IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th May 2014, 15:13
Аватара на Bummm
Bummm Bummm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране Проблем или Не !!!

Здравейте !!!
Не знам дали имам проблем или не !!! Става въпрос за следното нещо не знам и аз как да го нарека нещо като прекомерно овлажняване, след като се възбудя пенисът ми се навлажнява обилно дори имало случаи взима да капи с всеки партньор е различно и всеки път е различно мисля ,че има връзка нещо с това колко съм възбуден !!! Има ли някои друг с такъв проблем (ако може да се нарече проблем) или попадал ли е на такъв партньор !!! Пускам темата ,защото последната ми интимна партньорка остана изненадана и ме убеждаваше ,че това не е нормално и не искаше да ми прави орална любов и секс само с презарватив !!! Секретът няма мирис на вкус не знам как е ,но никоя от бившите ми приятелки не се оплаквала !!! Има друго ,което е по - голям проблем за мен може би ако се избърша и жената не е влажна започва да ме боли страшно много !!!
Благодаря предварително за отговорите !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2014, 15:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако това не е някаква тема ташак, тогава има проблем и отивай веднага при уролог или венеролог ! Такова нещо като прекомерно овлажняване няма при мъжете, мъжкият член не е вагина, че да се овлажнява, той няма такива способности и предполагам имаш някакво течение на секрет от пикочният канал.

Ако жените с които си бил не са получили някакъв проблем след това, тогава най-вероятно става въпрос за урологичен проблем. Течение на простатен секрет или нещо друго.
Явно си още млад, но и това не може да е оправдание, за това без да знаеш дали това е нормално или не и да караш момичетата да ти го лапат и да правят секс без презерватив.
Аз знам, дори, че има такива проблеми като течение на семенна течност и без мъжа да е възбуден.

Само ще ти кажа да не бъдеше егоист и да мислиш за жените и да ги пазиш и дори да нямаш този проблем, пак трябва да внимаваш ако правите секс без презерватив, че да не стане някое бебе без да искате. Ама и момичетата не мога да ги разбера, как могат да се отпуснат, да бъдат спокойни и да се насладят на секса ако има някакви рискове за които не са взети мерки или те може би не ги осъзнават.

Факт е, че има страшно много аборти наистина прекалено много !

Това за избърсването и не овлажнената жена е показателно, че явно си доста млад.
Нямаш право да проникваш в момичето ако то не е достатъчно възбудено. Много мъже дори не знаят, че овлажняването на жената не означава че тя е готова за проникване.
Има жени които могат да се навлажнят веднага само като ги докоснеш или целуваш и това не означава, че вече може да им го намушиш !

Отивай на уролог или при личната да ти даде направление, но съм почти сигурен, че си точно уролог особено момичетата не са имали проблем след като си спал с тях.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th June 2014, 13:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ама и момичетата не мога да ги разбера, как могат да се отпуснат, да бъдат спокойни и да се насладят на секса ако има някакви рискове за които не са взети мерки или те може би не ги осъзнават.
Не знам, ама аз имам чувството, че в началото някои момичета правят секс не за удоволствие или от любов, ами просто за да се направят на големи или смели, или нещо от сорта. Дано не съм права щото това определено не е в тяхна полза.

Иначе по темата - определено има някакъв проблем, така че марш на лекар!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th June 2014, 13:45
Аватара на Bummm
Bummm Bummm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Значи нещо май съм пресолил манджата или съм разбран грешно ,това нещо се получава когато не съм правил секс от доста, време след като започна да правя редовно секс изчезва или почти не се забелязва !!! Като по млад съм си правел изследвания и съм се консултирал с уролог ,но не съм ходил специално за това просто бях получил бъбречна криза и го попитах ,той ми каза би трябвало да се притеснявам ако не се случва и !!

Последно редактирано от Bummm : 13th June 2014 на 13:51
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2014, 12:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Щом си ходил на лекар и си си правил изследвания ... ок!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемилиНе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:59.