IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2601  
Стар 9th March 2011, 20:26
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

aniК, и аз съм чувала хубави отзиви за този житен режим и чакам и при мен да се случи "о, чудо" , въпреки че в момента съм в доста добро състояние. Знаеш ли на колко време може да се прави режима?
mammaMia!, за каква рязка промяна в храненето говориш? Постенето ли имаш предвид? Иначе съм на мнението на aniK да не се пропуска хранене.
Аз вече привърших с физиотерапията. Тия 3-4 часа всеки ден малко в повечко ми дойдоха. Сега ще се чудя как да ги запълвам. Аа и си купих обръч..уж за масажи, с някакви бодилчета Много ми е забавно, ама ми се образуваха синини. На фитнеса, като се преобличам, всички ме гледат с едни съжалителни погледи
Мен вчера и днес ме гони такъв глад, само се въртя и се чудя какво да чопна

За вчера менюто:
закуска - киноа с парченца ябълка
обяд - кускус с праз :P ; салата
следобедна закуска - шепа бадеми
вечеря - зеленчуци на пара
Отговори с цитат
  #2602  
Стар 10th March 2011, 02:22
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Shandi, за промяната в храненето ми имам в предвид, че преди бях на Зоната и си хапвах месо почти на всяко ядене. После му отпуснах края и ядях без ограничения, в резултат на което станах +2 кг. После реших да се взема в ръце и тогава започнах тук да си пиша менютата. И после почнаха постите, та така, за месец някъде си смених начина на хранене и не знам дали е от това, но след като ям ядки (било печени-които избягвам, или сурови) ме боли стомаха.
И аз имам обръч, но само в началото бях ентусиазирана и въртях, после ми мина мерака, даже забравих, че го имам. Но сега като ме подсети ще взема пак да почна да въртя. Моя обръч е с вода вътре, за да е по-тежък и аз също имах синини около талията първите дни
Отговори с цитат
  #2603  
Стар 10th March 2011, 18:34
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

А бе засега се радвам на обръча. Моят тежи само 1,5 кг. Ама го въртя само по 20 минути, накрая със сълзи в очите Като ми писне, ще го продам.

За вчера менюто:
закуска - орехи, бадеми, тиквени семки и шамфъстък, слепени с мед
обяд - пюрирани карфиол с картофи, поръсени с бадеми и разни подправки
следобедна закуска - чаша бадемово мляко
вечеря - леща; салата от маринована бамя (досега не бях опитвала и определно няма да повторя)
Отговори с цитат
  #2604  
Стар 11th March 2011, 17:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ще започна да забравям какво съм яла, но то е доста безинтерено - на обяд салата с млечни или салата с филийка хляб, на вечеря - салата с месо.
ОБАЧЕ тази сутрин понеже нямах меко киви, си кипнах едно парче тиква. И понеже отдавна искам да опитам банан с авокадо (мисля, че майнд си бъркаше), направо ги смесих с тиквата - хем мазнини за каротина от тиквата Направих си съвсем малко, максимум 2 лъжици като количество, че ми се вижда малко калорична комбинация. Поръсих и канела. Та... не усетих вкус Май тиквата беше надделяла
Отговори с цитат
  #2605  
Стар 11th March 2011, 18:07
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Менюто ми за вчера, четвъртък:
Сутрешните течности.
Преди закуска: 250 мл fresh от мандарини
Закуска: 3 малки портокала.
Обяд: варен ориз с грах, маслини, малко броколи, няколко люти чушки.
Вечеря: бобена салата, листа от маруля, люти чушки.

