IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th May 2013, 16:49
veselinnaa veselinnaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
Exclamation Какво да правя :?

Здравейте реших да изполвам регистрацията си тук , защото ми трябва съвет . . Имам си сериозен приятел от 1 година и месец вече , но нещата не вървят особено добре . На кратко той е много ревнив,адски ревнив преди ми забраняваше да излизам с приятелки на кафе, фейсбук и разбира се да прекратя всякакви взаимоотношения със момчета . Вярно и аз направих някои глупости като например направих си таен фб , за който той разбра , но си го изядох ( ако мога така да се изразя) . След това обаче е имало и случаи,в които не мисля че е е имал основателна причина да ми посегне . Все пак не мога да кажа ,че е било системно и прекалено . ОБаче чувсттвата ми избледняват и чувствам ,че вече искам да избягам от този капан и мъжкия свят , от който съм обградена . Разбира се все още нещо ме спира и днес , когато направих опита си да скъсам с него и му обясних ,че вече не е същото както винаги някак си стигнахме до "консенсус" да оправи нещата . Обаче осъзнавам ,че не искам да се оправят , искам всичко д априключи късно е вече .. Разбира се и аз не съм света ненапита , но не издържам на 16 съм и искам да живея.. Моля дайте съвет как да постъпя , как да скъсаш с такъв човек .. страшн обсебващ човек , който му е в кръвта да манипулира и можеш да се чувстваш като играчка в комапнията му , но същевременно все още таиш чувства и това е слабост .. ужасно се чувствам
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th May 2013, 17:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Като лепенка върху рана; като кола маска - затваряш очи и дърпаш рязко! Боли доста за 3 секунди. После забравяш.

Сега представи си да я дърпаш лепенката баааавнооооо..

Махай се от там, бягай с 300 км/ч! Имала съм си работа с такъв психопат и то точно на твоята възраст. Колкото повече време минава, толкова повече той свиква с теб и те приема като лична собственост. После няма отърване. Поне при мен беше кошмар. Казват, че човек с човек не си прилича, но тези психо-отклонения си приличат в изявленията си. А те са - маниакалност, тирания и садизъм!

Нищо хубаво няма да излезе от тази връзка! И нищо никога няма да се промени! Единствено може да те травмира и за вбъдеще да те е страх да влизаш в близки и обвързващи отношения с други (нормални) мъже. Както се случи с мен и най-вероятно ще си остана стара мома...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th May 2013, 19:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

БЯГАЙ НЕ С 300,А С 1000 КАТО ИЗТРЕБИТЕЛ!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какводаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:19.