IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 31st August 2008, 09:35
svetli_f svetli_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 12
По подразбиране

За Варна
Вчера бях в залата на чаталджа цената за 30 посещения е 45лв. Залата не е кой знае какво,но пък е евтино.
Другата зала която посетих е до Пикадили център в блока в който се намира магазина за осветителни тела Габровски, там 24 посещения са 48лв залата за жени е отделена,уредите са почти като тия които продават за домашна употреба,не са много нови.Но и тук цената е добра.
В Ян Палах е най-скъпо по последни данни там 12 посещения са 60лв,няма отделна зала за жени ,но по мое мнение си е най-добрата.Ами това е от мен дано е в помощ на някой
Отговори с цитат
  #102  
Стар 9th September 2008, 15:16
Аватара на Pauwa
Pauwa Pauwa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 19
По подразбиране svetli_f

Би ли ми казала точно къде на четалджа се намира тази зала?Знаеш ли дали има някъде в района на Колхозния пазар?Понеже живея в този район и нямам възможността да ходя на далечни разтояния на фитнес
Отговори с цитат
  #103  
Стар 9th September 2008, 18:08
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

До Кохозния пазар има едно съвсем малко женскко финесче + сауна и масаж.. и е само за жени, но е наистина , съвсем малко. Има само кардио-уреди и място на земята, колкото за двама човека. Иначе беше евино, но не помня колко. Намира се на ул."Баба Тонка" - точно зад спирката на автобусите, където започва тази улица - тръгваш към Тракия и отлявата страна има едно кафе - влизаш в кафето и там е и фитнеса - под земята, но се минава през кафето.
А фитнесът на Чаталджа се намира в двора на техникума по облекло.
Отговори с цитат
  #104  
Стар 11th September 2008, 16:34
Аватара на Pauwa
Pauwa Pauwa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Да,тази зала я знам до колхозния,но не сам слизала да я видя.Благодаря ти за инфото
Отговори с цитат
  #105  
Стар 2nd October 2008, 12:34
svetli_f svetli_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 12
По подразбиране

На чаталджа е в двора на училище мисля, че има там, точно на ъгъла от където започва пазара.Едната му страна е към приморски,а входа е отзад в двора.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 17th October 2008, 19:04
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Търся фитнес в района на Пирогов
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #107  
Стар 18th October 2008, 08:26
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 5Q
Фитнес център Славия Спортес, намира се до стадион Славия зад Овча купел автогарата, не бих го определила като дамски или мъжки просто има всички уреди цената за единично посещение е 4лв. + 5лв. ако желаеш инструктор. В комплекса има зала за аеробика с най-различни типове гимнастика , зала за бокс, занимания по киокушинкай, масаж, парна баня сауна , солариум, протеинов бар и ресторант с диетична фитнес кухня.
Изборът е твой.
ето сайта http://slaviasportess.bg/
Отговори с цитат
  #108  
Стар 30th October 2008, 17:01
Philipa Philipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Аз ходя във Феерия от 3 години. Супер доволна съм от фитнеса и трньорките. По 3 инструкторки са на смяна и успяват да обърнат внимание на всеки! Освен това всеки път се тренира за различна мускулна група. Цените малко се завишиха напоследък, но пък си струва. Карта за 8 посещения е 60 лв., а единично посещение е 10. Първата тренировка е безплатна.
Фитнеса има 2 зали, проверете сайта http://www.feeria-bg.com/. Силно го препоръчвам.
Това е и за теб liuskata8305, защото е на 10 мин от Пирогов.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 25th November 2008, 15:05
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

уау Philipa, ужасно много ти благодаря за този пост! аз съм в борово и отдавна си търся наблизо хубав фитнес (втория адрес в сайта е в Борово)
до края на тази седмица ще го чекна с най-голямо удоволствие
Отговори с цитат
  #110  
Стар 26th November 2008, 12:54
Philipa Philipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Сигурна съм, че ще ти хареса. Пиши, когато го посетиш!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФитнессалонизажениАдреси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:07.