IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2071  
Стар 6th November 2010, 13:29
ШкЕмБеЛиНкА ШкЕмБеЛиНкА не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Ще си постна последното меню, така че така да ме досрамее, че този път наистина сериозно да променя начина си на живот.

1 Корни банан и шоколад (50гр)
1 круша (200гр)
3 мини кроасанчета със шампанско (ок.40гр)
1 пакетче Бейк ролс със сирене (80гр)
1 пакет овесени бисквити Престиж (110гр)
1 двоен Марс (70гр)
1 порция несвита (50гр сухо в-во)
1 кисело мляко 2% (400гр)
1 купичка варено жито с добавки (ок.150гр)
1 порция пиле с ориз, маслини, гъби и кашкавал (ок.350гр)

Общо взето до крушата ми се струва добре Останалото е плод на скука, лакомия, стрес и липса на мотивация.
Сета искам едно дружно форумско конско и да започвам усилена работа върху тялото си, че трудно се побирам в дрехите вече.

П.п. Много по-лесно ще е да сменя гардероба с дрехи по-голям размер, но не е това решението, нали?
Очаквам съвети и виртуален пардах.
Отговори с цитат
  #2072  
Стар 6th November 2010, 13:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

пляс пляс
за мен само пилето и крушата са добри
Наприави си три хубави яденета на ден, които да те засищат - ане през два часа да ръфаш по нещо
Отговори с цитат
  #2073  
Стар 6th November 2010, 13:58
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

хич не обичам да давам съвети по отношение на храненето(защото и моето не е перфектно), но се опитай да си намериш някакво занимание, което ще отклони мислите ти от храната. знам, че е много лесно да се каже(напише), но поне опитай. дано това да е просто един отпускащ ден- все пак сме хора и всеки има такива дни. ако все пак все ти се гризка нещо пробвай с парченца ябълки, моркови, пий ароматни чайчета...при всички случаи успех! ще се справиш, просто трябва малко воля!
Отговори с цитат
  #2074  
Стар 6th November 2010, 14:14
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ШкЕмБеЛиНкА
Ще си постна последното меню, така че така да ме досрамее, че този път наистина сериозно да променя начина си на живот.

1 Корни банан и шоколад (50гр)
1 круша (200гр)
3 мини кроасанчета със шампанско (ок.40гр)
1 пакетче Бейк ролс със сирене (80гр)
1 пакет овесени бисквити Престиж (110гр)
1 двоен Марс (70гр)
1 порция несвита (50гр сухо в-во)
1 кисело мляко 2% (400гр)
1 купичка варено жито с добавки (ок.150гр)
1 порция пиле с ориз, маслини, гъби и кашкавал (ок.350гр)

Общо взето до крушата ми се струва добре Останалото е плод на скука, лакомия, стрес и липса на мотивация.
Сета искам едно дружно форумско конско и да започвам усилена работа върху тялото си, че трудно се побирам в дрехите вече.

