IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #751  
Стар 22nd January 2016, 10:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elllllll Виж мнението
Чета ви коментарите момичета и се връщам две години назад,емоция си е.На 29.01 ще станат 2г.Д-р Пеев е страхотен хирург и човек,спокойно може да се отпуснете и да му се доверите .Успех на всички които им предстои))4
Макар и предварително: Честито ти, Ели! Доволна ли си към днешна дата?
Отговори с цитат
  #752  
Стар 25th January 2016, 10:23
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Аз да ви се оплача, момичета. Онзи ден споделих с една моя "тунингована" позната, че съм се спряла на д-р Пеев и тя ми се накара. Не го била чувала този доктор, нейна приятелка си направила операция преди няколко месеца за 4000 лв (не се знае хирургът) и гърдите й били ужасно направени, не били за показване. За да спестя някой лев съм рискувала да се обезобразя за цял живот. Много се ядосах значи, повече на никой няма да споделям за намеренията ми. Ще си следя форума, ще събирам мнения от първа ръка и занапред ще си коментирам само с вас.
Отговори с цитат
  #753  
Стар 25th January 2016, 11:00
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета! Моята операция ще се наложи да я отложа за края на февруари,заради цикъла си,който измести датите си отново.дала съм капаро..мислите ли че ще има проблем?днес или утре ще звънна на доктора.
Отговори с цитат
  #754  
Стар 25th January 2016, 11:07
aneliaaa aneliaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 12
По подразбиране

Lady_A честитооо...
Искам да те попитам излизането от упокойката как беше и даваха ли ти начесто обезболяващи,макар че четейки коментарите ти ти си голям герой ☺
Отговори с цитат
  #755  
Стар 25th January 2016, 13:22
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneliaaa Виж мнението
Lady_A честитооо...
Искам да те попитам излизането от упокойката как беше и даваха ли ти начесто обезболяващи,макар че четейки коментарите ти ти си голям герой ☺
Мерси да ти кажа нямам никакъв спомен,спях през цялото време и да,слагаха всякакви неща включително и обезболяващи,доста физиологичен серум минава през теб,аз съм била с 5 банки и на следващия ден още една,за да не се обезводня,иначе всичко ми беше в сън,дори като се прибрах продължих да спя,и така до 3-я ден,тогава всичко почна да си идва по местата,днес ми е 12 ден мисля вече да махам и лепенките,тъй като с Док се разбрахме да се видим чак в края на февруари,сега се оправям самаКато се замисля,изписаните ми обезболяващи така и си стоят,реших ,че няма смисъл да се дрогирам след като се търпи.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 25th January 2016, 17:08
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
Аз да ви се оплача, момичета. Онзи ден споделих с една моя "тунингована" позната, че съм се спряла на д-р Пеев и тя ми се накара. Не го била чувала този доктор, нейна приятелка си направила операция преди няколко месеца за 4000 лв (не се знае хирургът) и гърдите й били ужасно направени, не били за показване. За да спестя някой лев съм рискувала да се обезобразя за цял живот. Много се ядосах значи, повече на никой няма да споделям за намеренията ми. Ще си следя форума, ще събирам мнения от първа ръка и занапред ще си коментирам само с вас.
То дали ще е за 4 или 10000, гаранции никога не можеш да имаш, да не говорим, че при свръхрекламираните имена- "светила" в пластичната хирургия има неуспешни операции, трябва ли да ги коментираме.... Цената на самите импланти е между 1600-2000 лв., останалото е труд, престой, медикаменти. Огромната им рекламна кампания на "известните" (билбордове, статии, тв предавания и пр.) също е перо, формиращо крайната цена на операцията. Аз не искам да им плащам рекламата!
По-ниската цена не е за сметка на качество, защото имплантите са абсолютно същите, а лекарите-дипломирани и с дълъг такъв стаж, професионалисти. По-ниската цена им гарантира повече клиенти(пациенти ), т.е. по-ниска печалба на единица+по-висок обем операции=същата крайна печалба!
Така мисля аз. А и този дълъг форум тук, смятам, го доказва.
Дано сме направили правилния избор и пожелавам успех на всички, на които им предстои операция (и на себе си също)!!!

Последно редактирано от Vasi888 : 25th January 2016 на 17:10
Отговори с цитат
  #757  
Стар 26th January 2016, 11:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
... По-ниската цена им гарантира повече клиенти ...
А повечето клиенти - повече опит, който пък има огромно значение.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 26th January 2016, 23:44
Аватара на chance123456
chance123456 chance123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета, стискам палци на всички, които им предстоят операции и смятам, че не сте сбъркали с избора си на лекар. След дълго колебание, изчитане на безброй материали, избиране на доктор и консултации, се спрях на д-р Пеев и вече 3 месеца след операцията не съжалявам и миг за това си решение. Харесвам си изключително много бюста , получих точно това, което исках (бях го побъркала с една снимка, която постоянно му навирах в очите ). Знам, че ще се променят още, но всъщност не очаквам кой знае каква драстична промяна вече. Те и досега не са се променили кой знае колко, просто станаха по-мекички и подвижни, и се смъкнаха малко по-надолу.
В действителност, наистина никой не е застрахован от грешки, но Vasi888 е много права и напълно споделям мнението й.
За мен беше много важно и изключително човешкото, и съпричастно към страховете ми отношение на доктора. При условие, че в повечето случаи това е една разкрасителна и съвсем доброволна, а не животоспасяваща операция, смятам че отношението е много важно.
Успех на всички и само положителни мисли !
Отговори с цитат
  #759  
Стар 27th January 2016, 11:28
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Chance, благодаря ти, че сподели с нас преживяното. Със здраве да си ги носиш и пъчиш. Ти като си му показала снимка, сега виждаш ли прилика? Какво ти обясни за смяната на имплантите, цял живот ли ще им се радваш или ще се наложи смяна след време? Ще покажеш ли снимки, може и на лични.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 27th January 2016, 12:02
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Искам и аааз снимчицаа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.