IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 29th October 2008, 23:27
pogo pogo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 161
По подразбиране

desip
Ако не можеш да се наливаш с вода пробвай с чай (без захар разбира се) Поне има аромат. Аз се наливам с зелен чай и чай от мента.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 30th October 2008, 08:46
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Кафето от кога стана закуска?!!
Не насилвайте момичето да се налива с вода Да свикне първо да пие 0.5л. на ден пък после ще говорим. Предлагам всяка сутрин да си купува една бутилка 0.5л. и да си я носи в ръката до работа и през това време да пие по 1-2 глътки.. и то свършва, колко са 0.5л. Пък и искаш да си разкараш шишето от ръката така, че пиеш вода та.. пушек се дига
А за менюто вечерята е идеална, но следобедната закуска мисля, че е по-добре да се замени с кисел плод, или 30гр. ядки с 1/2 кофичка кисело мляко. УСПЕХ

П.П. А за супата и сиренето ,.. мисля, че е странна комбинация
П.П. 2 Пожелавам на всички отслабващи дами весел, слънчев, прекрасен, усмихнат, динамичен, изпълнен с хубави изненади и задължително отслабващ ден!!!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 30th October 2008, 08:58
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте, поздрави на всички вчера за вечеря глътнах 2 пилешки кюфтета и малко топено сирене . Днес съм пила мляко с нес и редовното кис. мляко с мюсли. За обяд мисля да е филия бонус (с коноп) намазана със извара, а за вечеря грейпфрут (макар, че за вечеря ще има зеленчуков микс с панирани пилешки хапки и не знам дали ще успея да се сдържа да не хапна). Хубав ден на всички
Отговори с цитат
  #244  
Стар 30th October 2008, 09:09
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро brumbrum. Аз реших, че твоя проблем според, който ти се провалят диетите е ГЛАД! Много малко калорий приемаш. Според мойте наблюдения или гладуваш или се тъпчеш и всяка диета ти е за 3 дни... Не искам да ми се сърдиш, искам да ме прочетеш и да го осмислиш. Започни хранене 3-4 пъти на ден. Разбирам да имаш вечеря 1 грейпфрут при положение, че имаш ОБИЛНИ закуска, обяд и по-лека следобедна закуска. Заради недохранването, изпитваш вълчи глад и се натъпкваш. Също те съветвам на обяд към филията Бонус с коноп (макар че незнам какво е това чудо коноп ) да добавиш голяма салата или 1 пържола на скара или печена, за вечеря преди грейпфрута можеш да ядеш и от зеленчуковия микс (без хапките за съжаление, защото предполагам, че ще са панирани и пържени), ако искаш можеш да си изпечеш за теб чисто пилешко филе към микса, и 2 часа преди ядене да си хапнеш грейпфрута. Извинявай за критиката, но трябва да започнеш да ядеш за да отслабнеш мила. Поздрави! Надявам се, че не се сърдиш все пак сме тук ,да си казваме истината, за да можем да продължаваме напред към целта си.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 30th October 2008, 09:25
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Мерси за съветите Engel! Напълно си права, но в момента в който хапна повече започвам да качвам.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 30th October 2008, 09:54
desip desip не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Враца
Мнения: 16
По подразбиране аз се активизирам

Привет от мен

благодаря за всички съвети. Днес се "поравих" и хапнах за закуска 5-6 лъжици мляко с мюсли. Със кафето изпих един фреш, току що изпих 200 гр. вода и съм си приготвила шишенцето до мен.
За обяд мисля да хапна малко пуешка шунка с доматче, пък после ще видим.

Весел, усмихнат и слънчев ден от мен

Деси
Отговори с цитат
  #247  
Стар 30th October 2008, 09:57
desip desip не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Враца
Мнения: 16
По подразбиране

Бързах и съм допуснала грешка
"Поправих се". Само да попитам. Снощи пих чай с 1 лъж. мед защото кашлям като магаре, проблем ли е медът?
А също не ям никакъв хляб - изобщо. Защото без него мога, но с една филийка - трудно.

Благодаря
Отговори с цитат
  #248  
Стар 30th October 2008, 11:30
Philipa Philipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Абе хора, като чета какви диети сте си измислили направо се скъсвам от смях. Как издържате, изобщо не разбирам!? Това постоянно да мислите какво ще ядете и колко грама да си позволите ми се струва убийствено. Предполагам за това резултатите на повечето от дамите тук са много често минимални! Представям си какъв психически тормоз е нон-стоп да мислиш за калории и грамажи! А всички знаем, че за да се почувстаме добре физически и психически първо трябва да сме по-спокойни!!!
Аз лично отслабнах 35 килограма чрез лечебния глад на др. Емилова. Постигнах този резултат само за една година (това се случи преди 5 години) и от тогава теглото ми варира +/- 2 кг.
Докато отслабвах се чувствах изключително добре, много енергична и позитивна. Както повечето хора гладувах 20 дни , след това преминах към захранване и от 4.5 години насам се храня разделно. Всички знаете за какво говоря!!!
Не съм боледувала сериозно никога, нито преди , нито след отслабването! (да чукам на дърво)
Спортувам усърдно - 3 пъти в седмицата по 2 часа. Намерила съм си страхотен дамски фитнес близо до дома ("Феерия"), където всеки трениращ си има персонален инструктор и всичко е просто страхотно.
Така че, мили дами, съвета ми към вас е просто да намалите порциите, които си похапвате. Забравете за хляба, тестените изделия, ориза и сладкото за около 3 месеца. Наблегнете на овесените трици, плодовете и зеленчуците (сега е сезона на зелето!!!), хапвайте пилешки пържолки или филенце, и след не повече от месец ще усетите резултата, който ще е видим и за околните.
Успех!!!
Отговори с цитат
  #249  
Стар 30th October 2008, 12:21
rusakaka rusakaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Германия
Мнения: 5
По подразбиране

добро утро, момичета! радвам се, че не се отказвате и продължавате да отслабвате и имате такава голяма мотивация за промяна. офф, аз са съжаление не мога да пия по такива масови количства вода. направо се подувам и ставам като котна жаба . а не мога да заместя водата и с чайове, понеже аз чай не обичам. поздрави на всички и успех!
Отговори с цитат
  #250  
Стар 30th October 2008, 13:55
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Philipa, хайде моля те прочети хубаво какво са писали всички, прочети дневник на отслабващите 2 и 1 и след това се изкажи отново по темата.. Просто.. появява се някой от някъде и си казва мнението, ама някак като за наказание на всички други.. Ами ок, всеки си има право на избор.. Ти си искала, отишла си при д-р Емилова, помогнала ти е, евала запазила си свалените кг. Всичко е до човек, а не до режим. Аз имам позната, която си върна след това килограмите...
Не знам кой брои грамажи.. Много отдавна в темичката не се е случвало, последният ми спомен е когато някои момичета споделяха за режима на Огнян Симеонов. И.. една лъжица мед не е броене, а просто притеснение на човек, който иска да бъде стриктен. Много те моля, не спирай ентусиазма на всички, защотото спазването на режим, който ние си правим със полезни храни е мн по-добър от следването на книга едно към едно.. Щото книгата се захвърля, а споделеният опит и наученото за собственото тяло остава..
Извинявай ако съм те нападнала, но много ми докривя.. Да, аз лично не мога да се похваля с постояннството на други хора, но това "направо се скъсвам от смях" много ме жегна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.