IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2121  
Стар 19th November 2010, 13:30
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

трудно ще се пречупиш, явно имаш сериосен психологически проблем. ако съдя от моя много горчив опит, мога да те посъветвам поне да започнеш да се храниш с качествени неща- замени обезмасленото мляко с пълномаслено(най- добре с истинско), включвай сурови ядки, зехтин, сирене, чисто месо...въобще ако имаш възможност подбирай истински, качествени храни. увеличавай количествата плавно, малко по малко. просто трябва да не се страхуваш, няма да напълнееш, ако се храниш качествено, казвам ти всичко от опит. успех и само напред!
Отговори с цитат
  #2122  
Стар 19th November 2010, 14:29
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

О да, това положение ми е мноого познато... Доскоро и на мен ми се караха, че ям малко, но виждам, че се нормализираха нещата. Прочети няколко страници назад, ще видиш как изглежда храненето ми. Важното е да не се предаваш и да си упорита! Успех
А между другото днес имам рожден ден и ви черпя виртуално
Отговори с цитат
  #2123  
Стар 19th November 2010, 17:36
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Честит рожден ден lovebird


Аз пък днес съм само на половин краставица. В момента гладувам защото довечера ще си правим романтична вечеря с мъжа и ще си поръчваме жънк food та аз съм се заканила на веганска пизза с много зеленчуци и ... растително сирене
Отговори с цитат
  #2124  
Стар 19th November 2010, 19:16
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Предполагам за тези които работим нощем не е проблем когато си позволяваме да хапваме повечко вечер
Отговори с цитат
  #2125  
Стар 19th November 2010, 22:36
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Видях, че съм всяла малко смут с моя въпрос.
Първо, да отслабва. Смятам, че са ми нужни 2-3 килограма, но те са най-тудни и най-бавно се свалят. Поради продължителносттаси позволявам някое и друго отклонение, което може би не е много правилно.
С въпроса си целях по-скоро да попитам дали епизодичните хапвания на плод (ябълка) след вечеря са забавили отслабването ви.
Цялата работа е там, че не мога да се преборя с тези килограми и търся някаква причина.

Като цяло, смея да твърдя, че имам добра хранителна култура- изградена от четене на фсякакви форуми, а и уча медицинска специалност. Знам за фруктоза, глюкоза, инсулин и т.н. Според моите познания не би следвало това прегрешение да е фатално. По-важно е като цяло метаболизмът да е ускорен.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2126  
Стар 20th November 2010, 09:45
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

здравейте! ето моето меню за вчера:
9- 100 гр. пълнозърнести макарони
11- 1 ябълка
14- ориз със зеленчуци, салата зеле и моркови
16- 1 ябълка
18- 50 гр. сурови ядки
20- 1 пилешко бутче, салата зеле и моркови
Отговори с цитат
  #2127  
Стар 20th November 2010, 09:56
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Аз пък днес съм само на половин краставица. В момента гладувам защото довечера ще си правим романтична вечеря с мъжа и ще си поръчваме жънк food та аз съм се заканила на веганска пизза с много зеленчуци и ... растително сирене
Малеее,голяма романтика ще е с junk food Защо най-добре не си сготвите нещо. Ние с моя приятел снощи си правихме нещо като романтична вечеря и си изпекохме пъстърва мммм,с орехи,гъби,лук и доматен сос,в съчетание с изстудено бяло вино ммм... Обаче ми донесе и едно бурканче сладко от смокини (че знае,че много го обичам) и не пропуснах да го дегустирам де
Отговори с цитат
  #2128  
Стар 20th November 2010, 16:00
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Заслужавам някой да ме напляска! Мислех днес и утре да са ми пречистващи дни,ама не! Сутринта тичах 30 мин. , после хапнах ябълка и едно киви,на обяд малко парче пъстърва с половин филийка Вита,до тук добре,но след това ометох бурканчето със сладко от смокини+6-7 бискивити Нестле обикновени Срамотаааааа!!! Така е,щото е събота,сама съм,наште заминаха на вилата,гаджето на работа.....как се оправдавам...заслужавам си боя! И ако съдим по опаковката на сладкото-310 калории на 100 гр,а то е 340 грама и бисквитите..едни бързи и нездравословни 1300 калории тююююююхххх...споделена мъка-половин мъка............................
Отговори с цитат
  #2129  
Стар 20th November 2010, 16:05
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Заслужавам някой да ме напляска! Мислех днес и утре да са ми пречистващи дни,ама не! Сутринта тичах 30 мин. , после хапнах ябълка и едно киви,на обяд малко парче пъстърва с половин филийка Вита,до тук добре,но след това ометох бурканчето със сладко от смокини+6-7 бискивити Нестле обикновени Срамотаааааа!!! Така е,щото е събота,сама съм,наште заминаха на вилата,гаджето на работа.....как се оправдавам...заслужавам си боя! И ако съдим по опаковката на сладкото-310 калории на 100 гр,а то е 340 грама и бисквитите..едни бързи и нездравословни 1300 калории тююююююхххх...споделена мъка-половин мъка............................
Споко мацка,довечера един як секс и готово... айде сега,калории,калории,няма пък да мрем я
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #2130  
Стар 20th November 2010, 16:13
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caroline-Caro
Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Заслужавам някой да ме напляска! Мислех днес и утре да са ми пречистващи дни,ама не! Сутринта тичах 30 мин. , после хапнах ябълка и едно киви,на обяд малко парче пъстърва с половин филийка Вита,до тук добре,но след това ометох бурканчето със сладко от смокини+6-7 бискивити Нестле обикновени Срамотаааааа!!! Така е,щото е събота,сама съм,наште заминаха на вилата,гаджето на работа.....как се оправдавам...заслужавам си боя! И ако съдим по опаковката на сладкото-310 калории на 100 гр,а то е 340 грама и бисквитите..едни бързи и нездравословни 1300 калории тююююююхххх...споделена мъка-половин мъка............................
Споко мацка,довечера един як секс и готово... айде сега,калории,калории,няма пък да мрем я
Уффф,да Аз не ,че имам да отслабвам (в момента съм 44 кг.),ама не е там въпроса-все ми се иска да се храня по-здравословно,ама от 6-7 месеца не и не Малко са дните,в които успявам да се храня стриктно и ме е яд ,че волята ми съм я забравила някъде по пътя....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:12.