IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 12th January 2016, 09:09
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Sheflera, Azirida, как сте момичета? Започнаха ли слизат имплантите и да омекват гърдите? Вие намирате ли разлика от първия месец?
Отговори с цитат
  #712  
Стар 12th January 2016, 16:43
sheflera sheflera не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 26
По подразбиране

Здравей Hotmamma, гърдите ми доста се промениха, харесват ми....имам някой леки забележкии, но това май е от твърде много взиране. Омекнаха доста, но се надявам да омекнат и още. Като спя на една страна определено ги усещам като нещо твърдо. За слизането - лявата мисля че е слязла, дясната ми стои една идея по високо, незнам дали така ще си остане, като отида на консултация и ще питам. Определено да доста по-добре отколкото в началото. Напоследък като ги пипам и на лявата усещам импланта леко като на вълни отвътре...на това ли му казват риплинг....то е съвсем леко....незнам...явно твърде много им се вглеждам...Та така...когато мога пак ще кача снимки / незнам защо, но като се гледам в огледалото изглеждат по един начин, а като се снимам, нещо не се харесвам..., но ще кача снимки де /
Отговори с цитат
  #713  
Стар 15th January 2016, 11:01
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета.От години искам да се подложа на тази операция и мамка му и страх все ме отказваше...Но въпреки него и прочитайки всичко тук,събрах смелост...на 12.01. Бях на консултация при доктор Пеев,уточнихме всичко....и сега чакам 09.02.... много се страхувам...напрежение...
Отговори с цитат
  #714  
Стар 15th January 2016, 18:14
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте! И аз имах преди два дни консултация при д-р Пеев и ще се оперирам началото на февруари.Много се вълнувам. Но се вманиачих по снимки и започнах да се притеснявам дали избрахме точните импланти. На ръст 173/53кг се спряхме на 380кубика, кръгли, висок профил. Сега вече се опасявам да не ми дойдат много високи, като топки и да стоят неестествено. Някой има ли идея как би изглеждало това?
Отговори с цитат
  #715  
Стар 16th January 2016, 10:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneliaaa Виж мнението
Здравейте момичета.От години искам да се подложа на тази операция и мамка му и страх все ме отказваше...Но въпреки него и прочитайки всичко тук,събрах смелост...на 12.01. Бях на консултация при доктор Пеев,уточнихме всичко....и сега чакам 09.02.... много се страхувам...напрежение...
Ще ти стискаме палци. За да не се втелясваш от сега се разсейвай с гледане на снимки, дрешки, бельо, каквото ти душа сака, дет се вика. Настройвай се позитивно. Всичко ще е ок!
Отговори с цитат
  #716  
Стар 16th January 2016, 10:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Здравейте! И аз имах преди два дни консултация при д-р Пеев и ще се оперирам началото на февруари.Много се вълнувам. Но се вманиачих по снимки и започнах да се притеснявам дали избрахме точните импланти. На ръст 173/53кг се спряхме на 380кубика, кръгли, висок профил. Сега вече се опасявам да не ми дойдат много високи, като топки и да стоят неестествено. Някой има ли идея как би изглеждало това?
Предполагам док си е преценил добре. 380 куб. не са толкова големи импланти. Сегашната ситуация каква е (тоест преди имплантите)?
Отговори с цитат
  #717  
Стар 16th January 2016, 18:19
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте момичета бих искала да ви питам,освен паспорта на гърдите,получихте ли епикриза за операцията при изписването от Болницата в Доганово?
Отговори с цитат
  #718  
Стар 16th January 2016, 21:54
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Предполагам док си е преценил добре. 380 куб. не са толкова големи импланти. Сегашната ситуация каква е (тоест преди имплантите)?
След раждане и кърмене-леко увисване и малки, но с правилна форма. Просто вече се чудя между кръгли или анатомични. От снимките, които изгледах май вече все по-рядко някой залага на кръгли. А и този висок профил да не ми се качат на сливиците.. Май ще ми трябва още една консултация с Пеев...
Какво мислите за кръглите импланти?
Отговори с цитат
  #719  
Стар 18th January 2016, 10:06
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Стискам ви палци, момичета, всичко да мине максимално гладко и да получите желаните резултати! Да не забравите да се включите след операциите, за да споделите преживяното.
Отговори с цитат
  #720  
Стар 19th January 2016, 09:10
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Lady_A, ако не се лъжа и други момичета бяха повдигнали този въпрос в началото на темата. Според мен е задължително да ти дадат епикриза. Кажи как мина операцията, сега как се чувстваш, разгледа ли придобивките, доволна ли си?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.