IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th December 2009, 17:44
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Информацията е много достоверна !
Мда, само че в предишната си тема спести, че си имал несполучлива ринопластика преди операцията си при Джамбазов. И само дето не предизвика гражданска война във форума
Но както и да е - отново ти казвам "браво", че все пак реши да кажеш истинта и да се извиниш! Лично моето мнение е, че нямаш нужда от нова операция - имаш дребни несъвършенства, които обаче сигурно само ти си виждаш и такива като нас, които се взират в чуждите носове. Също така, ако все пак държиш да правиш нова корекция, наистина изчакай поне година - оперираните носове НАИСТИНА се променят дълго време - независимо дали към по-добро или към по-лошо. Нямаш бърза работа - и за консултацията можеш да изкачаш, и за операцията (евентуално).
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th December 2009, 17:48
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

[quote="sibi"]
Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Хора с несполучвили ринопластики като нас не бива да очакват съвършен нос след корекция - това просто не е възможно.
Наистина ли? Не че очаквам перфектния нос, но надеждите са ми в този доктор. Писах му и смятам да си запиша час за консултация.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th December 2009, 18:00
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Аз не разбирам много , но за мен носа на Емико е станал перфектен - пу - пу Искам да кажа , че има надежда
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th December 2009, 19:32
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Наистина ли? Не че очаквам перфектния нос, но надеждите са ми в този доктор.
Щом не очакваш перфектен нос, значи си реалистка и вероятно ще останеш доволна. Исках просто да кажа, че винаги могат да се намерят недостатъци, ако човек ги търси. А и когато носът е пипан вече няколко пъти, положението е по-сложно. Най-важното е да кажеш на доктора точно какво искаш да бъде променено и да чуеш от него дали това е осъществимо и до каква степен.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th December 2009, 19:57
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от siss
Не че очаквам перфектния нос, но надеждите са ми в този доктор.
Щом не очакваш перфектен нос, значи си реалистка и вероятно ще останеш доволна. Исках просто да кажа, че винаги могат да се намерят недостатъци, ако човек ги търси.
Точно така, няма нищо перфектно, във всичко и навсякъде могат да се открият несъвършенства, стига да търсим такива


diadora, благодаря ти но наистина носът ми не е перфектен, не ми и трябва такъв
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th December 2009, 10:37
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Месси Сиби, Емико
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th December 2009, 16:31
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Рапидол, пожелавам ти да получиш изчерпателно обяснение от доцента и също обяснение как може да се подобри резултата и при какви условия той ще го направи, след колко време и т.н.
Не знам кой от кого трябва да получи изчерпателно обяснение Съжалявам, но предишната тема на rapidol си беше живо оплюване без всякакви основания, както се разбра. Хора с несполучвили ринопластики като нас не бива да очакват съвършен нос след корекция - това просто не е възможно.
Само мога да пожелая на rapidol доц. Джамбазов да е по-снизходителен и добър човек от мен, например, защото аз след тези изцепки тук не знам къде щях да го навра
И изобщо каква беше целта на предишната му тема? Трябва да е тотално лишен от правна и здравна култура, за да вярва, че нещо може да постигне при така изяснените обстоятелства. А ми се струва, че не е неинтелигентен човек
Напълно подкрепям
Аз също се чудех за мотивите на предишната му тема с гръмкото и грозно название , както и за дългия пост лепнат във всички всевъзможни теми в Ринопластика.

Още две ръце и зад двата поста-то това направо си беше някаква целенасочена истерия-не само темата ами и инвазията в де що по-активни теми има-даже толкова се набиваше на очи,че аз в един момент си помислих че е конкурентно поставено лице и измислен герой с копнати от някъде снимки -всъщност,въпреки настоящата тема пак не съм доубедена,че наистина не е така.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th December 2009, 19:51
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

teabg и аз мисля като теб, някак не ми се връзват двете теми, първо с хилядите хули, след това със супер мазния тон, при това с толкова много удивителни
Рапидол, каква е истината всъщност
Защо така изведнъж се извъртя на 360 градуса и от аругантен стана най-милия пациент на доцента
Явно имаш някаква цел, защо не ни я споделиш
....всъщност няма нужда да обясняваш нищо, ние не сме глупави... да се досетим
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th December 2009, 21:17
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Аз ходих при Рапидол и го посъветвах малко!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th December 2009, 23:31
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
teabg и аз мисля като теб, някак не ми се връзват двете теми, първо с хилядите хули, след това със супер мазния тон, при това с толкова много удивителни
Рапидол, каква е истината всъщност
Защо така изведнъж се извъртя на 360 градуса и от аругантен стана най-милия пациент на доцента
Явно имаш някаква цел, защо не ни я споделиш
....всъщност няма нужда да обясняваш нищо, ние не сме глупави... да се досетим
Дам,нещата са прости-или си доволен или не си-средно положение няма.
rapidol, нали имаше проблеми с дишането,които не си имал преди операцията при доцента? Какво стана с тях?
Относно формата-свикна ли с нея? Ще си правиш ли друга операция?

Цялата тая история и на мен ми се вижда странна-не може първо да искаш да водиш дело срещу някой, пък после изведнъж да се извиняваш и да го оправдаваш-или се харесваш,или -не.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДасеизвинянадоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:01.