IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #761  
Стар 27th January 2016, 13:05
Magnoliq88 Magnoliq88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 3
По подразбиране отговор

Здравейте момичета.Аз се оперирах при Д-р Пеев и не съм доволна от резултата.Не знам дали е лош късмет или негова грешка..,предстои ми реоперация .Хубаво мислете на кой да се доверите..
Отговори с цитат
  #762  
Стар 27th January 2016, 13:48
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magnoliq88 Виж мнението
Здравейте момичета.Аз се оперирах при Д-р Пеев и не съм доволна от резултата.Не знам дали е лош късмет или негова грешка..,предстои ми реоперация .Хубаво мислете на кой да се доверите..

Magnoliq88, съчувствам ти и ти пожелавам успех на реоперацията!
Можеш ли да споделиш с нас какво се е случило, с какви импланти си и при кой ще правиш корекция?
Отговори с цитат
  #763  
Стар 27th January 2016, 14:30
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

chance123456, честито!!!
Може ли да ми пратиш снимки? Какви импланти си сложи? Болеше ли те много след операцията?
Отговори с цитат
  #764  
Стар 28th January 2016, 22:39
Аватара на chance123456
chance123456 chance123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Имплантите са Арион - анатомични 420 сс. Предполагам, че 455 сс, а дори и 475 сс (това беше максимума, който ми предложи доктор Пеев, за да стоят естествено на моето телосложение), щяха да са ми добре, но аз исках стегнат и неголям бюст . Така че - доволна съм .
Относно болките - ами да, мен си ме болеше доста в началото, но няма да изпадам в подробности, защото при всеки е строго индивидуално и не си струва да се плашите излишно . След операцията, доктора ми каза че гръдният ми мускул бил изключително стегнат, като на активен спортист, вероятно и затова ме болеше повечко. Но всичко отминава и заминава, и неприятното се забравя .
Hotmamma, Dayana B, Vasi888 изпратете ми имейли на ЛС.

Последно редактирано от chance123456 : 28th January 2016 на 22:46
Отговори с цитат
  #765  
Стар 29th January 2016, 15:19
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chance123456 Виж мнението
Имплантите са Арион - анатомични 420 сс. Предполагам, че 455 сс, а дори и 475 сс (това беше максимума, който ми предложи доктор Пеев, за да стоят естествено на моето телосложение), щяха да са ми добре, но аз исках стегнат и неголям бюст . Така че - доволна съм .
Относно болките - ами да, мен си ме болеше доста в началото, но няма да изпадам в подробности, защото при всеки е строго индивидуално и не си струва да се плашите излишно . След операцията, доктора ми каза че гръдният ми мускул бил изключително стегнат, като на активен спортист, вероятно и затова ме болеше повечко. Но всичко отминава и заминава, и неприятното се забравя .
Hotmamma, Dayana B, Vasi888 изпратете ми имейли на ЛС.
Ейй това за стегнатия мускул на мен ми го казаха същото след секциото (аз наистина спортувах много преди да забременея), а болките ми тогава бяха отврат. Надявам се тази операция да не е толкова страшна, ама май май... Яко!
Пощата ми е vasi888@abv.bg ще чакам снимки
Отговори с цитат
  #766  
Стар 3rd February 2016, 14:25
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте момичета,бих искала да попитам нещо,от известно време ми се случва като си легна и да почне да ме боли дясната гърда,болката не е силна,но е придружена и с бодежи при всяко мърдане, получава се между рамото и гърдата, един вид в гънката,но снощи се поопипах и се оказва,че боли и при натиск,в началото си мислех,че е от лентата,махнах я ,сега установих,че е само в легнало положение,аз все още спя по гръб като се опитвам да се обръщам от време на време,но става болезнено и си спя по гръб.По принцип дясната ми е с по голям имплант,беше и все още има отток,тъй като съм и спортист и мускула беше адски стегнат и труден за обработка,предполагам,че и по трудно ще се възстанови,на всичкото отгоре ми стой по висока от лявата,но пак го отдавам на оттоците,поне се надявам да е от това, защото до скоро си бяха на една височина.Знам,че има мн време докато спрат да се променят все пак днес ми е само 21 ден ,но реших да се допитам и до вас,с Док ще се виждам чак в края на месеца,тъй като съм от Варна и така решихме да не се разхождам,при запитване към към него,ми каза,че най вероятно е някакво възпаление на нерв и като се видим ще коментираме. Съжалявам за дългия пост,ще се радвам ако някой може да даде предположения.
Отговори с цитат
  #767  
Стар 4th February 2016, 09:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Здравейте момичета,бих искала да попитам нещо,от известно време ми се случва като си легна и да почне да ме боли дясната гърда,болката не е силна,но е придружена и с бодежи при всяко мърдане, получава се между рамото и гърдата, един вид в гънката,но снощи се поопипах и се оказва,че боли и при натиск,в началото си мислех,че е от лентата,махнах я ,сега установих,че е само в легнало положение...
Болката при засегнат нерв е доста гадна и не минава бързо. Интересното е, че те боли само като си легнала. Наистина ли не те боли през деня и при движение? Казваш боли и на пипане - а нещо надуто/оток има ли точно там където е болката?
Отговори с цитат
  #768  
Стар 4th February 2016, 12:26
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Болката при засегнат нерв е доста гадна и не минава бързо. Интересното е, че те боли само като си легнала. Наистина ли не те боли през деня и при движение? Казваш боли и на пипане - а нещо надуто/оток има ли точно там където е болката?
Отток има все още,тя по трудно се възстановява.През деня нищо,даже започнах и да спортувам по малко,не ми създават ядове изобщо,може би леко опъване понякога.Снощи пробвах да спя вече на една възглавница,до сега подпирах гърба и спях по височко,та снощи на една възглавница болки почти нямаше,само при опит да се завъртя на една страна се появиха леки такива и се отказах да се въртя,иначе се събудих с вдигнати ръце ,аз така обичам да спя, но не можех до скоро,тази сутрин се изненадах
Отговори с цитат
  #769  
Стар 4th February 2016, 14:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Така както описваш няма нищо страшно. Още си във възстановителния период, в който може да има всякакви оплаквания особено като пробваш с нови движения и пози при спане. Просто полекинка и внимателно - на метода проба - грешка.
Отговори с цитат
  #770  
Стар 4th February 2016, 14:36
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Така както описваш няма нищо страшно. Още си във възстановителния период, в който може да има всякакви оплаквания особено като пробваш с нови движения и пози при спане. Просто полекинка и внимателно - на метода проба - грешка.
Благодаря ти Ина,мн си мила и аз така мисля да правя,бавно и славно към възстановяването
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:43.