IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 10th February 2011, 15:54
Аватара на Liona
Liona Liona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 51
По подразбиране

Искам да си направя второ рино за "доизфиносване", да се пипне само малко хрущяла. Дали възстановяването ще е по-бързо от първия път, когато имаше чупене на кости? Аз си имам по принцип силно изразени сенки под очите и след първото рино се задълбочиха още, а какви кръвоизливи имах не е истина... И отоци... Иска ми се по-фин нос, ама не ми се ходи пак две седмици като зомби.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 2nd March 2011, 11:02
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

и аз обмислям второ рино за доизфинване на връхчето. пиши, ако намериш повече инфо за следоперативният период. на мен не ми се иска да вземам пак дълга отпуска, ако може с няколко дни ще е най-добре
Отговори с цитат
  #313  
Стар 2nd March 2011, 11:02
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

и аз обмислям второ рино за доизфинване на връхчето. пиши, ако намериш повече инфо за следоперативният период. на мен не ми се иска да вземам пак дълга отпуска, ако може с няколко дни ще е най-добре
Отговори с цитат
  #314  
Стар 2nd March 2011, 11:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liona
Искам да си направя второ рино за "доизфиносване", да се пипне само малко хрущяла. Дали възстановяването ще е по-бързо от първия път, когато имаше чупене на кости? Аз си имам по принцип силно изразени сенки под очите и след първото рино се задълбочиха още, а какви кръвоизливи имах не е истина... И отоци... Иска ми се по-фин нос, ама не ми се ходи пак две седмици като зомби.
Имам втора рино която беше точно за оправяне на връхчето! Първата ми протече както описваш Ти , с синките на очите и тъмните кръгове. Втората протече малко по лесно но пак не ставах за показване дори и след две седмици!
Отговори с цитат
  #315  
Стар 2nd March 2011, 11:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liona
Искам да си направя второ рино за "доизфиносване", да се пипне само малко хрущяла. Дали възстановяването ще е по-бързо от първия път, когато имаше чупене на кости? Аз си имам по принцип силно изразени сенки под очите и след първото рино се задълбочиха още, а какви кръвоизливи имах не е истина... И отоци... Иска ми се по-фин нос, ама не ми се ходи пак две седмици като зомби.
Имам втора рино която беше точно за оправяне на връхчето! Първата ми протече както описваш Ти , с синките на очите и тъмните кръгове. Втората протече малко по лесно но пак не ставах за показване дори и след две седмици!
Отговори с цитат
  #316  
Стар 20th April 2011, 08:59
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Момичета а след колко време ви спаднаха окочателно отоците ? Понеже аз имам оток , само от едната страна на носа и се питам това дали е нормално ? Да е само от едната страна ? И си личи само в анфас, в профил носа изглежда много добре...
Отговори с цитат
  #317  
Стар 20th April 2011, 14:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

зависи от теб саматаиндивидуално е.А и надали пиеш нещо,за да се справи организма ти по-бързо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #318  
Стар 20th April 2011, 16:10
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Момичета а след колко време ви спаднаха окочателно отоците ? Понеже аз имам оток , само от едната страна на носа и се питам това дали е нормално ? Да е само от едната страна ? И си личи само в анфас, в профил носа изглежда много добре...
ангелче от моята вече минаха 2месеца и все още имам отоци и при мен основно от едната страна на носа.според мен е минало твърде малко време за да се притесняваш, мисля че е съвсем нормално и аз си го обяснявам с това че явно е работено повече от едната страна (ако случаят ти е идентичен с моя понеже аз имах изкривена носна преграда).
Отговори с цитат
  #319  
Стар 21st April 2011, 09:12
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
зависи от теб саматаиндивидуално е.А и надали пиеш нещо,за да се справи организма ти по-бързо.
Момичета, благодаря ви за отговорите ! А конкретно към МИК освен таблетки калций, какво друго да пия ? Не са ми понятни тези неща ?
Отговори с цитат
  #320  
Стар 21st April 2011, 10:14
blackberry11 blackberry11 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

6 седмици след операцията.Харесвам си носа,но върха е още стегнат и малко подут.
Чета,че се изменя през първите 3-6 месеца,а така като гледам през последните 3 седмици моя не е мръднал.
Никакви депресии.Отоци не забелязвам,но имах видими такива допреди 15на дни.
Препоръчвам ви Лиотон1000,много ми помогна с грозните синини по лицето.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.