IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 6th July 2009, 15:18
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

е тормозят ме ама ако ми бяха казали че е по-голямо щях да се зарадвам и нямаше да се тормозя
Отговори с цитат
  #172  
Стар 6th July 2009, 15:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Щом са ти казали, че се развива норално, няма какво да се тормозиш
Отговори с цитат
  #173  
Стар 6th July 2009, 16:11
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Не мога да повярвам, едро-не едро.... и то толкова рано... на моя близка и проглушиха ушите, че ще е едро бебето, а то беше 2-3 килограма, съвсем нормално, но не и "едро"
Как може да приказва такива "изводи" доктор. Щом е здравичко всичко е наред!
Отговори с цитат
  #174  
Стар 6th July 2009, 17:39
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Момичета,не спирам да чета този раздел за майчетата,......много се радвам за вас,........дано се родят бебчетата безпроблемно,.........толкова ми хубаво като видя бъдещи мами или майки с деца по улицата,....мм нещо в мен трапва и ми се иска и аз да се грижа за мое бебе,......а сам само на 22год, може да ме помислите за луда
Отговори с цитат
  #175  
Стар 6th July 2009, 18:11
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Джоли това
Цитирай:
Момичета,не спирам да чета този раздел за майчетата,......много се радвам за вас,........дано се родят бебчетата безпроблемно,.........толкова ми хубаво като видя бъдещи мами или майки с деца по улицата,....мм нещо в мен трапва и ми се иска и аз да се грижа за мое бебе,......а сам само на 22год, може да ме помислите за луда Cool
все едно аз съм го написала.Редовно чета темичката и стискам палци на бъдещите мамчета да им се родят здрави и много послушни бебчетаАко имат желание може да ни зарадват и с по някоя снимчица като се появят съкровищата
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #176  
Стар 6th July 2009, 21:01
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Дани дано някой ден с теб споделяме тук всичко за бъдещете НИ бебета
Отговори с цитат
  #177  
Стар 6th July 2009, 21:06
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Цитирай:
Дани дано някой ден с теб споделяме тук всичко за бъдещете НИ бебета Wink
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #178  
Стар 6th July 2009, 22:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Фрути, тоя твоя доктор наистина малко ме учудва. Още преди няколко дни като писа, че си мислела, че усещаш бебето, ама ти казали, че това са контракции... контракциите поне доколкото съм чела и знам, са болезнени. Движенията на бебето поне в тия ранни седмици не са болезнени, за после не знам. Аз се рових в интнет преди няколко седмици именно за описание на контракциите, защото мислех, че имам контракции- доста резки болки за по няколко секунди, от които буквално ми се огъваха краката, нямат нищо общо с движенията на бебето, които и Бобето описа като потупвания и пулсирания в началото. И тъй като прочетох, че има различни видове контракции, реших, че моите болки са един от всичките видове и хукнах на доктор. Доктора ми каза, че със абсолютна сигурност може да ми каже само, ако ме наблюдава в момента, за да види дали действително е контракция, но според него беше безсмислено наблюдението, не видя никакъв проблем и каза, че на този етап това обикновено са болки, предизвикани от разтягане на матката. Не знам що тъй те психират тия доктори, откакто почна да пишеш тук все едни такива въпроси за проблеми задаваш, не се вкарвай насила във филми, туй за грамовете наистина ми е чак смешно сега... днес понеже упорито питах пак моя доктор за пола и му казах, че няма да се вдигна, докато не се види, той взе да се смее и вика "нали не мислиш, че и да ти кажа, е 100% сигурно". Та тогава и за грамовете се сетих и това го питах, погледна ме само накриво и ми каза "момиче, спри да се ровиш в интернет и да изкукваш", та тъй, щом се развива нормално, остави ги тия грамове. Аз пък дори предпочитам да е по- малко бебето, ако е здраво- сигурно бебе от 3 кила се ражда п- лесно от бебе от 4 кила
Отговори с цитат
  #179  
Стар 7th July 2009, 00:30
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

При контракции не се ли втвърдяваше и корема на места ? Не зная дали е писано в предните страници , а и аз вече мога да греша .
Аpoklistika , много нежно и феерично излъчване си предала на аватара си .
Отговори с цитат
  #180  
Стар 7th July 2009, 07:55
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

При първата ми бременност, от петия месец някъде, коремът ми ставаше на камък... Ама чак в седмия /на един от прегледите/ разбрах, че това всъщност са контракции... Изписаха ми "Магнерич", който освен, че укроти тези контракции, ме спаси от безумните крампи на прасците нощно време. НО магнезият го пиех по лекарско предписание!

Относно размерите на бебето... С второто диване ме бяха наплашили, че ще е към 4.5 кг. /при положение, че съм със силно късогледство и стеснен таз, т.е. при този случай нормално раждане би било изключено/. Да, да, ама не! Роди се 3.200.
Апо е права - по-добре към 3 кила, отколкото бебе исполин!
Важно е да са живи и здрави!
Фрути, наистина, не се вкарвай сама в приключение! Добре е да си информирана, но не прекалявай...
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.