IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st April 2007, 21:44
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране премахване на стрии

здравейте на всички във форума.отскоро имам конпютър но с интерес следя всичко свързано с пл.хирургия,защото и мен като всички тук ме интересуват всички неща свързани с разкрасяването.зная че стрии не се примахват и дори с лазер се свиват но не изчезват напълно.имам предвид стари избелели стрии.чувала съм че могат да се изрязват и остава белег колкото косъм широк но незная дали досега някой си ги е примахвал по този начин.чела съм всичко за тях в форума,но не съм разбрала дали някой ги е премахвал по този начин.ако някой има подобна информация моля ви мили момичета да споделите.не исках да отварям нова тема но
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st April 2007, 22:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз за пръв път чувам, че стриите могат да се изрязват, я кажи малко по- подробно, някъде в нета ли чела за подобен метод и къде?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd April 2007, 08:51
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз също съм чела за метода, но все пак при стари такива не мн. успешно заличаването им, или ако има такова то не е изцяло-за съжаление... Това е вече увредена тъкан която няма никаква еластичност и за това не може да се ремахне изцяло. Все едно разтегнат ластик до краен предел и следователно не може да е като новия...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd April 2007, 17:07
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

миналата година ходих на консултация в малинов да питам как мога да ги премахна,но имам и един белег на крака от операция та и за него да питам.тогава ме прегледа малчевски ако не се лъжа за името и той ми каза че с лазер се свиват но не напълно.А тези които били по широки се изрязват.но аз нямам широки а тънки но ме дразнят.но за метода също съм чела някаде но не си спомням кога и къде.просто исках да питам дали някой до сега ги е премахвал по подобен начин и какъв е резултата.забравих да кажа ,че за да ти ги изрежат трявва да имаш излишна кожа,а на мен тогава ми казаха,че нямам и неможаха да ми изрежат белега.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd April 2007, 17:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Значи по- скоро става въпрос за премахване на излишна кожа, а изчезването на стриите (всъщност те не изчезват, просто кожата се опъва и не се виждат) е следствие от тази операция.
Не съм сигурна, но май някой беше писал, че дермабразиото е ефикасно при премахването на стриите. Колко е вярно, не знам.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd April 2007, 18:09
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

и аз съм чувала за дермабразиото че е добро за стрии но честно казано се съмнявам да ги изличи изцяло.А за изрязването доколкото разбрах се изрязмат по широките и си шие и остава тънък белег колкото косъм а с времето избледнава.ако не се лъжа трябва така да е.с белезите се процедира по същия начин.затова исках инфо дали някой ги е махал така ,че да получим информацията от първа ръка.ако някой друг е чел или чувал за изрязване на стрии да пише,че да събираме инфо и да се правим красивииии....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd April 2007, 18:51
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

А къде се намират въпросните стрии?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd April 2007, 19:26
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

имам по дупето и по краката отстрани.предполагам че повечето жени имат там.получих ги като ученичка от мн.строги диети.иначе от раждане нямам грам нито по корем или гърди.имам и белег от операция преди около11-12 год.на прасеца ,но ми казаха,че нямам достатъчно кожа за да го изрежат а с лазер трябва да се направят поне 2 процедури за да го заличат,макар че аз се съмнявам да изчезне напълно както и стриите
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd April 2007, 10:00
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

При абдоминопластиката, с отстраняване на излишната кожа, логично всички стрии в областта под пъпа отиват на боклука. Това обаче важи само за стриите по корема. За съжаление няма друг начин за тяхното заличаване, затова 95% от жените гордо си ги носим
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd April 2007, 12:28
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

ЕЕЕЕ то пък и аз да нямам по корема а по дупето,то поне там щяха да ги изрежа но се съмнявам.защото там кожата ми е доста стегната а то трябва да е отпусната.е освен да чакаме да измислят някой по модерен лазер,който напълно да ги премахва и тогава сбогом стрии.... Е надявам се да не има като стана на 50-60год.,че тогава за какво ще ми е..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: премахваненастрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:18.