Менюто ми за днес, петък (планирано, но смятам да се придържам):
Сутрешните течности.
Закуска: 3 ябълки
Обяд: 2 печени чушки, аспержи.
Вечеря: постни лозови сърмички.
Отговори с цитат
  #2606  
Стар 11th March 2011, 20:54
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

aniK, на тази твоя мешаница хич не мога да си представя даден вкус Пък авокадо с канела
Я кажи ти върна ли си килограмите, които свали през житния режим?
rocksteady, ти смяташ ли да правиш някакви подготвителни дни за житния режим? На мен хич не ми се иска да променям нещо в храненето, може би деня, точно преди началото, ще го карам на плодове. Чета, че се позволява по 3 лъжици мед на ден..и това не съм го решила още

Днеска нямаше нищо интересно в стола, та ядох доматена супа с ориз, 2 купи даже :P Менюто за днес:
закуска - 1 банан с мед
обяд - 2 купи доматена супа с ориз;
следобедна закуска - бадеми и грейпфрут
вечеря - от вчерашната леща; 2 моркова
Отговори с цитат
  #2607  
Стар 11th March 2011, 21:53
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Shandi, засега държа килограмите - може би варирам +500гр. Бях свалила до 43.700, сега въртя 44-44.5. Обаче съм доста стриктна, никакво отпускане и спортувам. Не знам дали няма да се отпусна и да се освиня Аз лично не правих подготовка за житния (нали го реших в последния момент), само последният ден преди старта ядох плодове и зеленчуци. Ти няма какво толкова да променяш в храненето си - твоето си е добро. Аз хапвах само по 1 лъжица мед сутрин с топлата вода. Може би 2 пъти съм яла и по още една следобяд, когато ме болеше глава в началото.
mammaMia!, тези боб и люти чушки не са ли зле за стомаха ти? Той мина ли?

Аз днес в парка си носих сандвич от "моя" хляб (Пумперникел) с пуешко филе и листо зеле. Просто не можех да измисля какво друго лесно да си нося Липсваше ми чаят, та следващият път ще си нося и термос с чай
Отговори с цитат
  #2608  
Стар 11th March 2011, 23:12
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

aniК, за какво отпускане и освинване може да става въпрос при твоите мижави 44 кг? Че то едно дете тежи толкова. Сигурна съм, че изглеждаш много добре, не се вманиачавай чак толкова.
Стомаха ми е добре и не ме е болял повече - явно ядките са ми дразнели стомаха, но сега съм окей. Боба не ми пречи, лютите чушлета също. Те не са и много люти, само са по-пикантни, а и аз не прекалявам с количествата.
Да се похваля - август се прибирам във Варна за 3 седмици , та до тогава трябва да съм пушка, а и не само за това (демек да съм се вталила до тогава).
Отговори с цитат
  #2609  
Стар 12th March 2011, 15:12
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

здравейте и от мен! поздравления за всички за здравословното хранене, обаче ми се струва, че хапвате твърде малко...но това е мое мнение, разбира се. щом се чувствате добре...
ето моите последни две менюта(определено тази седмица имам голям апетит)
четвъртък:закуска- мюсли с ядки и сушени плодове, портокал
обяд- 200 гр. скумрия на скара, зелева салата
следобяд- 200 гр. микс сушени плодове
вечеря- 1 пилешко бутче, шопска салата

петък:закуска- същата като предния ден
обяд- ориз със зеленчуци
следобяд- 60 гр. сурови ядки
вечеря(бях на гости)- около 200 гр. пилешко бяло месо, шопска салата, парче питка, шепа печени ядки
Отговори с цитат
  #2610  
Стар 12th March 2011, 22:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
aniК, за какво отпускане и освинване може да става въпрос при твоите мижави 44 кг?
Абеееее... до 46 стигам - от толкова и малко отгоре даже започнах житния Ето тази вечер отново гледах с жадни очи всички видове печени мръвки (пилешко, черен дроб, наденички, пилешка шунка)... Похапнах си от всичко Чак ме е срам от мъж ми, че той поне с мусака и хляб яде, а аз само месо набивам (и салата де)

На обяд си правих спанак, праз и извара - добре беше
И аз хапвам люти чушлета - обичам

Miss_Murderer, в някакъв отслабителен режим сме всички - май след зимата ни се налага. Затова и активността в темата се увеличи, а дажбите в менютата намаляха Ти добре си хапнала - 200гр микс сушени плодове... уау
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.