IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1101  
Стар 1st April 2010, 12:54
karolina_921 karolina_921 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 48
По подразбиране

elanor , и аз не знам защо ги смесих , по принцип ям всеки ден по 1 филия и за това по навик вече я слагам на масата като обядвам, но наистина не трябваше , ама карай .. вече ще е без хляб когато ям ориз или картофи.
Отговори с цитат
  #1102  
Стар 1st April 2010, 14:39
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Момичета,ето и мен най-после. Нямах много време да влизам тия дни. освен това не се храня никак здравословно,а даже прекалявам с въглехидрати и т.н. Вчера например ядох за закуска чай смед,кафе (нескафе 3 в 1)+4-5 бискивити Tutku,след това бира,палачинкова торта,мусака...иии няма смисъл да изреждам,просто ям повече,даже сега м ие тежко. Утре ще се мъча да разтоваря с ябълки и кисело мляко.
Ето и я рецептата за мусака от тиквички:
Продукти:3 тиквички,2 моркова,200 грама сирене,3-4 яйца,200 грама кисело мляко,сол,подправки(черен пипер,лук,чесън,копър),масл (олио,зехтин)
Приготвяне:
Тиквичките се обелват и режат на кръгчета с дебелина около половин см.Посоляват се.Морковите се режат на кръгчета. Половината от тиквичките се нареждат в намаслена тава,редуват се с моркови като се припокриват. Върху тях се разстила рендосано сирене,смесено с 2 разбити яйца,2 супени лъжици кисело мляко,овкусено с вегета или пикантина. Слагат се няколко бучки масло (или олио,зехтин).Отгоре се нареждат останалите тиквички. Заливат се със смес от 1-2 айца,смесени с 20 грама кисело мляко. пече се в умерена фурна. Накрая се поръсва с черен пипер и копър.
Да ви е сладкооо :P
И още нещо да добавя според мен можете да експериментирате като добавите и кръгчета патладжани и домати (може би ще стане още по-вкусно) :P
Отговори с цитат
  #1103  
Стар 1st April 2010, 16:30
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

CrazyMuffin-, мила, ти нямаш нужда от диета, а от липса на прегрешения Нито си на годините за спазване на строг режим (всъщност не знам какво точно представлява 90-дневната диета, но пак си е ограничение ), нито 3 кг си струват да се ограничаваш. Просто изключи абсолютно всякакви бисквитки, десертчета и други неполезни нещица, които обичаш да похапваш, и килограмите ще изчезнат сами
Отговори с цитат
  #1104  
Стар 1st April 2010, 17:16
Аватара на CrazyMuffin-
CrazyMuffin- CrazyMuffin- не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 57
По подразбиране

Там е проблемът - не мога ги изключа тези неща от менюто ми. Когато сама си избирам какво да ям (здравословни храни) ям, след това прегрешавам и това се повтаря. Когато нямам точно определен режим за следване, се изкушавам. Преди, когато оплесквах нещата, на следващия ден бях само на плодове, за да вляза в ред.. Диетата не е строга, на мен ми харесва и днес например нямам нито едно изкушение, а даже наготвих картофи на нашите Ще ви следя все пак :P
Отговори с цитат
  #1105  
Стар 12th April 2010, 17:02
Аватара на ANICHKAAA
ANICHKAAA ANICHKAAA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране приемате ли новаци!?:)

Здравейте, скоро попаднах на вас и ми се иска да има с кой да се съветвам относно това, което е здравословно за тялото и духа чрез хранене и тренировки. При това се опитвам да сваля 5 кг( вече свалих 2) здравословно.

На 24 години съм, тежа 57 килограма, висока съм 172. Целта ми като килограми е 52. Спортувам минимум 4 пъти в седмицата( ходене на пътека с редуване 6 и 7 км. в час- 40 мин. + коремни преси/ спининг/ тае бо/ комбинирана гимнастика). Имам релефен и стегнат корем и напоследък релефни ръце. Проблемна зона- дупе. Пия минимум 2 литра на ден от около 6 месеца.

Менюто ми за днес:

з към 11 часа( ставам в 10): овесени ядки 50 гр. + шепа стафиди + шепа сушени боровинки и шепа пресни орехи и половин лъжичка мед.+ Якобс 2 в едно
От месец се храня така на закуска и се чувствам заредена и заситена до обяд. Старая се да намалявам порциите с нарастването на деня.

о: 1 кофичка Кисело мляко на Боженци 3,6 масленост + 1 червена ябълка

в до 19ч.:Кисело мляко на Боженци 3,6 масленост


Знам, че ще кажете да се храня начесто и по малко, но вече съм опитала всичко и това ми влияе най- добре.
Какво мислите за менюто...!?
Не си падам много по месото, идеята е да ограничавам сладкото, хляб не ям от 7 години, а откакто закусвам с овесени ядки и апетита ми за сладко изчезна Иупиииииии...
И все пак...не съм сигурна, че е ОК. Надявам се да ме насочвате и да помагате, виждам, че повечето от вас са с брилянтни тела!

Поздрави!
Отговори с цитат
  #1106  
Стар 12th April 2010, 17:07
Аватара на ANICHKAAA
ANICHKAAA ANICHKAAA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране Още нещо...

Голямата масленост на киселото мляко е бунт срещу предишните ми мании към нискомаслени продукти и съмнителни подсладители.

И искам да ви благодаря за всички съвети, които обменяте тук!
Пропуснах да кажа, че като ставам изпивам чаша топла вода с малко мед за констипацията( ау, че научно се изразявам...тва де...сещате се... ). Минимум веднъж на ден пия и зелен чай. И сега ми е
Отговори с цитат
  #1107  
Стар 13th April 2010, 20:52
danysf danysf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

много яко
Отговори с цитат
  #1108  
Стар 14th April 2010, 20:43
Аватара на LORA-Di
LORA-Di LORA-Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: България
Мнения: 22
По подразбиране

ANICHKAAA , много ми харесва режимът ти ! ... Възхищавам се на волята ти ... Всеки ден ли се храниш така ?
Отговори с цитат
  #1109  
Стар 15th April 2010, 12:40
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Вие акъл малко да помислите имате ли Направо не мога да повяравам Храната за деня е 3 кофички кисело мляко с малко ядки на закуска
Не знам как ще сваляш килограми здравословно с този режим. На мен ми отива към анорексия.
Момичетата, които ти се възхищават на волята и те да се замислят малко .
При положение, че спортуваш, не само можеш, но и трябва да включваш разнообразна храна, богата на всякакви хранителни вещества.
Закуската е ок, но от там насетне... помисли за зеленчуци на обяд с риба или нещо вегетарианско щом не си падаш по месото. Ябълката я сложи за междинно хранене следобед и за вечеря салатка с извара примерно.
Но ти нямаш толкова за сваляне, за какво са тия строги режими
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1110  
Стар 15th April 2010, 14:06
Аватара на LORA-Di
LORA-Di LORA-Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: България
Мнения: 22
По подразбиране

Lilith , всичко , което пишеш е вярно ... Но на мен толкова ми се иска да мога да спазвам такава стриктна диета , че спонтанно се възхитих на ANICHKAAA за волята и самоконтрола и
Аз съм познавала лично няколко анорексички през живота си ... Диетата на ANICHKAAA не е чак анорексия , но , права си , трябва много да внимава да не залитне към нея ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.