IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th April 2008, 08:55
sashock sashock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Greece
Мнения: 8
По подразбиране Засъхнали и твърди секрети в носа?

...имам доста засъхнали и твърди секрети които не смея да пипна а и няма как от страх да не разместя нещо.Все пак са минали само единайсет дена от операцията.Няма ли някакви средства да ги размекна за да излязат по-лесно? Писна ми да дишам през устата а и си мисля да не би тези неща да попречат на оздравителния процес
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th April 2008, 09:46
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Първо, това ти е ВЕЧЕ единадесети ден, а не ЕДВА единадесети ден То както е тръгнало, след година може и да посмееш да го пипнеш Ако попрочетеш това (последните мнения на страницата), ще ти стане по-ясно... Ринолекс му е майката И бутай колкото смееш по-навътре - все пак внимателно
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th April 2008, 15:51
sashock sashock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Greece
Мнения: 8
По подразбиране

Е как го издухват? Нали до един месец не трябва да се духа.Освен това все още нямам обоняние...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th April 2008, 16:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sashock
Е как го издухват? Нали до един месец не трябва да се духа.Освен това все още нямам обоняние...
Как така до един месец няма да го духаш? Аз още с гипса си го духах. Не ти казвам да го стискаш. Просто вдишай през устата и изкарай въздуха през носа. Обоняние сигурно нямаш, понеже ти е запушен. Но ако продължава така, иди на консултация с УНГ.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th April 2008, 17:43
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

да най добре иди на консултация ,на мен след като ми махнаха тампоните на 2 рия ден ми се върна убонянието , и започнах да си дишам спокоино през нослето
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th April 2008, 20:12
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране Re: Вътре в носа...

Цитирай:
Първоначално написано от sashock
...имам доста засъхнали и твърди секрети които не смея да пипна а и няма как от страх да не разместя нещо.Все пак са минали само единайсет дена от операцията.Няма ли някакви средства да ги размекна за да излязат по-лесно? Писна ми да дишам през устата а и си мисля да не би тези неща да попречат на оздравителния процес
Можеш..Аз си капех зехтин/по препоръка на доктора,разбира се/от самото начало и след малко почистваш внимателно с клечка за уши.Чисти редовно,няколко пъти дневно.Търпение.
.Тампонадите ми ги извадиха на втория ден,до вечерта бях в къщи.Нямах никакви проблеми,нито болки.Дишала съм през носа,още след изваждането на тампоните.Само бях повече посиняла и минах цветовете на дъгата.Не съжалявам за нищо,доволна съм.Това беше миналата година.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th April 2008, 07:22
sashock sashock не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Greece
Мнения: 8
По подразбиране Re: Вътре в носа...

Благодаря на всички за отговорите! С "Ринолекс" наистина се "отпуших"и взех да усещам силните миризми.Също така аптекарката ми препоръча някакви капсули с морска вода.Но все още не мога да свикна с новия ми нос, лиццето ми доста се промени.Мисля ,че "ненормалният" ми изглед(според мен) се дължи на подутината между веждите до основата на носа и от двете страни.Също под носа и горната устна ми е като схванато.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st May 2008, 02:39
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: Вътре в носа...

Цитирай:
Първоначално написано от sashock
Благодаря на всички за отговорите! С "Ринолекс" наистина се "отпуших"и взех да усещам силните миризми.Също така аптекарката ми препоръча някакви капсули с морска вода.Но все още не мога да свикна с новия ми нос, лиццето ми доста се промени.Мисля ,че "ненормалният" ми изглед(според мен) се дължи на подутината между веждите до основата на носа и от двете страни.Също под носа и горната устна ми е като схванато.
ще се оправиш и всичко ще е наред
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th July 2008, 12:01
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране Re: Засъхнали и твърди секрети в носа?

Цитирай:
Първоначално написано от sashock
...имам доста засъхнали и твърди секрети които не смея да пипна а и няма как от страх да не разместя нещо.Все пак са минали само единайсет дена от операцията.Няма ли някакви средства да ги размекна за да излязат по-лесно? Писна ми да дишам през устата а и си мисля да не би тези неща да попречат на оздравителния процес

засъхналие секрети се наричат сополи и мен ме притесняваше факта да си пипна носа,а камо ли да кинха
дишането през устата е наистина голям дискомфорт
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st January 2009, 23:27
Аватара на asteriks
asteriks asteriks не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: burgas
Мнения: 19
По подразбиране

не искам да си правите някакви лоши заклиочения ...но искам да питам , някои знаели колко време слет операцията не може да се шмарка ,,,
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засъхналитвърдисекретиноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.