IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3991  
Стар 9th January 2016, 16:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Пуф ... ти направо ме срази ... мислех, че при теб всичко е ок (беше споделил, верно отдавна, че имаш любов до себе си и така се радвах за теб; всеки човек заслужава това; не че винаги е щастие и рози, то е невъзможно да е така). Душевната болка е гадна, не минава лесно и даже може да промени човек. Надявам се теб да не те е променила, поне не в гадния смисъл. Аз ти пожелавам здраве и късмет! Също и душевен мир! Айде, дано за всички ни тази година е по-добра!
В живота съм се убедил, че щастието, любовта и всички хубави неща не зависят от това дали човек заслужава или не. Много примери има на човешки съдби, на хората които са много добри, раздават се, даряват щастие, обич, помагат на всеки и правят света по добро място за живеене, но това не означава, че тези хора ще има щастлив живот и ще им се случват само хубави неща и никога няма да страдат.

Тоест нещата в живота не се случват според това кой какво е заслужил, а по скоро е въпрос на късмет и съдба. Моята просто е такава да губя най-хубавите неща в живота си. Изгубих най-добрият си приятел, а той беше толкова млад, беше добър и заслужаваше да живее и да е щастлив. Изгубих най-любимата си котка, за пръв път ми се случи да имам котка, която можеше да обича, нещо което е присъщо за кучетата, тъй като котките са по различни, но тази беше уникална.

Още повече се привързах след като имаше проблем като малко, карах го на доктор всеки ден да му слагат инжекция в оченцата, защото не виждаше и можеше така да си остане ако не се лекува. Толкова много го обикнах и един ден то просто изчезна, не се върна, а толкова много си го обичах.

Изгубих и нещо, което обикнах повече от всичко на света, нещо за което бих дал живота си ако се наложи, това нямаше нищо общо с чувства които съм изпитвал преди, това вече беше нещо истинско, дълбоко и душевно. Полетях високо, изпитах неща които преди не бях изпитвал емоционално, почувствах какво е това да си щастлив, но това е било само, за да може да падна от по високо и болката да е най-голяма.

Дали не плащам нещо за предишни животи, вече не знам какво да мисля.
Вече не търся и отговори от които само ще боли, дали закъснях, дали съм бил недостоен, аз все още нямам собствено жилище там където живееше тя, може да има и други неща, които ми липсват, аз няма как да знам всичко.

Не пожелавам на никой да изпита тази болка, но добре, че бях силен, никога не бях водил такава битка в себе си и не стигнах до лекари и антидепресанти, на моменти бях много близо и това да направя. Сега искам само спокоен живот и да съм здрав, защото не е проблем да нямам щастие, лошо е когато има болка и страдание. Аз съм прекалено чувствителен и сега само се моля на спокоен живот и здраве.

Вече нямам съмнение, че съдбата ми е такава и ще взема мерки, поне да не изпитам тази болка отново. Искам спокоен живот и здраве и да мога да правя това което най-много обичам, да помагам на хората, да дарявам щастие, а това са неща които също ми носят радост.
Отговори с цитат
  #3992  
Стар 10th January 2016, 09:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
В живота съм се убедил, че щастието, любовта и всички хубави неща не зависят от това дали човек заслужава или не. Тоест нещата в живота не се случват според това кой какво е заслужил, а по скоро е въпрос на късмет и съдба.
Изгубих най-добрият си приятел, а той беше толкова млад, беше добър и заслужаваше да живее и да е щастлив.
Изгубих най-любимата си котка ...толкова много го обикнах и един ден то просто изчезна, не се върна ...
Да, знам че не е според заслугите, тоест не е честно и справедливо, но понеже съм Везни и винаги много се паля, когато на добри хора им се случи нещо гадно.
Не знам дали си забелязал, че добрите хора си отиват по-рано от този свят. И за да имам обяснение съм си решила, че това е тяхната награда. Горко ни на нас, че оставаме без тях.
Котката ... котарак ли беше? Понеже те са си скитници по душа и ... дано е жива и щастлива (макар и без теб).


Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Изгубих и нещо, което обикнах повече от всичко на света, нещо за което бих дал живота си ако се наложи, това нямаше нищо общо с чувства които съм изпитвал преди, това вече беше нещо истинско, дълбоко и душевно. Полетях високо, изпитах неща които преди не бях изпитвал емоционално, почувствах какво е това да си щастлив, но това е било само, за да може да падна от по високо и болката да е най-голяма.
Не пожелавам на никой да изпита тази болка, но добре, че бях силен, никога не бях водил такава битка в себе си и не стигнах до лекари и антидепресанти, на моменти бях много близо и това да направя.
Вече нямам съмнение, че съдбата ми е такава и ще взема мерки, поне да не изпитам тази болка отново.
Тук съжалявам за загубата ти, но ... явно това не е била твоята половинка. Затова трябва да продължиш да търсиш. С последното ти изречение ... не се затваряй прекалено в себе си само и само за да не изпиташ такава болка отново. Защото така ще изпуснеш шансове в живота си, тоест сам ще си слагаш спирачка. Поне според мен е така.
Никакви лекарства при такива ситуации! Психолози - може, разговори с приятели - трябват, но лекарства - забранявам! Ти ще се справиш, вече почти си успял. Времето е най-доброто лечение в случая.
Отговори с цитат
  #3993  
Стар 10th January 2016, 11:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуф, ето на какво попаднах във Фейсбук:

