташ да разбереш дали той е удовлетворен от секса ви, за да може да отхвърлиш и тази вероятност за кръшкането му. Ако е това причината може и липсата на разнообразие да е оказало влияние и за това имате и двамата вина. То дори да си разнообразявате секса е по важно за удоволствието ви, а не да се прави с идеята, че на единият може да му изчезне тръпката и да вземе да кръшне.

Трябва да знаеш, че хапчетата не са никакъв проблем ако искаш да го изненадаш или нещо да разнообразите. Вече е толкова лесно с тези телефони, смс-си и т.н. с които може да му подскажеш какво го чака вечерта и той ще се подготви и ти също, а и тръпката и възбудата ще са на много по високо ниво. Но това си е направо за отделна тема. Ако искаш ще ти кажа една книга, тя е за жени най добрата на тази тема и ще ти помогне да станеш страхотна любовница, но ако той не е страхотен любовник, дали ще е честно това !

Както и в предното мнение споменах, че ако знаеше в миналото, в предишните му връзки дали и колко често е кръшкал ако го е правил, това щеше да ти помогне още от сега да си отговориш на въпроса дали той би могъл да не кръшка повече.

Може би трябва да помислиш и за варианта просто да спреш да му броиш хапчетата и да му проверяваш телефона и ще видиш колко щастливо ще си живеете !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защомиизневерява
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:16.