IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 24th October 2009, 20:42
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Който се е оперирал при него да дане малко инфо за цените какви са. Аз също съм чувала , че е много добър в тази област.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 26th October 2009, 08:39
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Аз съм чувала нещо от рода на Е1000, но си зависело от конкретния случай! Но това само съм го чувала- не съм се консултирала с него и не ми е казвал цена за моя случай!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 26th October 2009, 12:09
asteras asteras не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до asteras
По подразбиране

Доколкото знам, взима по 1000 лв., когато оперира в Іва градска. Докато тя беше в ремонт, знам, че е оперирал в Света София и там цените са били по-различни, но сега пак си е в Іва и цената пак е 1000 ЛВ.
__________________
Don't try so hard, the best things come when you least expect them to.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26th October 2009, 12:56
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Celtic, ти пита ли доктора дали е правил други реконструкции? Защото е много важно да има опит точно в това. Много по-лесно е да се направи сполучлива първична ринопластика, отколкото да се оправят чуждите грешки.
Че нали Джамбазов беше най-добър във "вторичните" операции, т.е. да оправя омазванията на другите доктори?
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 26th October 2009, 13:03
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от asteras
Доколкото знам, взима по 1000 лв., когато оперира в Іва градска. Докато тя беше в ремонт, знам, че е оперирал в Света София и там цените са били по-различни, но сега пак си е в Іва и цената пак е 1000 ЛВ.
Стига бе! Пак ли оперира в Първа градска? Ще му се обадя, да го питам. Ако е така - супер.

Валя, не знам от кого си чувала, но аз ти казах, че е 1000 евро. И не зависи от конкретен случай - твърда си беше цената.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 26th October 2009, 13:38
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Celtic, ти пита ли доктора дали е правил други реконструкции? Защото е много важно да има опит точно в това. Много по-лесно е да се направи сполучлива първична ринопластика, отколкото да се оправят чуждите грешки.
Че нали Джамбазов беше най-добър във "вторичните" операции, т.е. да оправя омазванията на другите доктори?
Някакво противоречие ли видя? Тук говоря за Йорданов, а не за Джамбазов. За Джамбазов е известно, че прави успешни корективни ринопластики.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26th October 2009, 13:44
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Валя, не знам от кого си чувала, но аз ти казах, че е 1000 евро. И не зависи от конкретен случай - твърда си беше цената.

От теб го знам, но ми го писа на лични и не бях сигурна, че няма да имаш нещо против да го напиша, затова не казах кой е източника ми! Но явно не съм разбрала за това, че цената е твърда! Това е много добра новина за по-тежките случаи!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 26th October 2009, 18:44
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ейййй верно ли 1000 евро или лева??? Я уточнете, че има разлика!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 26th October 2009, 19:59
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Някакво противоречие ли видя? Тук говоря за Йорданов, а не за Джамбазов. За Джамбазов е известно, че прави успешни корективни ринопластики.
Щом за някого е известно, че е успешен в реконструкциите, най-добре да се отиде при него, отколкото при някого, за когото не е известно. Има резон, нали?
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 26th October 2009, 20:12
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

[quote="valq"]
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
От теб го знам, но ми го писа на лични и не бях сигурна, че няма да имаш нещо против да го напиша, затова не казах кой е източника ми! Но явно не съм разбрала за това, че цената е твърда! Това е много добра новина за по-тежките случаи!
Ами! За мен няма проблем да ме цитираш или говориш. Но си права да внимаваш, защото тук е пълно с болезнено раними и обидчиви хора.
Който е ходил последен при Йорданов, да каже има ли промяна в цената. Ние няма как да се уточним, стоейки си вкъщи въпреки, че и един е-мейл може да свърши работа.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:48.