П.п. Много по-лесно ще е да сменя гардероба с дрехи по-голям размер, но не е това решението, нали?
Очаквам съвети и виртуален пардах.
Имаш едно към 3000 калории от все некачествени храни,както казва Пини само крушата и пилето е добре,опс и киселото мляко! Днес е някво там новолуние или нещо такова,може да си направиш разтоварващ ден,на плодове и чай. Аз това правя,защото и вчера и аз преядох,сега ще ти изредя и моето та да видиш ,че не си единствена дето плюска,но ето днес разтоварвам,което и теб те съветвам да направиш
Вчера аз- закуска-3 бисвкити(Нестле с ябълка и канела)+100 грама извара,Обяд-7 бискивити(от същите)с парче шоколад,следобяд-шоколад около 70-80 грама,вечерта-мента(2-3 големи),пуканки средни в киното,към 22 часа в едно заведение-панирани пилепки хапки,пържени картофи,прибрах се в нас още малко пържени картофи с една наденичка и за десерт-от същите бискити-7-8-! И легнах и така! Днес е чай и плодове!
Отговори с цитат
  #2075  
Стар 6th November 2010, 14:58
ШкЕмБеЛиНкА ШкЕмБеЛиНкА не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите.
Ще се отчетам по-често че ако не друго поне от срам ще се старая повече.
Осъзнавам, че най-големият ми проблем са боклуци в огромни количества, които очевидно не носят нищо полезно за тялото и психиката ми (след това се чувствам много гузна и изобщо не изпитвам удоволствие от такова хранене).
Смятам, че е крайно време това да се промени и знам, че сега ще успея с ваша помощ. Мисля да увелича и физическата активност и така....
Отговори с цитат
  #2076  
Стар 6th November 2010, 16:34
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Най-важното е когато прегрешаваш това да не те срива психически. Не идва края на света. Просто се иска воля. както виждаш и аз не съм от най-стриктните,но когато реша да подиетувам,да се храня здравословня и да се пречиствам го правя без нищо да ме спре и удържам на всякакви изкушения. Просто не е хубаво човек а се пуска по течението И още нещо аз си мислех за една друга схема...един ден хапваш каквото ти е на душа (разбира се нямам предвид ядене на боклуци като вафлички и шоколадчета) и 1 ден разтоварване с чай и плодове и така да се редува. Аз мисля да го пробвам за да видя как ще ми се отрази
Отговори с цитат
  #2077  
Стар 6th November 2010, 19:29
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

По принцип ям балансирано но има дни в които озверявам и ям квото ми се изпречи пред погледа ,в което няма лошо стига да не е редовно
Така че опитай се да не ти стане навик такъв вид хранене.
Като за начало никога не дръж такива храни у дома за да няма и изкушения По скоро купи си плодове и като ти се прияде нещо хапни плод или някакъв ароматен чай Аз съм фенка на различните чайове и пия по 4-5 на ден ,като в най лошия случай слагам една лъжица мед .
Отговори с цитат
  #2078  
Стар 6th November 2010, 19:51
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
По принцип ям балансирано но има дни в които озверявам и ям квото ми се изпречи пред погледа ,в което няма лошо стига да не е редовно
Така че опитай се да не ти стане навик такъв вид хранене.
Като за начало никога не дръж такива храни у дома за да няма и изкушения По скоро купи си плодове и като ти се прияде нещо хапни плод или някакъв ароматен чай Аз съм фенка на различните чайове и пия по 4-5 на ден ,като в най лошия случай слагам една лъжица мед .
Ооо,чайове и аз много обичам! Имам шкаф пълен с всякакви видове-черен,зелен,червен,шипков,ж ълт кантарион,Мате,мечо грозде,липов,мащерка..... Want,ако дадеш идея за някое друго ароматно и вкусно чайче съм цялата в слух. Аз наскоро си купих един любим мой зелен насипен "Мечта на южните морета"-страхотно силен аромат!
Отговори с цитат
  #2079  
Стар 6th November 2010, 20:03
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

И аз съм фенка на зеления особено в комбинация с жасмин или миризма на пъпеш и ванилия Харесвам и рой бус( с миризма на ванилия) който е мощен антиоксидант без съдържание на кофеин и като му сипя малко оризово мляко става просто приказка Има един индийски чай който е с миризма на канела и също много го харесвам.Падам си по скоро по екзотични чайове а не просто билкови .
Отговори с цитат
  #2080  
Стар 6th November 2010, 22:20
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
И аз съм фенка на зеления особено в комбинация с жасмин или миризма на пъпеш и ванилия Харесвам и рой бус( с миризма на ванилия) който е мощен антиоксидант без съдържание на кофеин и като му сипя малко оризово мляко става просто приказка Има един индийски чай който е с миризма на канела и също много го харесвам.Падам си по скоро по екзотични чайове а не просто билкови .
Ооо видях и насипен зелен с жасмин.следващия път ще го пробвам и него! А канела обожавам,даже си слагам в чая почти винаги! И чай с мляко обожавам-много м ие вкусно! Оосбено,ако е плодов на Twenings с мед и мляко..мммммм
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:04.