IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3881  
Стар 13th July 2013, 11:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не мога да го разкажа, но за пореден път го напердаших и този проблем, просто прецених ситуацията и взех най правилното решение и сега почти елиминирах проблема съм много добре, трябва ми малко още време да го изкореня напълно, самото изкореняване е най трудно, пламъците по лесно се гасят, но въглените които остават да тлеят по трудно и по бавно, но и тях ще ги изгася.
Отговори с цитат
  #3882  
Стар 13th July 2013, 22:57
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Проблема ти е свързан с жена!
Отговори с цитат
  #3883  
Стар 14th July 2013, 01:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не е просто жена, а блян и то какъв, нещо което си мислих, че не съществува, защото само Бог е съвършен, но явно съм грешал ! Случват се такива неща в живота на човек, по една или друга причина. Човешката мисъл е нещо могъщо, но дори и тази мощ е безсилна, когато чувствата се появят и ти просо се носиш безсилен върху тези вълни, които те подмятат наляво и надясно !

Не един път съм си казвал, колко е по добре да си безчувствен, да не усещаш нищо, просто да си с каменно сърце, тогава няма да усещаш нищо хубаво, но няма да усещаш и никаква болка и страдание. Аз си знам моя живот, знам, че нещо не е наред, плащам ли тегло за нещо от предишният ми живот ли не знам, но и това последното съм убеден, че въобще не е случайно и то се случи, именно за да страдам.

Защото не съм искал да се случи, то просто ме връхлетя, аз много добре знаех, че не трябва да се случва, защото резултата ще е само един и това е страдание, но въпреки това, аз не можах да го спра.

На съдбата само мога да и покажа това и един ден аз ще те барна на саме и тогава ще ме молиш да те пощадя, но и да се молиш спасение няма

Последно редактирано от Pufpaf : 14th July 2013 на 02:12
Отговори с цитат
  #3884  
Стар 14th July 2013, 02:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Говорих си до одеве с брачеда, които е в Италия, на наего малко по бавно му загрява мисълта по принцип, но най много до ниво леко хладно та комуникацията е малко по сложно с него, но нищо като повториш няколко пъти може и да схване

Имало една италианка там във фитнеса работи, ама тя нещо така ахааха май ме харесва и такива работи, обсъдихме жените и сега трябва да ми благодарите, че толкова съм ви защитавал, но аз съм си защитавал и истината разбира се.

Обаче не знам дали тази негова заблуда за жените не е и при доста други мъже. За него половината от тях гледали само парите и тва им било най важният фактор, когато избират мъжа, наложи се да му обяснявам доста неща, които аз съм разбрал и съм сигурен, че са самата истина.



Доста си ви обсъдихме на дълго и на широко, но аз него го знам, притеснявам се дали няма и доста други такива, които не са наясно какво същество е жената, като чувства, емоция, ценности и колко много са различни от нас мъжете.

Ако мога да се изразя с метафора, ние сме като магарешки бодил, а вие като минзухари, едното може да расте ида живее на всякакви условия и суши, а другото расте и цъфти, само ако се полива с много любов и внимание

Какво ли щеше да е света, сега ако ги нямаше тези прекрасни създания - жените, греещи, като минзухари в планините, толкова красиви и добри, че чак снега не може да им устои и бавно се топи !

Един ден съм си казал, че ще напиша стихотворение, посветено на тези прекрасни нежни създания с което искам да им благодаря, че ги има на света и наистина ще до напиша, макар и никога до сега да не съм писал стихотворение. Ще го напиша със сърце и съм сигурен, че ще се получи !

Последно редактирано от Pufpaf : 14th July 2013 на 02:39
Отговори с цитат
  #3885  
Стар 14th July 2013, 12:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуфпаф, немам думи за да те опиша ...
След твоето лирично отклонение аз обаче ви пускам един линк. До одеве го четох ... просто не съм чувала за това и ми беше доста интересно да го прочета. Започва гадничко (поне за мен), но ... може и да е полезно за някой ... защото колкото и да съм недоверчива, и аз мисля, че всичко започва от главата ... ... за хубаво или лошо, ама е така. А, и да добавя, че няма да споря с никой. Както и че може да ме мислите за луда ... все тая в случая.
https://sites.google.com/site/german...vu-s-d-r-hamer
Отговори с цитат
  #3886  
Стар 14th July 2013, 12:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Обаче не знам дали тази негова заблуда за жените не е и при доста други мъже. За него половината от тях гледали само парите и тва им било най важният фактор, когато избират мъжа, наложи се да му обяснявам доста неща, които аз съм разбрал и съм сигурен, че са самата истина. !
Пуфпаф ще прозвучи малко като заучена фраза и тъпо клише, но не всички жени търсят пари, има мъже, което друго не могат да предложат. А и тези мъже като твоя братовчед такива си ги търсят. На мен също ми е правено неприлично предложение и съм била сваляна с показност на пари. Един чичо ме сваля, аз го режа от доста време (това беше преди време), идва един ден сяда до мен и ми вика-"чакай да ти покажа един sms" и ми показва съоб. че в личната му банкова сметка са преведени еди колко си пари. И аз му викам "май убърка съоб. това какво ме касае мен." той ми заобяснява как тези пари ще са и мои и как живот ще си живея с него. баща ми е митничар пенсиорер и нали винаги митничарите са ги смятали за богаташи и въпреки че моя баща работеше на малка митница и въобще не е богаташ аз му отговорих на този господин-" ти май забрави че съм митничарска щерка, на мен парите не са ми проблем". Та някои мъже точно по този начин свалят жените. А братовчед ти да се поогледа и настрани, има множо жени, които не търсят пари и просто да си смени вкуса към жените.
Много мъже плюят жените, заради нещо си (примерно курви били) и винаги ,обаче, харесват и се влюбват точно в такива жени. (То всеизвестната градска курва, която се слави така, обаче то натам лети). Така , че проблема не е в жените, а е в "телевизора" на братовчед ти.
Отговори с цитат
  #3887  
Стар 15th July 2013, 14:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Инка, това което си показала, като цяло за мен поне е известно, че стреса е един от основните фактори за онкологичните проблеми, тука обаче в статията опитват да обяснят принципът, как това се получава.

