IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 10th November 2009, 13:27
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ay imah 4estta da vidq za posleden pat nosa na Mi4eto predi promianata, sega niamam tarpenie da vidia novoto nosle

A ina4e pak 6te si pitam kakav efekt ima tolkova prodaljitelna anestezia. A tova spored men doktora bi triabvalo da go kazva na konsultacia!

PS sajaliavam za latinicata
Отговори с цитат
  #142  
Стар 10th November 2009, 13:38
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
teodora39, навсякъде можеш да порвериш за средната продължителност на ринопластиката, но ето един пример:
Procedure Length:1-2 Hours+
Duration of Results: Permanent"
Източник: http://www.psaf.com/proc_face.asp
Преди консултацията съм била при 4-ма хирурзи. Естествено, че зная, че операцията от два часа се класифицира като тежка. А за шест - да не говорим.
А следващият път, като ти се наложи пластика или друг вид операция, влез в Интернет, както сега си направила, сложи ръце на кръста под формата на буквата "Ф" пред хирурга, който ще те ремонтира, и му наври в лицето какво ти е казал чичко Гугъл по въпроса.
Ако е казал 30min, запъни се като магаре: "Докторе, ще ме оперираш 30min, защото така пише в нета. Ти нямаш думата. Sorry, Michael На 30-тата минута да съм излязла от упойката!"
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #143  
Стар 10th November 2009, 13:47
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Исках да кажа "преди операцията", а не "преди консултацията".

Днес е 10.11. От 20 години насам живеем в свободна държава и сме свободни да правим каквото искаме (в някакви граници, разбира се). В тази връзка не мога да намеря по-добър епитет за този сайт освен "тоталитарен" и "комунистически". Той (искрено се надявам) е единственият, в който човек е ЛИШЕН ОТ ПРАВОТО да си редактира сам собственото мнение.

Поздравявам Мичето. Представям си направо радостта ти. Когато се почувстваш готова за снимане, моля те пусни и на мен. Любопитството убива котката, но ще рискувам. Мечтая да те видя.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 10th November 2009, 13:51
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Това хумор ли трябваше да бъде?
Естествено, че докторът решава какво, как и колко дълго да прави. Това не означава, че не можем да коментираме как би трябвало да бъде. И аз съм била 6 часа под пълна упойка и мога да направя сравнение във възстановяването.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 10th November 2009, 14:15
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Ходила съм при двама пластични хирурзи.

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Преди консултацията съм била при 4-ма хирурзи.
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 10th November 2009, 14:51
mi4ETO mi4ETO не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 64
По подразбиране

моми4ета,не знам защо толкова се страхувате 4е 6 4аса ще сте под упойка,при мен(да 4укна на дърво)няма абсолютно никакви страни4ни реакциии,в4ера на партито се с4упих да танцувам цяла нощ,прибрах се в 4,днес съм на работа до 6,и не 4увствам умора
Отговори с цитат
  #147  
Стар 10th November 2009, 16:07
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Винаги нещо може да се заплете и операцията да продължи повече от нормалното, но тук май става въпрос за практика
Отговори с цитат
  #148  
Стар 10th November 2009, 18:35
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Лично аз,ако мога да избирам бих предпочела да съм 6 часа под опойка,но да знам,че всеки малък детайл по носът ми е изпипан перфектно и резултатът ще е страхотен,от колкото 1,5/както е при мен/,но си има още за доизкусуряване.
За носът на Теодора съм чувала от вас,че е страхотно изпипан,за съжаление не мога да го видя/както и другите носове/,щото съм тъпа и си натиснах някаква блокировка в snimka.bg ,докато си качвах снимки и сега не виждам изображенията там МНОГО МЕ Е ЯД
Отговори с цитат
  #149  
Стар 10th November 2009, 22:05
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kristalina
ако мога да избирам бих предпочела да съм 6 часа под опойка,но да знам,че всеки малък детайл по носът ми е изпипан перфектно
И аз така разсъждавам, но най-вероятно ще си плащаме за това някога аз си ги събрах моите 6 часа с три ринопластики
Отговори с цитат
  #150  
Стар 10th November 2009, 22:16
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

аз си ги събрах моите 6 часа с три ринопластики

Съжалявам,Емико-отвратително е това!Радвам се,че най-накрая,след 3 опита и толкова душевни терзания твоят проблем все пак се реши/да не чува Дявола де/и от ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ти пожелавам и след 5 и след 15 месеца,пък и след 15+години да не можеш да откриеш дори и дребен недостатък по новото ти носле!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.