1. Когато човек е беден, поне си мисли, че мангизите могат да оправят всичко. Ала когато си богат, не можеш да си кажеш, че всичко ще се уреди с още една спортна кола, чифт обуща за дванадесет бона или ако преспиш с още една манекенка. Когато си богат, нямаш вече никакво оправдание. Затова и всички милиардери са на антидепресанти: те не са в състояние да накарат вече никого да мечтае, дори и себе си.

2. От раждането до смъртта животът ни е включен на автопилот и трябва нечовешка смелост, за да промениш курса. На 20 години си въобразявах, че зная всичко за живота. На 30 разбрах, че не зная нищо. Прекарал бях десет години в учене на всичко онова, което в последствие трябва да отучвам.

3. Животът е сайтком: поредица от сцени, които се развиват сред едни и същи декори, с почти същите действащи лица и чийто следващ епизод очакваш с нетърпение, белязано от известно затъпяване.

4. Каква е разликата между това да обичаш и да се преструваш,че обичаш, при положение че успееш да излъжеш самия себе си.

5. Удоволствието си има предимство: за разлика от щастието то съществува.

6. Да заминеш - ето една дума, която твърде рядко бива осъществена на дело. Думите не бива да се мечтаят, а да се живеят.

7. В живота има само една голяма любов, всички преди нея са подготвителен етап, а всички след нея – опит за връщане на изгубеното; голямата любов е сега или никога.

8. Нямаме право да бягаме от щастието. Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно.

9. Най-прекрасните празници са тези, които се случват вътре в нас.

10. Човек трябва да вземе решение: или да живее с един човек, или да го желае. Не може да желае нещо, което има. Това е противоестествено.


Съгласна съм с 1,4,5,6, а 8 и 10 - ако са верни става страшно.
Отговори с цитат
  #3994  
Стар 10th January 2016, 17:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Искам да не мисля за това вече, живота продължава, нека да има здраве само, другите неща те просто се случват. Като говоря за здраве се сетих от това което съм чел във форума, че titi1 имаше проблеми със здравето, а то е най-важно от всичко и сега е писала, че не е и била добра миналата година, дано само не е свързано със здравето нещо, то е най-важно от всичко.

Нека си говорим за по приятни неща. Ето нещо интересно което прочетох, даже доста интересно

http://lechenie.bg/zashto-za-mazhete...zhenski-gardi/

Аз не бих спорил с немски учени, а мъжете които имат жени с готини цици са щастливци, но това същото в статията ще важи и за дупетата, поне за мен.
Ето за това света сега е по хубав от колкото едно време, когато жените са се обличали със 100 ката дрехи. Сега си е друга работа, къси полички, токчета мокчета с една дума красота
Отговори с цитат
  #3995  
Стар 12th January 2016, 09:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Още не съм прочела статията, но това съм го чувала и съм запомнила, че и за жените е доста полезно да гледат женски гърди ... така че ... имам си извинение.
Дааа, това, което съм чела е нещо подобно. Тази статия накрая малко се обърква с превода, ама нейсе ... И да, съгласна съм, че трябва да важи и за дупетата ... трябва да се стремим всичко да бъде 6, даааа.

Последно редактирано от ina.ina : 12th January 2016 на 09:12
Отговори с цитат
  #3996  
Стар 16th January 2016, 10:07
Аватара на megatone
megatone megatone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Защо не виждам аватарите на потребителите когато се логна? Някаква настройка ли е?
Отговори с цитат
  #3997  
Стар 16th January 2016, 10:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от megatone Виж мнението
Защо не виждам аватарите на потребителите когато се логна? Някаква настройка ли е?
А преди да се логнеш виждаш ли ги?
Отговори с цитат
  #3998  
Стар 16th January 2016, 11:30
Аватара на megatone
megatone megatone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Да, ако не съм логнат ги виждам. Явно е някаква настройка, но не я намирам.
Отговори с цитат
  #3999  
Стар 16th January 2016, 15:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от megatone Виж мнението
Да, ако не съм логнат ги виждам. Явно е някаква настройка, но не я намирам.
Шантово. Не виждам логика въобще да има такава настройка.
Отговори с цитат
  #4000  
Стар 16th January 2016, 15:44
Аватара на megatone
megatone megatone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Така си е. Има ли тук някакви модератори или администратори, които да попитам?
Ина, ти ли си на аватара ти?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:29.