IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 20th July 2014, 15:08
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

ТитетУ и ЛинетУ ако се поразголят, с тез жУвотни дето са на аватарите.... Какви фотосесии ще станат....Мауе, мауееее!

От днес нататък, всяка мацка дето търси съвет за кубици - дибидюс моля!
Така някак си се добива по-цялостна представа, какво ще е най-доброто за нея.
А и ако има нужда от някаква пластика на шушата, да я посъветваме своевременно, та да се мине с един масраф.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #822  
Стар 20th July 2014, 19:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
Йеха, тука пак се е заформил купон. Що са възмущавате от снимките ве? То това си е изкуство. Не секи може да излезе кат глътнал бастун...или там каквото има под ръка за гълтане. Хубаво беше да видим, че сичко си има жената. И сичкото е убаво. И е с епилирана шун$а. То като гледаме на другите циците, как да знаем дали не са забравили да окосят полянката, а? Мисля, че е редно да покажат повече информация по въпроса... за тяхно добро е. Се пак ни са знай кой може да попадне на тез снимки. Може некой продуцент да е, па макар и на филми за възрастни.....ама се пак продуцент.
И да попитам, само колкот да поддържам разговора де, тез нянки подмускОлно ли са?
И продължаам да си говорим, че сега ми е паднАло. То кат фана микрофона и нема пускане.
Шоки, както често става, казва нещата така, все едно ми чете мислите, а Уиуето, нал мий слабос', пак ма разсмива до съузи.


Аз не виждам проблем, че със гърдите е показана и шушата при това с добре окосената ливада ! Вие щот не сте си окосили полянката и за тва ви е срам да си я покажете. Ами то ако е буринясало всичко, ще я криете много ясно, но няма нужда да я криете, то от храсталаците нищо няма да се види и да я покажете

Аз мисля, че е добре всички да си покажете шушите и да се направи един конкурс "Мис тутурутка" и да видим коя има най-красивата шуша

За мен буринясала шуша е все едно сладолед във фунийка покрит с косми, вие бихте ли яли такъв сладолед, то само като го погледнеш и апетита ти изчезва ? Гърдите и шушата си вървят в комплект така,че трябва да се показват и двете !

Специално за вас дамите съм ви намерил галерия със прически и може да си харесате нещо и за вас и после кажете, че не ви мисля доброто и за вашите шуши

Само за лица над 18год. !!!

Ще ги сортирам галерии от тези които по не ми харесват към по хубавите !

1. https://pubicstyle.files.wordpress.c...sgallery_2.jpg

2. https://pubicstyle.files.wordpress.c...ldgallery2.jpg

3. https://pubicstyle.files.wordpress.c...inegallery.jpg

4. https://pubicstyle.files.wordpress.c...compendium.jpg

5. https://pubicstyle.files.wordpress.c...ildgallery.jpg

В първата галерия на горният ред най-вдясно и на последния втората в десният край, ако някоя ми покаже това на живо и аз преди това да съм се натопорчил здраво, после една седмица ще сънувам кошмари и ще трябва да ходя да ми баят, че няма да мога да го вдигна след това.

В другите галерии обаче има страхотни прически с удоволствие да ги
Отговори с цитат
  #823  
Стар 20th July 2014, 19:09
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Напоследък и на мен ми прави впечатление, че много изперка народа ...)))
Или форума ги привлича изперкалите, незнам !
Не е нормално тва, хора, не е нормално ....

А Пуфислав и той изперка тотално )))
Отговори с цитат
  #824  
Стар 20th July 2014, 19:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

По добре луд и щастлив, от колкото вечно спазващ глупавите стереотипи и вечно нещастен !
Отговори с цитат
  #825  
Стар 20th July 2014, 19:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението

А и ако има нужда от някаква пластика на шушата, да я посъветваме своевременно, та да се мине с един масраф.
Незнам за друго ама шушата горката има нужда от алергозанче или нещо, щото горката от епилацията ли, от що ли цялата обрината

Ма то бърза да се снима с обрива , че да се показва....ееееее, не бива тъй бе мацоооо
Отговори с цитат
  #826  
Стар 21st July 2014, 11:31
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
По добре луд и щастлив, от колкото вечно спазващ глупавите стереотипи и вечно нещастен !
точно така
Отговори с цитат
  #827  
Стар 24th July 2014, 14:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей изпокрихте се, дали не се изплашихте от тея п....ки дето пуснах или си печете дупенцата и бомбите нейде по плажовете

Някоя мацка няма ли да ни покаже PIP-ките си, хайде момичета не се срамувайте


Отговори с цитат
  #828  
Стар 25th July 2014, 15:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това обаче е моето мнение, но за мен е безумие, голямо безумие да пипаш тези прекрасни гърди !
Не само това, ами и по големи от тези гърди няма да ти стоят добре на това фино тяло, докато сегашните са ти просто перфектни като размер !!!
Като гледам голямо шоу съм изтървала, но то така е, като ме няма ... тю, изък!
Обаче се доверявам на мнението на Пуф. (То аз и без това хич не си падам по големите за тялото гърди)
Отговори с цитат
  #829  
Стар 25th July 2014, 15:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ако в момента не си правиш още нейкид селфита, моля съсредоточи се, намери си паспортите на имплантите и ако не са PIP не ги сменяй.
ПС.... мноо се напънах, ма тва е 'сичко, с което мога да помогна в конкретния случай
И тук се доверявам изцяло!

Последно редактирано от ina.ina : 25th July 2014 на 15:43
Отговори с цитат
  #830  
Стар 25th July 2014, 15:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това го усетих като лек полъх на завист
Ама може и моя ветропоказател да се е повредил, но в момента датчиците това ми показват

... ми то на плажа тогава всички жени по монокини трябва да ги вкарат в психодиспансера
Не е завист, просто жените не реагират като мъжете на голи снимки. Аз специално ако пък снимките са от мъж ... бих го убила. (или поне желанието ми ще е такова. )

Пък за Лилян, ако помня правилно - беше писала, че преди операцията си е перкала по монокини на плажа, така че Ич не си прав.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:30.