IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3761  
Стар 16th April 2014, 14:46
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Да Пуф, позна - от жени е това отношение.На 30 съм да. Ина и мен ме е срам в такива моменти.Но всеки със собствените си стандарти.
Отговори с цитат
  #3762  
Стар 16th April 2014, 15:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи аз сега ще се изкажа като една видна столична кифУа, НО! ..... струва ми се, че или живеете в 60те години на миналия век, или обкръжението ви е такова (не искам да цитирам къде се подвизава такова обкръжение). В големите градове жените се поддържат и след 40. На родителска среща на сина ми всички БЕЗ изключение майки са около 40 (+- 2,3 години) и ВСИЧКИ до една изглеждат повече от добре за възрастта си.

За 30 пък да не говорим въобще.... 50 сигурно ще е чалиндж, защото настъпват и хормонални промени... по-трудно е да поддържаш тЕло но не невъзможно.


През май шЪ чукна 39, не съм мръднала от килограмите и формата, в която съм била на 25.. 30.
Отговори с цитат
  #3763  
Стар 16th April 2014, 18:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

^^ Любопитството взе да ме човърка, някой крие нещо, но шансовете да го видя точно аз, са нищожно малки
Ама дет има една приказка - "Очи пълни, ръце празни" , и май е по-добре нищо да не виждам.

Не съм много съгласен, че чак толкова много жени се поддържат, а съм забелязал, че има и жени за които поддържането е най-вече от врата на горе. Лицето е важно, ама ако тялото е зле, общата картина и тя ще е зле.

За хубава кожа най-важното нещо е вътрешната чистота и здраве, защото токсините са най-големият враг на красотата и въобще на здравето на човек. Хубавият секс също прави жената по красива и разбира се и щастлива. То даже няма как един човек да изглежда много добре ако е нещастен, това се отразява и на кожата и на цялото му излъчване.

Веднага се сетих и за най-секси бабчето в България, някои и се подиграват, защото не се обличала като другите баби, ама по важно е какво мислят дедовците , то е ясно, че другите баби само и завиждат.

На 74г. а такова секси краче показва пу пу, чак и в моята душа нещо трепва
Обаче баба Лили е доста умна, защото със тази прическа с бритонче си е спестила доста хилядарки за козметични интервенции по челото. Едва ли има друга жена в България с повече ботулинови токсини в тялото от нея, които са и вкарани през годините.

Е за това говорим -

Баба Лили 1

Баба Лили 2

Баба Лили 3

Е тая снимка обаче направо ми раздвижи кръвчицата, имаше един лаф - "дърта дърта, ама се озърта" хаха, а те нек да и се смеят другите баби.
Направо не ми се мисли на млади години каква фурия ще е била, много сексуална жена ми се вижда !

Баба Лили лудница
Отговори с цитат
  #3764  
Стар 16th April 2014, 18:59
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Лиле, стига сега си ме ошашквала такаааа
аз мисля и на 50 да съм ток и жица, ти ми говориш че ставало по-трудно.
Ми добре де, щом на 40 става, що да не става и на 50, кое му е по-трудното, това че влизаме в критиката лиии?

Ти ми се оказа наборка и аз след два месеца чукам 39
Отговори с цитат
  #3765  
Стар 16th April 2014, 22:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

По-трудно е Тите, да заради критическата. И аз така съм се запътила и на пейсе да съм ток и жица, да чукам на дърво! Ооооооооо набори сме начи
Отговори с цитат
  #3766  
Стар 17th April 2014, 13:12
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението

Ти ми се оказа наборка и аз след два месеца чукам 39
Е добре де, не можеше ли друга дума да се използва в случая, не не ме разбирайте погрешно, моето подсъзнание въобще не такова каквото си мислите


Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
По-трудно е Тите, да заради критическата. И аз така съм се запътила и на пейсе да съм ток и жица, да чукам на дърво! Ооооооооо набори сме начи
Ето пак, еми тва е, понякога и подсъзнанието определя с какви думи да се изрази човек, мисълта тече на две нива

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Кефя ти се на нахъсаността! Обаче ти и вярвам! Сигурна съм, че ще успееш!
Ако искаш да си чукнем една среща след 50 години в пенсионерския клуб, да ти покажа, че не си правя майтап !
Отговори с цитат
  #3767  
Стар 17th April 2014, 13:14
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ооооох, тва горното много ме разсмяяяя

Отговори с цитат
  #3768  
Стар 21st April 2014, 12:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Начи аз сега ще се изкажа като една видна столична кифУа, НО! ..... струва ми се, че или живеете в 60те години на миналия век, или обкръжението ви е такова (не искам да цитирам къде се подвизава такова обкръжение). В големите градове жените се поддържат и след 40. На родителска среща на сина ми всички БЕЗ изключение майки са около 40 (+- 2,3 години) и ВСИЧКИ до една изглеждат повече от добре за възрастта си.
Ами не съм от голям град, да. За поддръжката ... не знам дали зависи от голям или малък град ще си, нещо не ми се вярва да зависи. Родителската среща - да, ама ти там не ги виждаш по бански. Щото с дрехи почти всеки изглежда добре.
Пък за годинките - с тялото ми се струва по-лесно ще се справи човек, отколкото с бръчките и промяната в кожата въобще.
Отговори с цитат
  #3769  
Стар 21st April 2014, 13:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Честит Великден на всички!
Живи и здрави, все така да пишем тук.
Отговори с цитат
  #3770  
Стар 21st April 2014, 13:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако искаш да си чукнем една среща след 50 години в пенсионерския клуб, да ти покажа, че не си правя майтап !
Въх, мале ... ако съм жива, ще довтасам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:20.