IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 4th October 2009, 22:41
Аватара на Черешка
Черешка Черешка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 95
По подразбиране

Здравейте сладурки,

много ми домъчня за вас. Първо да благодаря на Егнел, Коко и другтие за съветите след пътуването ми до Гърция, що годе поправих нещата. Сега виждам, че продължавате се пълна сила и много се радвам
Иначе ви чета редовно, почти всеки ден и много се кефя на минусчетата, с нетърпение чакам честно казано да видя Тони под 60, хайде мила да знаеш че още една душа те подкрепя така че чакаме този резултат възможно най скоро.

Енжи какво става с твоите 65? Разби ли ги вече или ще чакаме края на това предизвикателство?

Ден–ден и аз така като тебе уж си псотигнах целта и всеки ден почти си хапвам нещо лошо. Така почти цяла семица и накрая вече се усещам, че ще изтърва юздите и правя един ден по разтоварващо, и после пак уж в нормален ритъм до следващото изкушение... Не знам не съм качила до сега ама нещо не ми с стурва , че се храня нормално.

mim4etooo виждам че и тя напредва бавно но славно супер само така
С къде е Блин? Тя дали е постигнала зашетната цел?
Целувки на всички и успех в новото предизвикателство!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th October 2009, 22:45
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
Аз днес се олях здраво-бях на детски рожден ден на братовчедка ми.Репликите"Яж,за да ядат и децата... "всеки ги е чувал..но не са оправдание..
(пица,торта,бонбони..щото имаше още трима рожденника,някаква питка парченце,курабийка и много малко салата-ужас...)
Ммм.Нищо лично,обаче можеше да си хапнеш просто салата с някакво месо.Или дори само салата и торта.Винаги може да се намери изход в такава ситуация.На децата хич не им пука дали ти ядеш салата или пица...
Както и да е,един ден не е чак такъв проблем.Само внимавай с утре.
Аз пак съм в редиците на здравословно хранищите се Ядат ми се плодове толкова много,че почнах да ги сънувам. Сега просто ще ограничавам въглехидратите,но ще си папкам и плодове

Тонита,само тези палачинки ли ти бяха храната за целия ден? Как издържа цял ден без папкане.Аз шях да пукна от глад...Да си ядеш,че ще те бия иначе
Sine Qua Non,съвсем ясно си те представям на сцената Успех,миличка, и хич да не ти пука колко килограма ще бъдеш на 27-ми!И мисля,че качването ти се дължи на факта,че ти идва.Няма как да си качила от друго,просто не си си променяла начина на хранене.
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th October 2009, 22:55
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Черешка
С къде е Блин? Тя дали е постигнала зашетната цел?
Не бих казала,обаче работя по въпроса
Радвам се,че се появи.Тъкмо вчера си мислих,че и теб те няма от доста време
Радвам се,че си обратно при нас и то без да имаш килограми за сваляне Защо не си направиш предизвикателство и ти...Просто да се храниш здравословно известно време с по-малко прегрешения Не знам дали идеята ще ти допадне само предлагам
Сега и ако Kokodidi се появи и ще сме пълен състав
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 4th October 2009, 23:49
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
Sine Qua Non,съвсем ясно си те представям на сцената Успех,миличка, и хич да не ти пука колко килограма ще бъдеш на 27-ми!И мисля,че качването ти се дължи на факта,че ти идва.Няма как да си качила от друго,просто не си си променяла начина на хранене.
Благодаря ти, надявам се да не ме хване шубето до 28-ми А за килограмите- ако не е от тях, ще крещя
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th October 2009, 09:00
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

здравейте момичета
нахокаха ме че не пиша
много работа - прекалено много
надявам се че ще ме примете и в това предизвикателство
иначе ще гледам да съм редовна в писането и четенето
целувки на всичкииииииииииии
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th October 2009, 09:43
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

момичета днес е 5-ия ден от диетката ми ,а съм с два кг по-малко,радвам се много,защото нямаше глад,напротив,добро настроение и спазване на дните( започнах 90-дневната),редувам си дните и това е ... хайде да видим до 30-ти дали ще махна още 3 :) хубав ден на всички :)
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th October 2009, 10:35
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Аз реших да не се концентрирам върху отслабването,а върху задържането.Отслабването винаги е по-лесната част(според моя опит),после идва трудното.Не че сега не съм на диета ,но...ще мисля план как да задържа постигнатото.Иначе с килограмите ще се отчета на 15-и,дано до тогава да съм 57 и нещо.
Мн ви се радвам,справяте се добре
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th October 2009, 11:15
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Момичета сега имам малко повече време да пиша
реших да се измеря на 15-ти че вече от това постоянно мерене взех да се вманиячавам ми се струва
иначе целта ми до края на октомври е -5 кг. /амбициозно като се има предвид че нямам никакво време за де се грижа от предния ден за това което ще хапна на следващия/
останаха ми още доста килограми за сваляне и никаква воля - просто ми омръзнасъзнанието ми да е ангажирано само с храната
целувки на всички и много минусчета
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th October 2009, 11:28
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blinblin
....

Тонита,само тези палачинки ли ти бяха храната за целия ден? Как издържа цял ден без папкане.Аз шях да пукна от глад...Да си ядеш,че ще те бия иначе
Не беше само това, на вечеря хапнах рибка на скара със салата, нещо голям апетит ми се отвори- което не е на добре. Слава богу днес кантара не ме наказа Явно така ще я караме по -1кг за 2 месеца Трудно и мъчително.....

Черинце
, сладурка, благодаря за подкрепата Как върви следването?

Коко много се радвам да те видя отново сред нас

Disaster ужасно си права за задържането на килограми!!!! Най-най трудната част

Много целувки на всички
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th October 2009, 11:51
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Kokodidi,you are back
Tonita,радвам се,че хапнала после.
Аз сега си правя малка порция макарони за обяд с една приятелка и ще папаме
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредизвикателствоНекаслабидапосрещнемноватагодина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:54.