IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2131  
Стар 20th November 2010, 16:14
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Опс П.С. за секса си права поне ахахаха. Вчера след като пийнахме и хапнахме,познай-секс и заспахме от 19 часа и така спах до днес до 9(само станах към 23 часа и ядох малко),а сутринта се събудих адски гладна
Отговори с цитат
  #2132  
Стар 20th November 2010, 17:28
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Опс П.С. за секса си права поне ахахаха. Вчера след като пийнахме и хапнахме,познай-секс и заспахме от 19 часа и така спах до днес до 9(само станах към 23 часа и ядох малко),а сутринта се събудих адски гладна
Ето,за това говоря...як,здрав секс и всичко си идва по местата...

........Малко са дните,в които успявам да се храня стриктно и ме е яд ,че волята ми съм я забравила някъде по пътя....

Същия проблем е и при мен....зная,че това трябва да е моя начин на живот,/а не да го превръщам в изпитание на волята,която май се скри от мен/ама нещо все не ми се получава през последните седмици
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #2133  
Стар 21st November 2010, 14:00
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caroline-Caro
Ето,за това говоря...як,здрав секс и всичко си идва по местата...
Добре,че е доста често и любимо явление при мен. Определено след "процедурата" се чувствам прекрасно!
Иначе исках да попитам някой пробвал ли е тези спагети http://www.bio-magazin.eu/testeni-izdelia/446--500.html и като цяло какво мислите за пълнозърнестите спагети ? Аз никога не съм пробвала пълнозърнести,преди често ядях,но обикновени спагети и то с тежки сосове (шунка/кренвирши,доматен сос,майонеза и обилно настърган кашквал) и отдавна не съм яла,защото се издувам и ме боли корем от тях,но ми се доядоха тези дни и си купих тези,които са в линка. И бих серадвала,ако ми препоръчате някакъв сос или изобщо начин,по който може да се ядат без да са тежки и мазни? И какво количество сурови спагети е долу горе нормално да си свари човек само за себе си,защото бившия ми много често правеше спагети и ядяхме и слагаше почти цял пакет за двамата и го изяждахме
Отговори с цитат
  #2134  
Стар 21st November 2010, 14:13
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Определено това е една прекресна процедура...
А ето тук...в този сайт има рецепти за спагетите,които си си купила......
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #2135  
Стар 21st November 2010, 14:16
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caroline-Caro
Определено това е една прекресна процедура...
А ето тук...в този сайт има рецепти за спагетите,които си си купила......
О,благодаря ти много!!!
Отговори с цитат
  #2136  
Стар 21st November 2010, 14:22
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Опс,между другото и тези много ги тача вече http://www.dexterdiet.com/products.p...pe=2&func=view ,но снощи изядох цял пакет Много са ми вкусни,все едно са пуканки,а аз много обичам На работа много ги ядях с лютеничка или пилешки пастет намазани,като филийки са,но са по-леки и наяждат. Някой ,ако ги е пробвал ,какво мисли ? Взимала съм си и царевични,но оризовите са ми по-вкусни. На работа когато не нагъвахме пържени картофи с пилешки шишчета и Рафи за десерт(250-300 грама),хапвахме с една колежка тези оризовки като си разделяхме един пакет с едно бурканче лютеница и от там почнаха да ми харесват много Иначе в съдържанието пише:една оризовка-38 калории,от които към 8 гр, въглехидрати,0 гр. мазнини и не помня колко белтъчини,че хвърлих опаковката.
Отговори с цитат
  #2137  
Стар 21st November 2010, 14:32
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от Caroline-Caro
Определено това е една прекресна процедура...
А ето тук...в този сайт има рецепти за спагетите,които си си купила......
О,благодаря ти много!!!
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #2138  
Стар 21st November 2010, 16:55
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Оо как ми напомни за спагети Купувам си само пълнозърнести, имат страхотен мирис (поне аз го забелязвам де)..Като ги готвя, прибавям към тях и сос Болонезе, само че с тофу. Много вкусно става. В нета има адски много рецепти, моят начин е прост, тъй акто не си падам по лук, чесън...
А оризовките и аз ги обичам. Ям ги със супички...честно казано не мога да си представя вкуса с лютеница
Отговори с цитат
  #2139  
Стар 23rd November 2010, 12:24
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi
Оо как ми напомни за спагети Купувам си само пълнозърнести, имат страхотен мирис (поне аз го забелязвам де)..Като ги готвя, прибавям към тях и сос Болонезе, само че с тофу. Много вкусно става. В нета има адски много рецепти, моят начин е прост, тъй акто не си падам по лук, чесън...
А оризовките и аз ги обичам. Ям ги със супички...честно казано не мога да си представя вкуса с лютеница
Моите спагети все още топлят шкафа, така и не ги пробвах,ама крайно време е,утре ще го направя и ще споделя резултати(от сготвянето им) и дали са ми харесали :P Днеска ще правя пъстърва,но все още не съм решила как-сигурно пак с лук,гъби,доматен сос,орехи,може и малко картофки да сложа и морков. :P
Отговори с цитат
  #2140  
Стар 24th November 2010, 12:29
Аватара на helen tt
helen tt helen tt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте,

Включвам се, за да споделя личния си опит и се надявам да бъда полезна на някои от вас

От 3 години следвам принципите на правилното комбиниране на храните, ползвам предимно Био продукти и в резултат тялото ми е в перфектна форма. Не е било такова от както бях на 18 ( а сега съм на 31)

Най-хубавото е, че резултатът започна да се появява буквално на първата седмица, а до месец разликата беше очебийна. Всеки, с когото се срещам и до ден днешен постоянно ме пита какво се е случио в живота ми, дали не съм се сгодила, оженила или съм спечелила от тотото. Просто ефектът се подобрява с всеки изминал ден и не само, че съм здрава и не боледувам, а просто излъчвам енергия и щастие.

Това не е диета, а просто система принципи да ползваш правилните за теб храни и да ги приготвяш по правилния начин.

Понеже видях, че сте писало по-горе за секса, трябва да кажа, че той също е част от начина ми на живот и то в много по-големи дози, защото и аз и приятеля мис е чувстваме по-секси
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.