IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th July 2014, 09:19
evaevd evaevd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Ауу много съжалявам да прочета това ужас! Аз преди малко взех зерадерма от аптеката в центъра, която ти описах. При мен изгл. добре за сега от малкото което видях в къщи ще се разгледам и ще ти пусна снимки. Каза ластичното бельо още два месеца да нося да не правя масажи за сега още да щадя мускулите, по корем след месец, упражнения също. Ти ходили да се види какво се случва с теб и защо е така?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th August 2014, 13:06
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Много ме интересува тази тема, от близо три години искам да си направя тази операция, но все нещо ме спира.
DanKem , моля те сподели при кой доктор си направи операцията, защото явно при теб не са добре нещата.А аз се лутам от един доктор на друг и не мога да се спра на някой.Имам сега отново интерес към един, но няма много информация за него.Това е д-р Станимир Георгиев от Русенската пластична клиника.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th January 2015, 08:20
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Леле ужас, забравих я тази тема... Съжалявам, че не съм писала... Така...да обясня, за да не подведа някой- след операцията ще се подувате дълго време (3 месеца не мърдат) особено вечер става страшно - нормално е, след 6 месеца всичко е точно и няма отоци никакви. Ако сте склонни да образувате много съединителна тъкан като мен около разреза очаквайте втвърдявания и буци - аз ходих на физиотерапия с ултразвук и се мажех със Содермикс, към момента всичко е съвсем гладко и меко и няма и помен от буци ) кучешките уши се разнасят!!! Може и до година да отнеме, при мен вече ги няма, в края на разрезите преходът е гладък. Белега не мажа с нищо вече, доста е избледнял особено на места... Ревизия няма да правя, татуировка за момента също, мисля че още ше избледнява. След операцията е честа депресията и прекаленото вглеждане и шаш и паника при мен явно така е станало. Търпение, поне 4-5 месеца да се види как е станало. Към сегашния момент, операцията беше юни, бих казала, че съм доволна и нямах усложнения с рана, конци и т.н: Нарочно не написах тогава лекаря, за да не подведа някой и добре че не съм го направила. Оперира ме Тепавичарова- лаконична и делова е на консултациите, но е свършила добра работа бих казала. Моля пишете ми лични, че явно не знам как да следя за отговори в мои теми
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминалнапластикаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:44.