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Пуфпаф ще прозвучи малко като заучена фраза и тъпо клише, но не всички жени търсят пари, има мъже, което друго не могат да предложат. А и тези мъже като твоя братовчед такива си ги търсят. На мен също ми е правено неприлично предложение и съм била сваляна с показност на пари. Един чичо ме сваля, аз го режа от доста време (това беше преди време), идва един ден сяда до мен и ми вика-"чакай да ти покажа един sms" и ми показва съоб. че в личната му банкова сметка са преведени еди колко си пари. И аз му викам "май убърка съоб. това какво ме касае мен." той ми заобяснява как тези пари ще са и мои и как живот ще си живея с него. баща ми е митничар пенсиорер и нали винаги митничарите са ги смятали за богаташи и въпреки че моя баща работеше на малка митница и въобще не е богаташ аз му отговорих на този господин-" ти май забрави че съм митничарска щерка, на мен парите не са ми проблем". Та някои мъже точно по този начин свалят жените. А братовчед ти да се поогледа и настрани, има множо жени, които не търсят пари и просто да си смени вкуса към жените.
Много мъже плюят жените, заради нещо си (примерно курви били) и винаги ,обаче, харесват и се влюбват точно в такива жени. (То всеизвестната градска курва, която се слави така, обаче то натам лети). Така , че проблема не е в жените, а е в "телевизора" на братовчед ти.
Брачеда е много добър човек с добро сърце, но просто е заблуден, ама то това за значението за парите, като фактор и то първостепенен за жените за избора им на мъж е един мит, които просто си се предава между хората и има не малко заблудени. Такива жени има, но те са много малко, наистина много малко. Фактора пари може да е важен и това е нормално за всяка жена дори, защото те мислят и за семейство, всяка би искала най доброто за децата си, но за повечето жени това не определящият фактор, тоест няма как да са с някой мъж, само заради парите, ако няма любов, ако няма привличане. Такова нещо, като платена любов не съществува !

Този твоя чичко, дето така се е опитал да те купи е от най големите злета, защото дори няма и фантазия и тактичност, а неговото е направо смешна история, виж ми сметката колко пари има и искам да те купя хаха, този е бил много зле. Аз дори съм си фантазирал, ако примерно спечеля някой милион от тото и стана богат изведнъж, но не съм обвързан и съм си мислил, как ще опитам да скрия това, че имам толкова пари, докато не си намеря жена, която да ме хареса и без да съм богат и в един момент, когато знам, че тя истински ме обича да и споделя, че имам пари и тва наистина съм си го мислил.

Защото тези жени, колкото и да са малко, те сами търсят такива мъже и ги преследват, а пък нали знаете, че на мъжете една жена лесно може да му завърти главата, просто сме си такава природа, а вие имате много силни оръжия !

Няма лошо една жена да гледа мъжа, дали е богат или не, въпроса е да не е това единственият критерии за избор на мъж, защото какво лошо има ако тя си намери хем богат, красив и добър мъж. Проблема е при тези, които могат да изберат някой, който е много богат, но да нямат никакви истински чувства към него ! Но това са си техни лични решения и мен слабо ме интересуват и все пак щом са щастливи всичко е ОК, аз поне за мен си съм си спокоен, че тъй като не съм богат, която и да ме вземе, то ще е според качествата ми като човек, а не според банковата сметка.
Отговори с цитат
  #3888  
Стар 16th July 2013, 10:36
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

на тоя споменатия 2 пъти чичко номера не е минал при Шоки, не е минал и при следващата, ама е вързал на третата.
Днес сутринта в некв сутрешен блок Цветелина Янева обясняваше колко много си харесва Делян Пеев(ски), който едва ли я е свалил рецитирайки поезия - просто предлагането се определя от търсенето..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #3889  
Стар 16th July 2013, 11:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пуф хич не си прав,пълно е с женски,които търсят и гледат портфейла в мъжа.Даже има сделки,които се сключват между такива мъже и жени,които се продават по този начин.Примери бол.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3890  
Стар 16th July 2013, 12:25
Lorretta Lorretta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Град: София
Мнения: 33
По подразбиране

Всичко е в подхода към определен човек. Ако мъжете изтъкват парите си на първо място то почти винаги няма какво друго или ако има те не знаят за него. В единия случай са имали проблемно детство в другия са с ниско самочувствие (едното е в следствие от другото). Да се върнем на подхода ако той подходи с портфейла си ще получи само големи разходи. Дори и да излъже някоя да се омъжи за него тя пак ще си ходи по други мъже. повечето такива мъже не търсят сериозна връзка, а просто да се похвалят че имат бройка и това е не защото това искат а защото си мислят че това е готино и ще ги извиси в мъжкото съсловие.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:06.