IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 7th October 2007, 08:00
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Тоест, ако не отхвърли имплантите, няма да отхвърли и силикона в устните ли?
Да, химически е същото вещество, било и с някои вариации.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #42  
Стар 7th October 2007, 17:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd November 2007, 18:35
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Моите устин, след няма и месец, са над 70% стопени. Тоест доста голяма част се е резорбирала. Дано все пак остане нещо, защото иначе е много вероятно да не искам да повторя, очаквайки и вторият път да се резорбира бързо мазнината и да няма изобщо ефект.

Ще изчакам, ще видя. Ако все пак наистина всичко се резорбира, защо тоогава този метод се води траен(вечен)?! и защо тогава е толкова скъп, по дяволите?

Накрая ще си прасна и аз един силикон и ще знам, че няма мърдане (но и това е малко вероятно да го направя....Бъзла съм)

Ще е добре да чуем/видим мнения на повече от един човек с липофилинг, за да знаем дали наистина този метод дава някакви постоянни резултати или е въздух под налягане..

Аз лично ако ще се правя следващ път, ще си сложа много повече от 5сс в едната устна. Може би 6-6.5 сс ще направя, надявайки се да остане повече като краен резултат..

И последно- кога завършва резорбцията?Тоест кога можем да очакваме, че устните ще спрат да се стапят и това, което виждаме ще е постоянно? Месец-два? Повече?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th November 2007, 11:33
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Ava-ava, това за силикона дори на шега не го споменавай.
Вчера бях на една лекция за филърите и отново отбелязаха, че в САЩ е забранено използването му за директно инжектиране, и това не е случайно. Тяхното FDA (Агенция за храни и лекарста) е много строга и счита, че перманентния характер на страничните реакции, които могат да се получат след инжектирането му, са достатъчно сериозни.
Най-накратко са:
- възпалителни реакции с перманентен характер
- грануломи
- мигриране на силикона от мястото на инжектиане
- oбразуване на фиброзна тъкан около капчиците нжектиран силикон, и външно да изглежда неравно и неравномерно.
А относно по-големия обем на инжектирана мазнина за липофилинг, 6 сс и повече, не е ли прекалено травмиращо за устните?
Те са толкова деликатна зона, това агресивно разпъване на кожата предполагам е болезнено и некомфортно
Отговори с цитат
  #45  
Стар 4th November 2007, 12:03
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Ще е добре да чуем/видим мнения на повече от един човек с липофилинг, за да знаем дали наистина този метод дава някакви постоянни резултати или е въздух под налягане..
Аз съм с липофилинг на 2 месеца и вече нищо не остана, устните ми са напълно както си бяха преди. Знаех още предварително, че ще трябва да го направя поне два пъти, но сега вече се чудя дали изобщо има смисъл и може би ще се ориентирам към други варианти за оголемяване на устните.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th November 2007, 13:19
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Ava-ava, това за силикона дори на шега не го споменавай.
Вчера бях на една лекция за филърите и отново отбелязаха, че в САЩ е забранено използването му за директно инжектиране, и това не е случайно. Тяхното FDA (Агенция за храни и лекарста) е много строга и счита, че перманентния характер на страничните реакции, които могат да се получат след инжектирането му, са достатъчно сериозни.
Най-накратко са:
- възпалителни реакции с перманентен характер
- грануломи
- мигриране на силикона от мястото на инжектиане
- oбразуване на фиброзна тъкан около капчиците нжектиран силикон, и външно да изглежда неравно и неравномерно.
А относно по-големия обем на инжектирана мазнина за липофилинг, 6 сс и повече, не е ли прекалено травмиращо за устните?
Те са толкова деликатна зона, това агресивно разпъване на кожата предполагам е болезнено и некомфортно
Да, да, наясно съм. Твърде е рисковано за да го направя, но отчаянието ми, че липофилинга не е траен стигна далече..

Аз нямам и месец, а вече няма почти нищо. А бяха толкова хубави. И ми отиваха. Искам пак да имам устни...

Просто исках да разбера обективното мнение на някой, който наистина има представа. ЗАщото все още остава питането ми- защо липофилинга се представя за траен метод, след като не е ? И тази лъжа не е ли прекалено плитка?ЗАщото всеки в крайна сметка ще види до няколко месеца, че резултата не само нче е е вечен, но и за няколко месеца даже не е... И изобщо втора процедура гарантира ли по-дълго запазване на инжектираната тъкан или пак след месец, два най-много, няма да има и следа?

При мен 5сс изобщо не бяха травматични като количество.. Определено устните ми можеха да поемат и повече. Не знзам защо така се получи, но е факт.

А тази операция, с изрязване от вътрешната страна на устната дали е по-траен и ефективен? Аз съм виждала снимки, но все пак трудо бих се подложила на такава процедура, защото се притеснявам от крайния резултат...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th November 2007, 18:47
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby_doll
Аз съм с липофилинг на 2 месеца и вече нищо не остана, устните ми са напълно както си бяха преди.
Съветвам те да сравниш снимките преди и след липофилига, резултат винаги има, просто пациентите бързо свикват с промяната.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th November 2007, 21:35
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Видяхте ли устните на Десислава от "Пълна промяна "станаха супер дано си останат така ,колко ли мастна тъкан е използвана доста голям оток имаше
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th November 2007, 22:54
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

На мен не ми хареса това, че в средата и бяха по-повдигнати, а от двете страни по-увиснали, ако мога така да се изразя. И не бяха съвсем симетрични. Те и моите не са де
Отговори с цитат
  #50  
Стар 7th November 2007, 02:56
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилингустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.