IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 20th January 2016, 16:10
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Lady_A , честита нова придобивка!
Д-р Пеев ли те оперира, доволна ли си? Анатомични ли си сложи или кръгли? На мен ми предстои след две седмици
Бързо възстановяване ти пожелавам!
Отговори с цитат
  #732  
Стар 20th January 2016, 16:13
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Аз съм с кръгли - така бях решила, че искам - най-вече че има малко повече рискове при анатомичните. Сега обаче вече не е така и бих предпочела анатомични.
Най-добре си направи още една консултация - за твое спокойствие. Иначе високия профил няма общо със сливиците, т.е. с това къде ще са имплантите - може да ти ги сложат по-надолу или по-нагоре - гледат да се центрира зърното, т.е. нито да сочи надолу, нито да гледа нагоре.
Направихме консултация по телефона и вече съм по-спокойна, все пак си остана това, което бяхме избрали-кръгли. А ти защо си промени мнението за своите? Мисля, че е въпрос на вкус, аз също на този етап харесвам кръглата форма, но и много зависело от изходната точка, доколкото разбирам...
Отговори с цитат
  #733  
Стар 20th January 2016, 16:20
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Lady_A , честита нова придобивка!
Д-р Пеев ли те оперира, доволна ли си? Анатомични ли си сложи или кръгли? На мен ми предстои след две седмици
Бързо възстановяване ти пожелавам!
Благодаря,да, той е моя Док С анатомични съм и за сега съм доволна,ясно ми е,че доста време има докато станат окончателно това което трябва да са,но все пак Успех на твоята операция
Отговори с цитат
  #734  
Стар 20th January 2016, 17:30
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Благодаря,да, той е моя Док С анатомични съм и за сега съм доволна,ясно ми е,че доста време има докато станат окончателно това което трябва да са,но все пак Успех на твоята операция
Супер, браво, и аз на него залагам.
Надявам се да не е толкова болезнено, колкото съм чела различни мнения. От Бургас съм аз и на другия ден-път, ама дано да се търпи
Отговори с цитат
  #735  
Стар 20th January 2016, 18:02
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Аз лично се бях настроила доста да ме боли,но не е кой знае какво,макар че всеки има различен праг на болка,моя съвет е да останеш на следващата вечер някъде в София или в клиниката,ако се разбереш с тях,100 лв е на нощ ,за толкова дълъг път след това е малко кофти,аз съм от Варна и на следващия ден останахме в София и чак вечерта на по следващия летяхме до Варна,тогава бях ок но след изписването си бях дост ,замаяна,отпусната и дори самото пътуване до София ми дойде много.
Отговори с цитат
  #736  
Стар 20th January 2016, 18:08
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Аз лично се бях настроила доста да ме боли,но не е кой знае какво,макар че всеки има различен праг на болка,моя съвет е да останеш на следващата вечер някъде в София или в клиниката,ако се разбереш с тях,100 лв е на нощ ,за толкова дълъг път след това е малко кофти,аз съм от Варна и на следващия ден останахме в София и чак вечерта на по следващия летяхме до Варна,тогава бях ок но след изписването си бях дост ,замаяна,отпусната и дори самото пътуване до София ми дойде много.
Мерси за съвета!
След колко време се почувства вече по-добре, работоспособна?
Отговори с цитат
  #737  
Стар 20th January 2016, 18:23
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Ами в понеделник бях в офиса,туко що кола карах,но мисля че в събота вече бях ок,операцията беше в сряда,но пак ти казвам при всеки различно
Отговори с цитат
  #738  
Стар 21st January 2016, 09:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Момичета да попитам,днес е де факто 7 ден след операцията /13,01/ имах температура само деня след нея,сега я меря 37 точно,но от снощи и леко покашлям,леко се притеснявам,нормално ли е ?
Нещо не ти се виждат мненията, но като щракнеш на бутона Цитат, та се чете.
Как си днес с температурата? По принцип бързо и лесно ли вдигаш температура?
От студа е нормално да имаш мускулни контракции на гърдите ... особено пък в този студ. Почти всеки има в началото.
Отговори с цитат
  #739  
Стар 21st January 2016, 09:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
... А ти защо си промени мнението за своите? Мисля, че е въпрос на вкус, аз също на този етап харесвам кръглата форма, но и много зависело от изходната точка, доколкото разбирам...
Ами все ми се струва, че анатомичните биха стоели малко по-естествено. Пък и нали всеки иска това, което няма.
Отговори с цитат
  #740  
Стар 21st January 2016, 09:59
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Нещо не ти се виждат мненията, но като щракнеш на бутона Цитат, та се чете.
Как си днес с температурата? По принцип бързо и лесно ли вдигаш температура?
От студа е нормално да имаш мускулни контракции на гърдите ... особено пък в този студ. Почти всеки има в началото.
Снощи направо си ме събори ,вдигнах до 38,3 кихам, сополки доволно,изобщо чудничко,днес съм с 37,2 та чакам температурата да убие гадината в мен.Говорих с личния лекар ,каза,че явно нещо съм лепнала,т.е че не е от операцията.Днес си останах в нас,да си се потя на воля ,ама е ужасно гадно,както казах снощи на моя мъж,не стига дето съм след операция,сега и се разболях ама съм и в цикъл )) пълна лудница
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:47.