IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1391  
Стар 23rd November 2011, 21:54
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Въпроса е не какво искаш, а дали носа ти позволява от него да стане малко и финно носле ...
Да така е , естествено и това трябва да се има в предвид – дали позволява, дали ще отива на лицето и т.н. Но аз за себе си съм абсолютно убедена , че моят можеше още да се намали. Сегашният изглежда определено по-добре от старият, но разликата е минимална, има лека промяна на формата , но върхът си остана голям и както и дължината не е особено променена. Ако изходният нос е голям и не отива особено на лицето, трябва по-драстична промяна, иначе всеки сам за себе си трябва да прецени доколко си заслужава една такава операция. Има много примери за такива промени ( явно носовете им позволяват голямо рязане) , но както вече казах за мое съжаление аз не мога да си позволя такъв пластичен хирург.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...

Последно редактирано от shani : 23rd November 2011 на 21:58
  #1392  
Стар 23rd November 2011, 21:56
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Keery това наистина е много неприятно. И мен това най-много ме притеснява (повторна операция). Знам ,че носът ми още трябва да спада и е рано да коментирам , но колкото и да спадне няма да стане малък нос от него ( а аз точно това исках) . Но ако нямам някакви драстични последици( като калциране или изкривяване) не мисля повече да лягам под ножа, колкото толкова.
Би ли споделила при теб кога окончателно спаднаха отоците? След кой месец разбра , че има калциране или неравности?
shani ,май и при мен ще са така нещата..имаше момент в началото, когато върха беше по- малък , но само за малко..вече месец и половина по- късно съм си още с широко и топчесто "носле"..
  #1393  
Стар 23rd November 2011, 22:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението

...За мен този пример е показателен как едно несимпатично момиче (главно заради носа) може да се превърне в красавица
Ами примера ти не е съвсем показателен
Преди време доста се измъчих с една снимка ....каквито и носове да слагах момичето все не ставаше хубаво, докато други просто се превръщаха в ''белите лебеди'' Както и има момичета с не особеноо хубави носове , но въпреки вси4ко това не ги загрозява ...просто носа не е всичко .

Цитирай:
Но аз за себе си съм абсолютно убедена , че моят можеше още да се намали
Мисля че това може да го прецени само доктора
Много пъти когато съм правила фотошоп съм правила буквално минимални промяни за да имате реални очаквания и най ми е смешно когато някой покаже някаква снимка и каже "Ей такъв нос искам" без да се съобразява дали на него ще му отива точно такъв и дали изобщо е възможно да се постигне такъв резултат.
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 23rd November 2011 на 22:07
  #1394  
Стар 23rd November 2011, 22:10
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Само аз ли се оплаквам, че носът ми е малък и повдигнат за лицето ми
  #1395  
Стар 23rd November 2011, 22:17
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Само аз ли се оплаквам, че носът ми е малък и повдигнат за лицето ми
Охххх , ще ме прощавате но пове4ето тук имате нужд от психолог ! Ако доктора чете съветвам го преди да ви оперира да ви праща на психолог ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1396  
Стар 23rd November 2011, 22:32
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Сю, сега всяко едно от момичетата, което те е молило за фотошоп си мисли, че става въпрос за нея Права си за това, че носа не може да се направи копие на нечий друг. Гледайки обаче снимки и клипчета на работата на някои хирурзи мога с ръка на сърцето да кажа- няма някоя част от носа (като изключим може би месестите ноздри и високата основа) която да не може да се промени и то драстично. ДА- много е трудно да се работи по върха. Не веднъж съм казвала,че ако аз трябваше да се занимавам с това щеше да ме хване нервата и да се тръгна от операционната по средата. НО именно заради това не всеки става за хирург. В крайна сметка именно това е критерия за разграничаването на добрите хирурзи от останалите- да се справят добре с трудните неща.
  #1397  
Стар 23rd November 2011, 22:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не става за някой от форума така че споко
Колкото за работата на ''чуждестраните'' пластични хирурзи нали се сещаш че те показват само най добрите си работи
Относно носовете има неща които не могат да се променят ! На някои носа между очите е твърде висок а точно там никой няма да се навие да те пипне други пък са с по дълга средна част на лицето и носа просто не може да се смали и каквото и да правиш ще си остане дълъг други са с по дълга горна устна което също се отразява на цялостното излъчване ...
Между другото свобода , струва ти се че носа ти е къс точно защото имаш по голямо разстояние между носа и горната устна , което пък е типично за пове4ето от нас.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1398  
Стар 23rd November 2011, 22:44
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Преди време доста се измъчих с една снимка ....каквито и носове да слагах момичето все не ставаше хубаво, докато други просто се превръщаха в ''белите лебеди''

Сю да не съм аз това момиче

Естествено,че не от всяка патка става лебед ! Както и има хубави жени с големи носове и това не ги загрозява. Но в повечето случаи носът в зависимост от това какъв е много променя лицето към по-добре или по-зле. Иначе ринопластиките нямаше да са едни от най-често правените операции. И когато има незадоволителни резултати следва и 2 , и 3 ....... и 10 т.н
Колкото до преценката на лекаря - тя е много относителна. Един може за себе си да прецени , че носът позволява минимално намаляване, друг да реши , че е възможно повече.
Аз лично си носех фотошоп , който си бях харесала и той каза , че това е реално и възможно. А другите снимки бяха просто примери за промени за да получа неговото мнение доколко това е възможно
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1399  
Стар 23rd November 2011, 22:46
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Опсс изпреварили са ме с въпроса
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1400  
Стар 23rd November 2011, 22:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Естествено,че не от всяка патка става лебед ! Както и има хубави жени с големи носове и това не ги загрозява. Но в повечето случаи носът в зависимост от това какъв е много променя лицето към по-добре или по-зле. Иначе ринопластиките нямаше да са едни от най-често правените операции. И когато има незадоволителни резултати следва и 2 , и 3 ....... и 10 т.н
Колкото до преценката на лекаря - тя е много относителна. Един може за себе си да прецени , че носът позволява минимално намаляване, друг да реши , че е възможно повече.
Аз лично си носех фотошоп , който си бях харесала и той каза , че това е реално и възможно. А другите снимки бяха просто примери за промени за да получа неговото мнение доколко това е възможно
И въпреки всичко смятам че доктора знае по добре от нас кое може да се направи и кое не ! и ако той казва че не може изхождайки от собствените си възможности това не го прави лош хирург !
Лош е когато каже че може и на края те обезобрази !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.