IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th February 2007, 16:27
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Ама ако ми видите тройката водопади, Ниагара ще отпадне от класацията като природен феномен.:)
Ще я оправиш и нея...ти си силен човек
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th February 2007, 16:43
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

''Мaдре ти си ПИЧ'' както се изцепва дъщеря ми,

ШЪ'са упрa'а аз:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th February 2007, 00:01
anelialitova anelialitova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Guildford,UK
Мнения: 11
По подразбиране

стискайте ми палци,момичета.датата ми за ГОЛЯМА абдоминопластика е:13-ти март.няма да чакам да отслабвам много.по-грозно отколкото е в момента просто не може да стане.аз съм едра жена-170см и в момента сам към 80-те кила и поне 15 от тях са на gадният корем.нямам задник,нямам бедра и бричове,а имам много големи цици и още по-голям и увиснал корем.така че отивам да го махам.а после ако отслабна,което не ми се вижда много вероятно....е,тогава ще му мисля.все пак коzата все ще може да се свие самичка още малко.....
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th February 2007, 00:18
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Анелия, благодаря за LCто, ами почна се тя нашата девойко, ще стискаме и палци и крайници квот има под ръка. То все един ден и на нашта улица трябва да огрее. Успех, с теб сме.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th February 2007, 10:44
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Аз се котсултирах с докторката и тя ме посътветва ,че нямам нужда от отстраняване на кожа , а само от малко липосукция, защото съм слаба-52 кг. Но незнам само с липосукцията дали корема ще стане гладък и плосък, а и тез стрии няма ли да се виждат.Все си мисля ,че с липосукцията ще ми се набръчка после кожата и няма да съм доволна, но незнам...
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th February 2007, 20:20
anelialitova anelialitova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Guildford,UK
Мнения: 11
По подразбиране

здрасти,таня.не знам,не съм те виждала,ама след като си слаба-аз не виждам какви сланини имаш,за да ти препоръча липосукция тази лекарка....по-вероятно ми се струва да имаш нужда от обрязване на малко коzа...не знам...а коя е лекарката за която говориш?
skypelamenianelia
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd February 2007, 15:35
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Здравейте и от мен!Аз вече минах от реда си и то не веднъж,а два пъти.Първата беше много несполучлива. Та искам да ви кажа ,че наистина си е сериозна операция,както е казала Емисоф и затова си подберете много внимателно хирурга.А към кои сте се насочили,не пишете?А само да ви кажа,че се налага второ изрязване на кожа,когато кожата за махане е много и когато се махне, шева се набира като зараства,затова след около два месеца се изрязва това набраното и се прави нов шев,за естетичен вид . А относно това дали една липосукция би направила корема плосък както си го искаш,може да,стига да не са ти раздалечени правите коремни мускули.Ако те са си намясто,като се махне мазнинката и с малко упражнения ,резултата ще е супер.Кожата след липосукция си се прибира,така че споко
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd February 2007, 15:44
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Вили, в "Липосукция на корем" съм качила снимки от мойта оп. Ще ти пратя паролка на ЛС.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd March 2007, 11:18
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Какво ли стана с anelialitova?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd March 2007, 11:40
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Вчера я видях, операцията й беше на 13 март. Много тежка оп., суетили са се около нея цяла нощ. Все още е с дренажи и ще продължава да бъде. Абе като цяло доста тежко е минало. Ама изглежда много добре сега Д-р й е махнал 21 см кожа, която била 2,5 кг и още толкова мазнина. Тя ще разкаже подробности като се включи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукцияилиотстраняваненакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.