IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 28th December 2015, 00:18
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте, момичета! Отдавна следя форума и на база цялата информация, мисля също да се доверя на д-р Пеев, за когото прочетох при вас толкова добри отзиви. Бихте ли ми казали, колко време след операцията мога да тръгна на работа, болезнен ли е периодът след нея? Също така, каква е стандартната цена при него и реални ли са тези оферти на половин цена в Офертомаг? Благодаря ви предварително и се извинявам, ако повтарям теми
Отговори с цитат
  #702  
Стар 28th December 2015, 11:51
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimeto9290 Виж мнението
Здравейте момичета, бях на консултация при доктора спрях се на анатомични 450 кубика. Но ме притеснява разреза под гърдата дали много си личи. Ако може да ми изпратите на лично или на пощата снимки но оперирани да видя колко е голям белега и дали много си личи.
mimeto_9290@abv.bg
Мимето, белег винаги ще има, няма как да се заличи напълно, хубавото е, че като си изправена се пада в гънката и няма как да се види, но вече в легнало положение не можеш го скри. Стои като бяла тънка чертичка, 4-5 см
Отговори с цитат
  #703  
Стар 28th December 2015, 21:52
mimeto9290 mimeto9290 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря за информацията
Отговори с цитат
  #704  
Стар 28th December 2015, 22:23
azirida azirida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Момичета, имам едно питане минаха вече повече от два месеца от моята операция, но гърдите ми все още седят неподвижни от средата до основата. Имам впредвид, че когато легна се мести само моята част от гърдата, а отдолу импланта не. Да очаквам ли след време да се отпусне и самия имплант или при подмускулното поставяне няма как да стане. Имам две приятелки, които са с надмускулно и като си хванат гърдите съвсем спокойно могат да си ги събират, раздалечават и местят, а при мен просто не помръдват и това ме побърква
Отговори с цитат
  #705  
Стар 29th December 2015, 09:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от azirida Виж мнението
Момичета, имам едно питане минаха вече повече от два месеца от моята операция, но гърдите ми все още седят неподвижни от средата до основата. Имам впредвид, че когато легна се мести само моята част от гърдата, а отдолу импланта не. Да очаквам ли след време да се отпусне и самия имплант или при подмускулното поставяне няма как да стане. Имам две приятелки, които са с надмускулно и като си хванат гърдите съвсем спокойно могат да си ги събират, раздалечават и местят, а при мен просто не помръдват и това ме побърква
По принцип промени има до 6-тия месец, така че ще си почакаш още. А твоите две приятелки, които са с надмускулни кога са оперирани?
Отговори с цитат
  #706  
Стар 29th December 2015, 09:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Здравейте, момичета! Бихте ли ми казали, колко време след операцията мога да тръгна на работа, болезнен ли е периодът след нея? Също така, каква е стандартната цена при него и реални ли са тези оферти на половин цена в Офертомаг?
Ако работата ти е лека, според мен след 5-6 дни можеш да си ходиш на работа. Ще си малко като робот (схваната), но то и вкъщи ще си така. Основно не трябва да си вдигаш ръцете нагоре и да не носиш тежко.
За цените в Офертомаг най-добре се обади и си питай.
Отговори с цитат
  #707  
Стар 30th December 2015, 11:57
Nadejda1989 Nadejda1989 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета, и аз се интересувам от др.Пеев. виждала съм мн неоспешни операции от др лекари и ме е страх. Може ли да ми пратите снимки и на мен nadejda_koeva89@abv.bg
Отговори с цитат
  #708  
Стар 2nd January 2016, 16:16
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте момичета и честита нова година,на всички ви желая преди всичко много здраве,щастие и само поводи за усмивки и радост.Бих искала да попитам оперираните момчета при Доктор Пеев ,предстои ми операция на 13,01,какви са точно изследванията който искат преди операция. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #709  
Стар 4th January 2016, 09:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Бих искала да попитам оперираните момчета при Доктор Пеев ,предстои ми операция на 13,01,какви са точно изследванията който искат преди операция. Благодаря предварително
Би трябвало да са ти дали списък за изследванията, които са им нужни. Задължителни са: пълна кръвна картина и мамография на млечни жлези.
Отговори с цитат
  #710  
Стар 4th January 2016, 12:16
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Аз питам, защото между последната консултация и операцията има само 2 раб дни и ми се иска, ако има нещо което изисква повече време да го направя сега,иначе тогава ще ми предоставят листа с изследвания.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:41.