IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2201  
Стар 3rd December 2010, 11:05
lexy_82 lexy_82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 37
По подразбиране

Такаааааааа, аз също му отпуснах края вчера, но днес пак съм стриктна... Да се похваля, че си купих чисти овесени ядки (т.е. без разни стафиди, ядки и т.н.) и ги смесвам за закуска с водичка (от предната вечер).... харесва ми ... Та менюто за днес:

8ч. - ЗАКУСКА 3-4 сл. овесени ядки , накиснати във вода с малко прибавена канела и 1/2 ч.л. мед (много е вкусно )

11ч. 1 грейпфрут

13ч. - ОБЯД 1 консерва риба тон в собствен сос със салата от 1 краставица и малко магданоз, подправена само с лимон

16-17ч. 1 варено яйце

20-21-22ч. ВЕЧЕРЯ - пилешко филе на скара

За деня 3 чаши зелен чай, 2 кафета без захар и около литър вода...
Отговори с цитат
  #2202  
Стар 3rd December 2010, 11:21
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lexy_82

13ч. - ОБЯД 1 консерва риба тон в собствен сос със салата от 1 краставица и малко магданоз, подправена само с лимон
Как ти е на вкус така риба тонс краставица ? Аз оня ден реших да си направя маруля,краставица,риба тон в собствен сос,лимон...е от смесването на риба тон и краставица се отвратих,не знам защо,направо вкуса ми се стори ужасен и ми идеше да изсипя цялата салата в кенефа. Но просто махнах краставицата,и само матуля и риба тонс лимон ми беше много вкусно,но с тая краставица...не знам....според мен са несъвместими вкусовете.
Отговори с цитат
  #2203  
Стар 3rd December 2010, 11:45
lexy_82 lexy_82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 37
По подразбиране

Абе да си призная, не знам какъв вкус би трябвало да има, не съм го пробвала, но щом казваш, че е гадфно, може да хапна яйце и риба тон за обяд (поне знам, че е хубаво), а за следобяда да оставя краставичката
Отговори с цитат
  #2204  
Стар 3rd December 2010, 12:14
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lexy_82
Абе да си призная, не знам какъв вкус би трябвало да има, не съм го пробвала, но щом казваш, че е гадфно, може да хапна яйце и риба тон за обяд (поне знам, че е хубаво), а за следобяда да оставя краставичката
Някъде бях чела,че било много вкусно настърган 1 или 2 моркова,риба тон в собствен сос,малко зехтин и сок от лимон.
Отговори с цитат
  #2205  
Стар 3rd December 2010, 13:35
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Лелее, а аз вчера каква вкусотия опитах..мармалад от портокали и кестени. Уникално! Баба има вече бойна задача
В неделя ще идват гости и е мой ред да готвя. Вчера ми дадоха наред със сладкото и 2 кг кестени, та сигурно тях ще ползвам. Някой да има изпитана рецепта с кестени?

За вчера менюто:

закуска - 2 филии ръжен хляб с въпросния мармалад
обяд - леща; зелева салата
вечеря - запечено тофу с мед, кимион и соев сос + зеленчуци
Отговори с цитат
  #2206  
Стар 3rd December 2010, 15:16
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

здравейте и от мен. ето как се представих последните два дни:
1.закуска- елда с малко мед
междинно- 1 ябълка
обяд- картофена салата- около 250-300 гр.
следобяд- 1 ябълка
вечеря- 200 гр. пилешко филе, салата зеле и моркови
2.закуска-мюсли с ядки, греш грейпфрут
обяд- леща, салата
следобяд- тиква с орехи
вечеря- 200 гр. пилешко филе, салата
Отговори с цитат
  #2207  
Стар 3rd December 2010, 15:34
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi
Някой да има изпитана рецепта с кестени?
Аз никога не съм приготвяла кестени,но също бих се радвала,ако някой сподели как стават най-хубави,че имам една торба с кестени и се чудя кога и как да ги направя. Знам само,че могат да се варят или пекат,и ако ги печеш трябва всяко кестенче поотделно с ножа да му направиш едно кръстче,да го отрежеш и се слагат в тава и се пекат така направо. Ама май варени ставали по-вкусни,че иначе се изсушават във фурната. Не знам,някой спец по кестени да сподели :P
Отговори с цитат
  #2208  
Стар 4th December 2010, 09:08
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

INCREDIBLY! Вчера изкарах на 1 ябълка,2 кивита,резен краставица и 5 чаши чай(330-милилитрови).Хахаха. Днес стомаха ми се чувства по-добре,определено. Мисля и днес и утре на плодчета и зеленчуци,но в по-голямо количество от вчера,разбира се.
Отговори с цитат
  #2209  
Стар 4th December 2010, 12:27
lexy_82 lexy_82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 37
По подразбиране

Добро утро Ice cream, браво !!! Аз ако 1 ден съм на това, или същата вечер, или на сдледващия ден ще се връщам бодро от магазина с чанта, пълна със сладолед, шоколд, форнети и каквото друго ми е минало просто през ума през деня на инквизицитя хаха Моето меню за днес е :

5.30- ЗАКУСКА - 3-4 с.л. овесени ядки , накиснати от предната вечер във вода, 1 ч.л. мед и малко канела

9ч. Грейпфрут

12.15 - Обяд - Омлет с 2 яйца и 2 рулца от раци (това не знам дали е много лошо, но добавих 1 с.л. доматен сос с гъбки от шише, просто защото толкова оставаше в шишето и не исках да го подмятам )

16ч. - краставица

18-19ч. - ВЕЧЕРЯ - печено пилешко бонфиле
Отговори с цитат
  #2210  
Стар 4th December 2010, 13:22
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

здравейте! според мен се сзправяте много добре. ето и моето меню за вчера а тази вечер съм на рожден ден и се надявам да няма много издънки:
закуска- мюсли с ядки
междинно- 1 грейпфрут
обяд- пиле с доматен сос
следобяд- печена тиква с орехи
вечеря- 200 гр. пилешко филе, салата от моркови и ряпа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.