IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 27th February 2013, 23:16
lamosca lamosca не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране блефаропластика

Здравейте! Казвам се Камелиям на 46 год. Първо искам да кажа, че негативните коментари относно Др Михайлова идват само от едни и същи хора (засега броя само 2). Хората, които са доволни за жалост не се сещат да пишат във форумите. Затова аз реших да го направя. Лично познавам няколко нейни пациенти, които са много доволни. Аз също ходих при нея и всичко мина чудесно. Бяха ме обезобразили и тя ме спаси. Толкова мило се отнесе с мен, с много професионализъм и съчувствие. Сега се чувствам прекрасно! Това, че някои хора са имали проблем е много тъжно, но самата докторка казва, че не прави чудеса, че всеки пациент зараства по различен начин и че винаги може да има усложнения (примерно инфекциите не ги предизвиква тя, а хигиената на пациента и външните фактори, така че не може за всичко да е виновен докторът). Много е жалко, че хората обвиняват без да разбират от нищо и са доста невъзпитани (това, което прочетох тук просто надхвърля всякакви граници). Да, има доктори касапи, които мислят само за пари, но Др Михайлова НЕ Е от тях!!! И това, че нещо се е случило не винаги зависи от доктора!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 20th April 2013, 13:08
Qgodina Qgodina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 86
По подразбиране

Здравейте. На 28 съм, още млада да ми увисва кожата, но имам ужасни торбички под очите от както се помня, нищо не помага. Винаги се грижа добре за кожата около очите си и следя да не ми се получават отоци, но това сякаш е наследствено, баща ми имаше също торбички. Приличам на пияница с тях Страхувам се, че в един момент кожата ми просто ще се отпусне и ще увисне... Отделно горните ми клепачи са леко различни - единят е една идея по-затворен от другия, също по рождение - от малка съм така. Обаче много ме е страх от някоя процедура да не ми развали клепачите, отделно съм доста младолика и още ми искат лична карта по заведения, и сигурно бих изглеждала смешно на такава консултация... Какво бихте ме посъветвали?
Отговори с цитат
  #143  
Стар 21st April 2013, 11:37
Аватара на morena88
morena88 morena88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета!Съвсем прясна съм във форума!На 24 години съм и от както се помня имам ужасни торбички под очите,само че с времето стават още по-големи и страшно ме загрозяват наистина са огромни!От това което съм чела знам че доктор Заякова е добра в тази област,но ме интересува дали има и добри хирурзи от Пловдив при които бих могла да извърша тази интервенция (и по точно да практикуват трансконюнктивална блефаропластика).Имате ли впечатления за доцент Юри Анастасов?Надявам се да отговорите,защото вече съм отчаяна и всяко мнение би ми било от полза!Поздрави!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 23rd December 2013, 11:31
maria_2103 maria_2103 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте и от мен, искам да помоля да ми препоръчате доктор извършващ блефаропластика и да работи в Пловдив. Аз имам нужда от корекция само на горен клепач, по наследство ми е леко паднал. Моля ви и за ориентировъчни цени, от до. Много ще съм ви благодарна за всякаква информация.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 10th April 2015, 21:42
elena85 elena85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Zdraveite na vsichki za parvi pat sam v foruma molia za savet....
Отговори с цитат
  #146  
Стар 10th April 2015, 21:43
elena85 elena85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Ima li nqkoi???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.