IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 23rd December 2009, 15:26
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране Re: Празници !

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Изобщо не мисля да се извинявам на доцента !!!
Просто рекламата на тоя некадърник тук в нета е огромна и повечето ми познати,а и аз също предположих,че проблема не е в доктора, а в операцията или в мен самият !
Но след като направих няколко сериозни алтернативни консултации,подкрепени с образно изследване, разбрах,че Джамбазов си е просто един некадърен престъпник !!!!!
Освен,че е обезобразил носа ми , изобщо не се е съобразил с желанието ми да не пили,дялка,намалява от носа ми , а направил точно това !!! Но човека само това си може,само това си прави !
Освен това,на това докторче изобщо не му е чиста работата - като се издъни или има някой недоволен от него - дава му се епикриза,че носа му е бил обезобразен от доц.Дойков, а Джамбазов само е бил консултант и акъл е давал !!!
А пък вие ходете студена вода да пиете !!!
Така,че изобщо не се доверявайте на тоя доктор, а още по-добре стойте далеч от него !!!
и аз така! хич не съм доволен от него!Даи да го погубиме тва ''докторче'' дето само вреди,''пили,дялка'' носовете на хората!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd December 2009, 15:50
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране Re: Празници !

и аз така! хич не съм доволен от него!Даи да го погубиме тва ''докторче'' дето само вреди,''пили,дялка'' носовете на хората! [/quote]

и ти ли не си доволен от него?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd December 2009, 15:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не виждаш ли, че е иронизиращо изказването му?!

Рапидоле, на теб ринопластика не ти трябва!Ти си за бившия бул. "Руски" номер 86, сега се намира до Хирургиите на "Пещерско шосе"!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 23rd December 2009, 17:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Рапидоле, да си беше останал с ника "Буратино" - най-много ти отива. Спри вече, че носът ти ще порааасне много и после вече не знам какво ще правиш
Отговори с цитат
  #35  
Стар 23rd December 2009, 18:08
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Рапидоле, да си беше останал с ника "Буратино" - най-много ти отива. Спри вече, че носът ти ще порааасне много и после вече не знам какво ще правиш
Пък и сега като си о*ра пътеките при доцента, не те виждам въобще
Отговори с цитат
  #36  
Стар 23rd December 2009, 23:03
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Не е честно- 2 дни ме няма и във форума има бум на ненормалници Ами тогава и аз да се ''оплача'' от доцента- взе ме 2 дни по-рано (благодарение на Керасаки (мерси отново ! )) за да мога да ходя на лекцииѝ!Ужас ви казвам...много нетактичен човек.Апак за любезност и чувство за хумор дума да не става!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25th December 2009, 11:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране Re: Празници !

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Изобщо не мисля да се извинявам на доцента !!!
Просто рекламата на тоя некадърник тук в нета е огромна и повечето ми познати,а и аз също предположих,че проблема не е в доктора, а в операцията или в мен самият !
Но след като направих няколко сериозни алтернативни консултации,подкрепени с образно изследване, разбрах,че Джамбазов си е просто един некадърен престъпник !!!!!
Освен,че е обезобразил носа ми , изобщо не се е съобразил с желанието ми да не пили,дялка,намалява от носа ми , а направил точно това !!! Но човека само това си може,само това си прави !
Освен това,на това докторче изобщо не му е чиста работата - като се издъни или има някой недоволен от него - дава му се епикриза,че носа му е бил обезобразен от доц.Дойков, а Джамбазов само е бил консултант и акъл е давал !!!
А пък вие ходете студена вода да пиете !!!
Така,че изобщо не се доверявайте на тоя доктор, а още по-добре стойте далеч от него !!!
Wow, омръзна ми вече да чета обърканите ти изказвания.
Какво е било в началото (дай снимка), какво си искал и какво не е спазено от желанията ти? Какви образни изследвания си направил, за да установиш проблемите си? Имаш ли проблеми с дишането?
Пиленето и дялкането са методи в ринопластиката, явно е, че операцията не става с четене на молитва.
На снимките ти в момента има един нос с отстранена гърбица, върхът не е скъсен, и не е обезобразен, както описваш.
Според мен си свръх взискателен към външния си вид и преувеличаваш или си измисляш "пораженията" върху външността ти.
п.п. Много е неетично да пишеш под името на доц. Джамбазов (по снимките на пациента се разбира, че doc.djambazov и rapidol са един и същи човек).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25th December 2009, 13:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране Re: Празници !

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
явно е, че операцията не става с четене на молитва.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th December 2009, 10:04
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Хора, хайде стига вече! Човека си изказва мнението- форума все пак е точно за това! Освен всичко останало е пуснал и снимки- всеки сам може да си прави изводите! Стига сте го хокали! Със сигурност човека си е прав за себе си, и това дали на мен, или на някой друг му харесва резултата няма никакво значение! Ако можете да помогнете с нещо- добре, ако не- поне не пречете! И мен някой неща ме объркват в този случай, но все пак има и снимки, а всички ние сме големи хора и ... просто тази тема стана спам! На мен лично вече ми стана безинтересно и дори неприятно!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 28th December 2009, 10:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, така е, много е неприятно този да пуска тема след тема и вътре да пише едно и също, освен това е с куп регистрации, не е полезен за никого.
А снимките не са никаква гаранция за истинността на това, което казва.

Пък и не виждам да изказва мнение, прави някакъв дълъг пост, пуска го навсякъде и замлъква, как няма да руптаем
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДасеизвинянадоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:12.