IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 27th February 2008, 19:20
svidna svidna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

Ще се поддържаме взаимно, няма проблем! А сега нещо смешно. Днес си купих ново тиганче Тефал, но не от специален магазин, а от супермаркета до нас и продавачката ми казва: "Абе кво става днес, това ми е третият тиган, който продавам, а все пак това е хранителен магазин!" Аз на майтап я питам: " А тези жени с тиганите питаха ли за овесени трици?", понеже в магазина има секция и за диетични храни. А пък тя съвсем сериозно ми отговаря: "Ама вие от къде знаете!"
Май цяла София се е подюкянчила!
Отговори с цитат
  #542  
Стар 28th February 2008, 22:47
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ами може и да има нещо такова !
Като стана дума за супери....Преди две-три седмици си бях купила кашкавал Лайт на Маджаров, от който хапнах доста малко. Беше един такъв сух, хич не вкусен, ами си викам, нали е диетичен , почти задължително е да е гнусен...както и да е...Естествено го зарязах, докато се угоявах наново, няма да го хабим я...има си и мазнички пълномаслени кашкавали , естествено че предпочетох тях.....
Сега обаче нали се завърна блудната дъщеря в редиците на заслабващите Дюканки , та реших да го изровя тоз кашкавалец от дъното на хладилника, където прилежно си го бях завила във фолио, та да не изсъхва още повече (ако това въобще е възможно....). Та гледам аз, хванал мухъл ... хм, странно..., не е минало толкова много време..., я да видим до кога е годен...и що да видя......: "Най-добър до: 01.05.2007"....Меко казано бях бясна, ама свършила работата....

Та идеята на дългото УбиснениИ беше да ви посъветвам да проверявате срока на годност на диетичните стоки, които си купувате....Явно на места не са особено оборотни, та се случва да залежат по рафтовете....

П.П. Закупих злополучния кашкавал от Фантастико в Младост 4, а там определено пазаруват доста хора....Не е някое малко квартално магазинче.....

Както и да е....трябва да ви се скарам, че сте много тихи нещо ! Хайде споделяте резултати, настроения, менюта, впечатления.... ..

Аз съм само втори ден, така че е рано за коментар...Успявам да пия доста вода (това винаги ми е било проблем), пропускам вечерите, пия и доста малко кола лайт, което считам също за лично постижение ...
Движение засега никакво не съм предприела..., свалих си около 14 GB тренировки - тае бо, аеробика, танци, безброй неща... ...Засега само пълнят харда обаче (защо ли не съм учудена.. )...

Хайде стига с дудненето , че ще кажете, че не пишете, защото аз пиша за всички ви и място не оставям ...

Воля и самочувствие желая на всички НИ !
Отговори с цитат
  #543  
Стар 29th February 2008, 07:46
svidna svidna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

Аз все още си стоя на -1.5кг, ама днес ми дойде и по-нататък се надявам на по-добри резултати. Вчера прегреших с малко хляб, макар и пълнозърнест. Лошото е, че не ми се ядеше, а ми се наложи... Обяснявам веднага: уча за последния ми семестриален изпит, а после идват и двата държавни, а те са мноооого трудни. И вчера мозъкът ми отказа. Може да се наложи да мина направо на третия етап, но се надявам пак на резултати. Иначе спортът при мен е интензивен: 3 пъти в седмицата аеробика в залата, а останалите вечери по 1 час на велото вкъщи. Ох, веднъж да ми се махне това учене от главата, че ми писна!!!
Отговори с цитат
  #544  
Стар 29th February 2008, 17:24
Bogi Bogi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Germania
Мнения: 9
По подразбиране

Здрасти на всички слабеещи! Страшно много ви се радвам и наистина много ме надъхахте. Аз съм на диетата от вече 5 дни и съм добре свалила съм 3кг и смятам да продължавам. През първите 3 дни имах доста малко информация и наблягах на сиренето и кашкавала но сега вече съм стриктна.
Стискам ви палци на всички! Обещавам да пиша как върви.
Отговори с цитат
  #545  
Стар 29th February 2008, 19:45
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Боги? ти да не си мойто Боги,ааа?Мила,аз ги закотвих моите килограми,не свалям сякаш,ама няма да се обезкуражавам,все пак ми е 9 ти ден още. а и то нал било характерно 4е се свалят пове4е мерки,отколкото кг...хм,дано,както се казва,дебела,но упорита
Отговори с цитат
  #546  
Стар 1st March 2008, 13:36
Bogi Bogi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Germania
Мнения: 9
По подразбиране

Здрасти мацки, как е топят ли се килцата. На мен днес ми е много криво качила съм 200г отнякъде, а гаджето ми постоянно нагъва шоколади.
Йоги здрасти, не се притеснявай не става толкова бързо ти колко свали откакто започна
Жалко че не пишете по често мацки някакси дава сила...
Отговори с цитат
  #547  
Стар 1st March 2008, 13:44
Bogi Bogi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Germania
Мнения: 9
По подразбиране

Щях да забравя.... Честита Баба Марта на всички!
Отговори с цитат
  #548  
Стар 1st March 2008, 18:24
svidna svidna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

И аз все поглеждам темата за нови мнения и новини, а пък аз все не пиша, защото ме е срам, че изневерявам на диетата с по 2 филийки хляб на ден. Те са Бонус, пълнозърнести и с високо съдържание на протеин, ама са все пак въглехидрати и не са по диетата. Няма как, иначе мозъкът ми не работи, а ученето е сега на първо място.
Все пак продължавам да отслабвам, макар и по-бавно.
Така че тези, които стриктно спазват диетата със сигурност ще отслабнат.
Честита Баба Марта и то мен.
Отговори с цитат
  #549  
Стар 1st March 2008, 19:06
Bogi Bogi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Germania
Мнения: 9
По подразбиране

Svidna ти успяваш ли да задържаш въпреки хляба аз днес изядох една бисквита и ми е много съвестно
Отговори с цитат
  #550  
Стар 1st March 2008, 20:37
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Честита Баба Марта на всички ! Да сме румени, засмени и скоро напълно вталени !!!

На мен ми е четвърви ден. Усещам си лицето поизпито, което адски ме радва . Хлабее малко и пантилончето, но не особено, все пак за 4 дни не мога да очаквам чудеса.. . Ще се опитам да ходя пеша повече и да правя някакви упражнения вкъщи, че без движение хич не е хубаво...

Към по-активно спортуващите мацки (а и не само към тях ), пийте витамин С. При спорт са нужни по-големи количества от него, а всички знаем колко е полезен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:46.